Sari la conținut

Liie Continua...inca O ....zdreanta Proasta


soso-bum
 Share

Postări Recomandate

inca o dubla linie continua ...strambata....de o panarama

si un motociclist la spital cu fracturi

insanatosire grabnica....gija mare la spitalul brasov

eu numai parte de practicanti am avut noroc acolo :)

http://www.realitateabrasov.ro/index.php?o...31&catid=12

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vaaai, bazinul si picioarele rupte:( am zis eu ca s soferi cretini cu intorsu`lor cu tot...si o proasta, unde mai pui!!!

 

Sanatate bickerului!Multa sanatate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

insanatosire grabnica biker-ului, si sper ca biker-ul sa depuna plangere pentru vatamare corporala sa ajunga dupa gratii proasta si sa-i ceara dezpagubiri mari sa o lase pe drumuri pe nenorocita aia.

 

la dreaq cu femeile soferite (nu toate, dar majoritatea) care isi fac buzele cu o mana si cu cealalta vb la telefon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si io am auzit de soferite bune....... in POVESTI.

 

in realitate insa... ma jur .. sunt distruse frate.... nu le vad cu rujul in mana, si putine vorbesc la telefon... majoritatea merg cu ambele maini pe volan... insa ma jur... pe una nu am vazut sa se uite in oglinzi cand rotesc de acel volan... iar cand o fac... neuronul existent nu face fata volumului de informatii, si face un simplu scurt circuit.

 

Acum 2 zile 4 masini erau sa ma loveasca in interval de 15 minute, schimbare de banda, fara semnal, fara asigurare. Toate 4 erau femei la volan. Toate 4 aveau o fatza mirata de "ce-i cu tine acolo ? nu vezi ca m-am bagat io prima? De unde ai aparut ?" . Dupa ce le-am zis ceva de cratitza , a trebuit sa ma opresc, ca sa ma calmez si sa-mi fac cruce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si io am auzit de soferite bune....... in POVESTI.

 

in realitate insa... ma jur .. sunt distruse frate.... nu le vad cu rujul in mana, si putine vorbesc la telefon... majoritatea merg cu ambele maini pe volan... insa ma jur... pe una nu am vazut sa se uite in oglinzi cand rotesc de acel volan... iar cand o fac... neuronul existent nu face fata volumului de informatii, si face un simplu scurt circuit.

 

Acum 2 zile 4 masini erau sa ma loveasca in interval de 15 minute, schimbare de banda, fara semnal, fara asigurare. Toate 4 erau femei la volan. Toate 4 aveau o fatza mirata de "ce-i cu tine acolo ? nu vezi ca m-am bagat io prima? De unde ai aparut ?" . Dupa ce le-am zis ceva de cratitza , a trebuit sa ma opresc, ca sa ma calmez si sa-mi fac cruce.

retracteaza ti cuvintele...cel putin unele sunt f nedrepte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda .. azi era una sa dea peste mine pe trecere :rusinica:

m-am uitat la ea .. mi-a facut semn sa trec ... si nu stiu ce dracu a facut .. cred ca a incurcat pedalele ... si a ajuns la 10-20 cm de piciorul meu :-j

da,ma...si pentru ca voi dati de idioate asta inseamna ca s toate la fel????????

 

si eu am dat de o cretina care era sa ma cam linseze de pe sosea si totusi nu incep sa insinuez ca vai, toate soferitele sunt varza

Editat de G0055
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da,ma...si pentru ca voi dati de idioate asta inseamna ca s toate la fel????????

 

si eu am dat de o cretina care era sa ma cam linseze de pe sosea si totusi nu incep sa insinuez ca vai, toate soferitele sunt varza

Nu-s toate idioate, dar sunt suficiente.

 

Acum circa 2 saptamani mergeam pe Stefan cel Mare pe banda I singur (toti soferii mergeau pe benzile 2-4 ca nu cumva sa se impotmoleasca in spatele unei masini parcate aiurea) cand mi se aprinde LED-ul de alerta maxima: vad in stanga mea o caricatura de SUV cu emblema BMW si-mi zic "asta sigur o sa topaie", si evident ca cu 2 metri inaintea mea tasneste de pe 2 pe 1, dupa care evident i se infunda intr-o masina, asa ca topaie inapoi pe 2 (evident ambele manevre fara semnalizare. Fata i-a taiat-o unui alt BMW care n-a scartait din frane pentru ca era din ala cu 137 de sisteme electronice de asistenta la franare, asa ca imi zic "astia cu BMW-uri s-au tampit in asemenea hal incat au inceput sa se extermine intre ei". Trec usor pe langa ei, si vad ca in BMW-ul depasit era un tip cu costum de cateva mii de Euro pe el si conducea o limuzina noua de circa 200,000 Euro. Cand trec pe langa kktul ala de X3 sau cum ii zice era sa cad de pe scooter in mers: o tipa urata ca moartea tinea cu stanga de volan si cu dreapta se boia uitandu-se in oglinda centrala (asta la viteza de inaintare a colanei de circa 5-10km/h) :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La capitolul "Femei la volan" cred ca se face o mica confuzie intre modul in care conduc femeile in general si numarul de accidente grave/cauzatoare de moarte pe care le produc (sa admitem ca proportia intre femeile soferite si barbatii soferi, in ziua de azi, este aproximativ aceeasi). In opinia mea, femeile, da, sunt cu mult mai neindemanatice in trafic (si nu numai atunci cand vine vorba de tehnica) decat barbatii, dar, nu stiu cum, aplica mult mai bine conduita preventiva (data in mare masura de stres, probabil), la modul ca macar pastreaza o minima decenta in abordarea respectivului trafic, nefortandu-si norocul asemeni "masculilor feroce" care se vad la volan, pe 4 roti si nu stiu cum sa-si umfle mai tare kuayele. Nu sunt feminist ori ghei, dar nici misogin, vorbesc doar din ce am observat in trafic si ce am citit intr-un an si ceva pe forumul asta. :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

femeile sunt MAI VARZA ca barbatii la volan...si nu numai...asta nu inseamna ca TOATE FEMEILE conduc mai prost ca barbatii. Culmea ironiei face ca eu am dat mai mult de barbati cretini la volan(poate si pt ca ei sunt in nr mult mai mare), doar 2 idioate m au lasat masca...in rest, majoritatea conflictelor de genul asta le am avut cu macho ai soselelor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista femeie sa te simti in siguranta cand mergi in dreapta. Cine mai are dubii sa caste ochii in trafic. Chiar daca este una mai atenta, odata pe luna tot ii vine ciclu. Cum sa ai incredere inceva care sangereaza o data pe luna si nu moare nu-mi dau seama.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...