Sari la conținut

Comunistele Din Coltul Comunistelor


eugenbiscuitulhipiot
 Share

Postări Recomandate

Aici as vrea sa puneti poze cu comunistele voastre. Si daca ati putea sa puneti poze cu motoru' in starea in care era cand l-ati luat si cea actuala.... daca i-ati facut modificari. Eu deocamdata nu pot pune nici o poza ca mi-am luat abia ieri comunista. Dar voi pune si eu cat de curand....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 229
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Uite-o si pe frumoasa mea. Luni ma duc sa ii iau numerele. Pacat de vreme, ca o aud cum ma striga sa mergem sa dam o tura

 

Uite-o si pe frumoasa mea. Luni ma duc sa ii iau numerele. Pacat de vreme, ca o aud cum ma striga sa mergem sa dam o tura

 

Uite-o si pe frumoasa mea. Luni ma duc sa ii iau numerele. Pacat de vreme, ca o aud cum ma striga sa mergem sa dam o tura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce dreaq nu merg pozele?

Oricum... asta-i a mea in acte (deocamdata)... prin urmare nu mai e a mea :) :crack: :crack:

 

 

 

La dreaq nu merg pozele de nici o culoare !!! :cheers: :baldy: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pannonia lui Pannoniachopper :baldy:

 

 

Si Niprul Fat Ass Bandido :cheers:

 

 

 

Si Pannonia mea extrem de rara, model P21, 2 cilindri, 2 carburatoare, 15.000 rpm, 29 de cai, 250 cm3, ultima serie, fabricata in 1971, fabrica s-a inchis in '75... :baldy:

post-1539-1127813080_thumb.jpg

post-1539-1127813255_thumb.jpg

post-1539-1127813760_thumb.jpg

Editat de Pannoniachopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite si comunista mea. :)

 

imi place cum merge deshi lumea (ZIDU' & Aleko :banana: ) imi reproseaza ca nu prea "ii dau in gura" in a 4a si merg prea incet... :D

 

imi place asha cum e ea... albastra, cu 3 m de fum dupa ea si cu eternele baltzi de ulei din cutie in parcare :)

 

PS: pozele sunt tot ale fostului propietar (Zorro :D ) - ce-i drept acum am crash baru indoit pe partea dreapta si doua semnale sparte dar le rezolv io saptamana asta... sa nu ma fac de ras cand merg pe la facultate cu ea. inca nu am reushit sa iau pozele pe care mi le-a facut aleko cu motorul meu :cheers: ... deshi il tot bat la cap sa le dea pe mail :)

post-5125-1127847637_thumb.jpg

post-5125-1127847654_thumb.jpg

Editat de harciogu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ata ete Jawasaki ul meu ....

Poze nu am cum arata cand am cumparat ... dar tobele, spatele eu am modificat si vopsit de mine :cheers:

Asfalt uscat .....

 

Ata ete Jawasaki ul meu ....

Poze nu am cum arata cand am cumparat ... dar tobele, spatele eu am modificat si vopsit de mine :banana:

Unul este facut acasa .....si celalalt in Cotton club in Cluj la locul intalnirilor saptamanale (eram eu primul .... de aceea e numai un singur motor)

Asfalt uscat ..... :)

 

:D a bagat de 2 ori ce am scris......

post-5204-1127889246_thumb.jpg

post-5204-1127889848_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai pun o poza. io in fatza la etrusco. gata de plecare, indoind si mai mult cricul central :banana: :cheers:

 

PS: alveola (cel ce protesteaza pe fundal in stg) a speriat blitzul si d-asta am ochii roshi :D

post-5125-1127947526_thumb.jpg

Editat de harciogu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...