Sari la conținut

Invitatie La Ciolpani


florad
 Share

Postări Recomandate

DUMINICA , 28 septembrie,ora 15.00 sunt invitati toti motociclistii care doresc sa fie partasi la spectacol.

vor fi prezenti la emisiune :- fratii Raduta;

- reprezentantii Romaniei la Dakar;

- parasutistii din lotul national;

- pilotul de raliuri pe macadam Alexandru Filip;

- Directia 5;

vom avea parte de ACROBATIE AVIATICA EXTREMA , MOTOCROSS , ATV , RALIU MACADAM.

 

INTRARE LIBERA :)

 

 

Spectacol, emisiune, intrare libera.

Deci... daca nu e "duminica in familie" ... ce fel de emisiune/spectacol e?

1 decembrie nu e, 15 august nu e, 1 mai nu e... eram curioasa de felul/numele si ocazia spectacolului. Am retinut in schimb numele prezentatoarei :)

Editat de AadaA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@irip : Multam! Eu nu pot veni, dar va fi acolo varul meu (are brevet); la cum il stiu, s-ar putea sa sara cu motoreta intre picioare! Daca vedeti un gras brunet cu ochi albastri care se duce spre aterizare doar sub influenta legilor lui Newton, pls sunati la 112...

 

Respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aflat si eu intilnire gashka mare! Prezent!

Si sa nu rideti de mine, dar a zis cineva de Amkart. Parca la Ciolpani era cel de cross, dar nu ma laud cu memoria......Sper doar sa nimeresc, ca tare curioasa mai sunt de circuitul ala!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aflat si eu intilnire gashka mare! Prezent!

Si sa nu rideti de mine, dar a zis cineva de Amkart. Parca la Ciolpani era cel de cross, dar nu ma laud cu memoria......Sper doar sa nimeresc, ca tare curioasa mai sunt de circuitul ala!

sa ne vedem cu bine ! sa ma suni (vezi mesaj privat) cand ajungi la Ciolpani te rog ! vine si Raul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

emisiune frumoasa, dar enduristii s-au facut de ras in direct. cum sa nu sti sa dai un ural cu spatele?

5 oameni n-au stiu sa de-a inapoi levierul din spatele calcaiului drept, sa bage in viteza si apoi sa accelereze.

Editat de catutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar fara Mihaela Radulescu nu va puteti aduna?

Ce o fi asa deosebit la persoana asta?! O groaza de baieti au bale in barba din cauza ei....

 

Sau e vreun forumist care e in staff-ul ei si o ajuta sa faca audienta si sa isi ingroase conturile de oportunista (vezi contractul din campania antifumat - cu dedicatie pt. ea si fostul sot).

 

cred ca mihaela radulescu are destui bani si la fel de bine cred ca face pipi pe banii care o sa ii scoata din emisiunea asta de azi.Nu fiti rautaciosi ca nu e cazul.E meseria ei.Macar ea nu aduce manelisti in emisiune sau alte prostii.

cat despre campania cu fumatul ei bine, eu fumez fiindca imi place insa nu sfatuiesc pe nimeni sa o faca si as sustine chestia asta peste tot.

numai bine.

 

emisiune frumoasa, dar enduristii s-au facut de ras in direct. cum sa nu sti sa dai un ural cu spatele?

5 oameni n-au stiu sa de-a inapoi levierul din spatele calcaiului drept, sa bage in viteza si apoi sa accelereze.

 

se gasesc si pe youtube parti din emisiune?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Damn!Nu am stiut de treaba asta!Si am fost pana in Otopeni azi! :)

 

Am savurat insa emisiunea de acasa, privind-o live pe net! :D

 

Cred ca a fost o iesire placuta.Pacat ca vremea nu a fost prea insorita!

 

Aveti grija la intoarcerea in Bucuresti...sigur va fi aglomerat DN1 la ora asta! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost super tare...normal ca miejii zic ei ca ce mare branza a fost...ba...deci M Radulescu e femeie de super caterinca...deci stie sa glumeasca si n-are harfe....baietii s-au dat super bine pe-acolo...a fost atmosfera...ce sa vrei mai mult de la un sfarsit de saptamana?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca mihaela radulescu are destui bani si la fel de bine cred ca face pipi pe banii care o sa ii scoata din emisiunea asta de azi.Nu fiti rautaciosi ca nu e cazul.E meseria ei.Macar ea nu aduce manelisti in emisiune sau alte prostii.

cat despre campania cu fumatul ei bine, eu fumez fiindca imi place insa nu sfatuiesc pe nimeni sa o faca si as sustine chestia asta peste tot.

numai bine.

 

 

 

se gasesc si pe youtube parti din emisiune?

 

Aici e toata http://www.antena1.ro/index.php?page=webca...show&item=8 .

 

Foarte tare showul... foarte foarte tare.

 

Daca cineva m-ar intreba cui sa dau cotizatie...AMR sa Raduleasca... Raduleasca castiga.

 

Luati amintte ca asta e o emisiune care ajunge la mase, la aia multi. POate la cei de care ne e frica. Oricate campanii am face pe motorestism, nu se compara ca impact cu Raduleasca spunand tare ATENTIE LA MOTOCICLISTI.

 

Bravo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

brava melciu, asa zic si eu. am fost acolo cu monsteristii si am vazut ce s-a intamplat. organizare faina si totul a mers ca pe roate. doar cate o emisiune de asta ne mai spala pacatele, ca de stiri cu motoristi vitezisti is satul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost pana acolo pe la 15:30, nu prea era lume si am plecat. nu parea ceva organizat, daca pana la urma a fost ok bravo lor. cred ca am facut pana, mi s-a aprins avertizarea, drumul ala e nenorocit rau dar ce vrei, duce la un circuit de cros :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...