Sari la conținut

Comunistele Din Coltul Comunistelor


eugenbiscuitulhipiot
 Share

Postări Recomandate

frumos nu-l vinzi??? :ok: :lol:

 

L-am mai vandut o data, dar se pare ca s-a intors acasa singur :moron: (l-am rascumparat de la cel caruia i-l vandusem in urma cu vreun an jumate...). Deci destul de probabil sa-l mai vand inca o data. Vino cu o oferta si vedem :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 229
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator moto_comuniste

a mai gasit fratele tau ceva transport??are cineva drum din alba in oradea??

moshulik ti-am dat un pm

 

:lol:

 

Pai el trebuia sa gaseasca? El te astepta sa vii ... A asteptat un telefon de la tine. Nu stiu ce ati vorbit voi .... :ok: Cert e ca saptamana trecuta a vandut motorul (in Dej -la Brobu cred) iar cadrul mi l-a vandut mie (o sa-l platesc cu prima pensie) si eu o sa-l schimb cu altul fara modificari pt ca vreau un Simson ORIGINAL.

Editat de moto_comuniste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da bine bre, ce eu nu pot sa ma laud cu "fosta" ?

 

:ok:

 

Si mie imi cam pare rau dupa ea dar... asta e, intr-o comunista pui mult suflet odata cu munca si sangele varsat pe altarul mecanicii :lol:

post-462-1131528599_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e, intr-o comunista pui mult suflet odata cu munca si sangele varsat pe altarul mecanicii :lol:

 

Bine zici!Cred ca nu a fost nici macar odata sa nu mesteresc la moto sau la conserva si sa nu las niste sange pe acolo.Nu stiu cum reusesc,dar e inevitabil.Cele mai nasoale sunt ranile de la incheieturi,in special unde flexeaza degetele..alea daca mai e si frig afara se inchid in vreo 2 luni sau la primavara :ok: .

 

A mea este in my profile.Unii o stiu deja,unii chiar bine de tot(Bogdan) :moron: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici as vrea sa puneti poze cu comunistele voastre. Si daca ati putea sa puneti poze cu motoru' in starea in care era cand l-ati luat si cea actuala.... daca i-ati facut modificari. Eu deocamdata nu pot pune nici o poza ca mi-am luat abia ieri comunista. Dar voi pune si eu cat de curand....

Poate te inspira cu ceva :P alte poze pe http://alexart.ropost-7611-1132522279_thumb.jpgpost-7611-1132522325_thumb.jpgpost-7611-1132522408_thumb.jpg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

nu-l mai fac, muncesc 12 cu 24 in timpul saptamanii si in w-e in fiecare zi... plm :lol:

[/quote

poti lua un concediu medical :cheers:

io vara trecuta cica am avut mana rupa pt 2 saptamani :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

una dintre troace :lol:

troaca,da cu jaguarul ala din spate ce este?si E-ul ala?oricum motorul e beton

asa cum e.are o linie frumoasa.sa ai parte de el sanatos.el sa fie sanatos :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

troaca,da cu jaguarul ala din spate ce este?si E-ul ala?oricum motorul e beton

asa cum e.are o linie frumoasa.sa ai parte de el sanatos.el sa fie sanatos :cheers:

 

saru' mana!

 

E-ul e un S de fapt, W140 500SE. A ajuns deja la Chisinau, dupa ce a fost resuscitat un pic aici.

 

Jaguarul s-a achizitionat pentru motor, mai e pe acolo un XJS V12, care, dupa ce a mers in draci cu 240 la ora cu injectoarele infundate si evident cu amestec sarac, a binevoit sa topeasca un piston. Caroseria e deja lame de ras. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai e in CT un jaguar cu nr expirate.nu stiu ce model,care sta si il ia rugina.

poate din 2 faci una.pacat de asemenea utilaje. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...