Sari la conținut

Inca Unu Pe Trecerea De Pietoni


Fulguletz
 Share

Postări Recomandate

La 1 zi dupa Actiune de motociclisti in Slatina, in Bals, duminica seara un copil a fost spulberat pe trecerea de pietoni de un R6 care avea in jur de 120 km/h.

Copilul a murit pe loc, iar pilotul a scapat cu cateva julituri.

RIP copilului nevinovat

Editat de Fulguletz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 91
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

La 1 zi dupa Actiune de motociclisti in Slatina, in Bals, duminica seara un copil a fost spulberat pe trecerea de pietoni de un R6 care avea in jur de 120 km/h.

Copilul a murit pe loc, iar pilotul a scapat cu cateva julituri.

RIP copilului nevinovat

 

pacat de baiat :laugh: rip

 

dar motociclistul e cu acte in regula , ca in ultima vreme zmeii de genu nu avea prea multa treaba cu motociclismul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doar ca s-au aflat in calea unui tampit care nu a stiut sa-si stapaneasca calutii putere!

 

Tampitul ala ar trebui sa infunde puscaria. Pe viata. Chiar daca si eu sunt motociclist, si tampitul ala la fel ... dar sa omori un copil pe trecerea de pietoni ... a luat o viata nevinovata, a distrus o familie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa se intampla cand motocicleta a ajuns un mod de a de lauda la prieteni... parca si vad... aveam 180 pe nu stiu ce strada, si l-am facut pe unu cu BMW-ul

 

RIP copilului

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare foarte rau pentru copil si nici nu vreau sa ma gandesc ce e in sufletul parintilor lui! Sper ca asa evenimente sa nu se mai intample ! Nu stiu de altii dar e normal sa sa incetinesti la orice intersectie si trecere de pietoni ... iar viteze astronomice in oras nu isi au rostul !

 

Motociclistul imi este prieten dar acest eveniment ma lasa fara cuvinte. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tare mi-as dori sa intre si zmeul ala de pe motor sa ne ilumineze si pe noi dobitocu naibii ce dracu cauta cu 120km/h in oras.Cea mai mare pedeapsa pe care o poate primi e ca cineva din familia lui sa moara in acelasi mod cum a murit baietelul ala!Poate o sa ziceti ca sunt dus cu capu...dar el a omorat un copil nevinovat care nu a vea nici o vina ca s-a aflat pe trecerea de pietoni cand ala se dadea zmeu prin oras!R.I.P baietelului!Nici nu ne putem imagina ce e in inima familiei baietelului!Degeaba facem zeci de campanii........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unele situatii sunt pardonabile indiferent de cine cauzeaza accidentul dar in cazul de fata, cand motoristul se afla deja la a treia abatere nu mai poate fi vorba de clementa (nici macar morala). Trebuie sa-si asume consecintele faptelor sale, din pacate.

Pacat de viata pustiului irosita inutil a carui familie, de acum incolo, mai mult ca sigur ca va deveni anti-motociclism.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai frate... De ce masa nu se duc colegii nostrii de trafic pe doua roti, sau pe patru, undeva in camp, daca-i manca in c.ur si-l palma, si sa-si fuck.a viata lor, nu pe a altora. :laugh: Doamne fereste... Si ne mai miram ca suntem luati la goana cu bate pe drum national de cate un pieton suparat...

 

RIP copilului... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare foarte rau pentru copil si nici nu vreau sa ma gandesc ce e in sufletul parintilor lui! Sper ca asa evenimente sa nu se mai intample ! Nu stiu de altii dar e normal sa sa incetinesti la orice intersectie si trecere de pietoni ... iar viteze astronomice in oras nu isi au rostul !

 

Motociclistul imi este prieten dar acest eveniment ma lasa fara cuvinte. :laugh:

 

trist e ca azi la ora 11:00 parintii inca nu stiau. politia inca ii cauta sa ii anunte. tata e prof la scoala unde era copilul si asa se zvonea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in orice caz..pe un R 6 e de asteptat..ajunge destul de repede la 120! totuis, mergi pe circuit sau pe Autorute! parerea mea...sa mearga direct la bulau! sa stea acolo ceva vreme! am intzeles ca si acolo e ceva adrenalina!

 

R I P ! nu vreau sa mi imaginez prin ce trece familia!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP copilului !

nu e Balsul locul cel mai potrivit pt. a te da cu un ss. mai ales sa faci pe zmeul cand drumul e ingust ,aglomerat si plin de treceri de pietoni

 

OFF TOPIC ;am vazut o gramada de bruneti care o ardeau fara casca la 100+ prin Craiova (va spun sigur ca-i o moda acolo mersul fara casca) -Le urez la toti ASFALT LUCIOS !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce dracu cauta cu 120km/h in oras

 

am sa citez pe cineva de pe aici, parca are asta la semnatura :" Ipocrizia este luxul pe care ni-l permitem cu totii"

 

Nici tot sapunul din lume scapat pe jos la dushuri nu i-ar ajunge ca pedeapsa.

eu inteleg ca esti nou si vrei sa faci posturi, dar nu asa, esti TOTAL, TOTAL, Off-Topic

 

informatii mai concrete referitoare la accident?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ce informatii mai concrete vrei ? :laugh:)

o mica schimbare insa, se pare ca nu era cu R6-le ci era cu un SV650, ca are mai multe moto tipul. si cum era ora 8 pm, copilul nu cred ca a apreciat bine viteza cu care se deplasa el, fiind foarte intuneric.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat de omuletzul ala mic si nevinovat!RIP :laugh: :D

Cat despre berbec, multa :) !

 

Comentariile sunt de prisos!Inca un motiv de a da singuri cu firma in cap! :laugh: 10 campanii se duc dreac din cauza unui retardat ca asta! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne fereste!!

Unde naiba le e mintea retardatilor astia??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP copilului !

nu e Balsul locul cel mai potrivit pt. a te da cu un ss. mai ales sa faci pe zmeul cand drumul e ingust ,aglomerat si plin de treceri de pietoni

 

OFF TOPIC ;am vazut o gramada de bruneti care o ardeau fara casca la 100+ prin Craiova (va spun sigur ca-i o moda acolo mersul fara casca) -Le urez la toti ASFALT LUCIOS !

 

 

eram asta vara in CRAIOVA! direct in centru, un bulevard mare 2 baietzasi mergeau turat , fara casca..numai la ochelari de soare!!

 

in orice caz, la pariu ca o sa l scoata pe copil vinovat??? daca are mai multe moto..o sa vand 1 si scapa!

Editat de MotoPlus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eram asta vara in CRAIOVA! direct in centru, un bulevard mare 2 baietzasi mergeau turat , fara casca..numai la ochelari de soare!!

 

in orice caz, la pariu ca o sa l scoata pe copil vinovat??? daca are mai multe moto..o sa vand 1 si scapa!

 

bah , ca sa scapi la faza asta iti tre muti bani ca sa muti accidentul de pe trecere , si depinde ce a scris militia in dosar intocmit la accident . cu toate ca e cam greu . nu era o baba care oricum nu o mai ducea mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu inteleg ca esti nou si vrei sa faci posturi, dar nu asa, esti TOTAL, TOTAL, Off-Topic

 

Daca ai vreo observatie de facut iti stau la dispozitie pe privat. Te asigur ca injur destul de bine. Daca alergam dupa posturi, vedeai cate unul de-al meu la fiecare sectiune, la fiecare topic. Asa ca tine-ti gura. Si nu stiam, se da vreun premiu la numarul de posturi ? De ce as face posturi multe ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...