Sari la conținut

Comunistele Din Coltul Comunistelor


eugenbiscuitulhipiot
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 229
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai ce faci nene, de la restaurator fruntas de IJ-uri si Simsoane, ai trecut la japs-uri?!? :lol:

 

Macar daca le faceai poze...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iaca-ta si IJley-ul meu, cam asa arata. Acum calaresc un Gpz600, dar cum a venit frigul incep tratamentul geriatric. Modificari vor fi "no limit", idei sunt gramada, asa ca revin cu poze la primavara. Chiar nu m-am gandit ca investitia va fi mai mare decit valoarea ei.

 

 

iju l-ai luat din rosiorii de vede , nu?

:lol: :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primul meu motor-cea mai tare planeta de pe planeta l-am vandut de o saptamana doua si mi se rupe inima -dar de .....progresul? vine shadowwwpost-8528-1151340756_thumb.jpg sinca unapost-8528-1151340800_thumb.jpg este in intregime hand made dc ma pricopsesc vreodata,mi-am propus sa il recuperez,si i-am promis baiatului din ploiesti care a luat-o ca dc nu are grija de ea..... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Comunista mea nu este gata inca dar incepe sa se contureze.

Ce parere aveti?

 

inaintepost-9641-1151334171_thumb.jpg

 

acumpost-9641-1151334197_thumb.jpg

 

 

pai iese SUPER nemtzoaica a_deea :cheers: :cheers: cine/cu cine lucrezi la ea?? nu te lasa descurajata de vorbele celor de aici care spun ca nu au reusit sa puna mezeul de 175 pe sosea...

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

pai iese SUPER nemtzoaica a_deea :cheers: :cheers: cine/cu cine lucrezi la ea?? nu te lasa descurajata de vorbele celor de aici care spun ca nu au reusit sa puna mezeul de 175 pe sosea...

 

:lol:

 

Cred ca o sa fie o frumusica si sper si sa nu ma lase prea des in drum.

De lucrat la ea, eu nu prea am timp - e ocupatia zilnica a tatalui meu de o luna incoace.

 

Poate gasesc si ajutor pe aici,

Cine are sau stie unde gasesc: maneta de soc si schimbatorul de viteze ( am luat unul din targ dar nu se potriveste )?

 

Multumesc pentru incurajari harciogule!

Editat de a_deea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare.

Uite si Etz-ul meu. Anul trecut, post-3579-1152390586_thumb.jpg

si scuma.post-3579-1152390681_thumb.jpg

Mai pun o poza si cu simsonul inainte de a desfacepost-3579-1152390808_thumb.jpg

, si una amu.post-3579-1152391085_thumb.jpg

Nu avansez asa cum vreu io :sick: din cauza distantei dintre noi :disappointed:

Dar sper ca ne vedem in curand cu simson :crack:

Editat de fricz-ko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Iata si Nipra mea.

 

Cand am luat-o:

image005.jpg

image007.jpg

image009.jpg

image013.jpg

image019.jpg

 

Acuma:

image023.jpg

image025.jpg

image027.jpg

image029.jpg

image031.jpg

image033.jpg

image035.jpg

 

Daca din primele imagini vi se pare cunoscuta unora, sau dupa nr de inmatriculare, e din cauza ca a apartinut lui eugenbiscuitulhipiot :cheers: Numarul de inmatriculare se va intoarce la el, deci nu e relevant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, se pare ca pozele actuale ale motorului meu nu le afiseaza, desi au aceeasi sursa toate. Intrati pe link-ul de mai jos si il veti vedea.

http://legi.3x.ro/motorulmeu.htm

 

Later edit: acuma merg (5 min mai tarziu), dar las link-ul in caz ca mai dispar.

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

mda, se pare ca pozele actuale ale motorului meu nu le afiseaza, desi au aceeasi sursa toate. Intrati pe link-ul de mai jos si il veti vedea.

http://legi.3x.ro/motorulmeu.htm

 

Later edit: acuma merg (5 min mai tarziu), dar las link-ul in caz ca mai dispar.

 

 

lasa-te de nipru pt. vreo 20.000 de km cel putin! nu stii sa mergi pe bicla, esti pericol pt. tine! asculta-ma si nu fac misto deloc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, ala a fost facut acum 2 luni (sit-ul). Progresele facute de atunci sunt enorme. Nu zic ca sunt as, ca as fi chiar stupid (nu ma consider as in nimic din ceea ce fac), dar ma descurc suficient. Dupa o sapt de stresat bicla, eram inapoi la scoala si culmea: acuma sunt programat ptr examen. Indarjirea si dorinta mea de a avea un motor, adanc intiparita in mintea mea inca din copilarie de cand ma plimbam cu taica-miu cu motocicleta, au dat roade. Am invatat f repede sa merg pe motor. Mai am de invatat inca f multe, dar am tot timpul. Or sa inceapa multi acuma cu nu stiu nimic, bla-bla, dar nu e cazul. Nu ma cunoasteti, asa ca further comments are off-topic and out of line. Mi-am prezentat motorul si punct. Bafta si sa ne vedem cu bine pe drumurile noastre cele etern pline de gropi.

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...