Sari la conținut

Adevarata Lupta La 125 :)


ce motor ati alege?  

1.621 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 741
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut

 

Am achizitionat si eu o Cagiva Planet an fabricatie 2000 si as avea nevoie de niste piese pt ea si anume levierul de comanda de pe stanga si aparatoarea de la lant . Stie cineva de la ce alt model sau marca se potrivesc ? De exemplu cablul de km s a potrivit de la Aprilia Rs . E un pic mai lung dar merge . Moto arata ca cea din poza doar ca in loc de rosu e mov.

post-10898-1253732748_thumb.jpg

Editat de dragos11
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

fratilor, nush ce va tot certati voi acolo...chiar nu aveti ceva mai bun de facut? eu am optat pt 4t.....YZF R125, acu fiecare cu ce crede, si da, m-a facut o gagik cu un RS, dar vb alora cu fiabilitatea, cele in 2t sunt MULT mai fasnete dar tot odata si mai delicate un pic.....iar cine nu crede.....inainte sa postati dati un search calumea si vedeti dif intre 2t si 4t. sper ca am reusit s amai linistesc un pic spiritele tinere si nelinistite! cheers! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor, nush ce va tot certati voi acolo...chiar nu aveti ceva mai bun de facut? eu am optat pt 4t.....YZF R125, acu fiecare cu ce crede, si da, m-a facut o gagik cu un RS, dar vb alora cu fiabilitatea, cele in 2t sunt MULT mai fasnete dar tot odata si mai delicate un pic.....iar cine nu crede.....inainte sa postati dati un search calumea si vedeti dif intre 2t si 4t. sper ca am reusit s amai linistesc un pic spiritele tinere si nelinistite! cheers! :angry:

 

cine te cearta ma ? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Varadero, foarte buna din toate punctele de vedere. Si in primul rand e HONDA. . Tot nu reusesc sa inteleg ce va place asa mult la Aprilia.....

2T!

E mult mai brutală. Arată mai bine în viziunea multora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da dar daca stai sa te gandesti cu un Varadero mergi 40000km linistit, cu rs mergi 20000km... ce conteaza mai mult?

Eu am tot 2T dar sincer l-as da oricand pe un 4T.Si nu ca ma laud dar MZ-ul meu din 96(fara nici o modificare) merge mai bine ca orice rs pe care am pus mana. Fiecare cu conceptia lui. 

Editat de BiroCatalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveti dreptate rs e praf e cea mai de cacao moto pe care am vazut o vreodata, nu as merge pe asa ceva nici daca ar fi sa o primesc pe degeaba, de fapt nici daca as fi platit nu as merge...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
rs e pentru copiii virgini care incearca sa se remarce prin cat de tare paraie drujba lor

 

Da asa e, postul tau e plin de adevar la fel cum si tu fti tipe non stop si esti amuzant.

Editat de Bogdan rs125
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
rs e pentru copiii virgini care incearca sa se remarce prin cat de tare paraie drujba lor

Ti-ai vazut-o azi? (o expresie..golaneasca din partea mea, dar o meriti)

 

E drujba Rs ul..dar omiti multe aspecte cand spui asta.Eu cred ca tu esti virgin, doar prin afirmatia asta.

 

Daca e o poanta rasuflata de a ta... imi cer scuze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...