Sari la conținut

Birthday Party - Optiuni Si Inscrieri


Mutulica
 Share

Postări Recomandate

super petrecere, belea cheful, belea oamenii, mai ales unii ... :crack:

 

LMA Mutulica, Myando si Norway...

 

P.S. exact la aceeasi vulcanizare am reparat si eu roata DMW-ului, unde a facut si Tro5 pana... :finger:)

 

 

 

acuma am vorbit cu DMW la telefon, se pare ca au facut aia de la vulcanizare treaba de mantuiala... ca cica iar are pana pe spate scuterul... si mi-au mai si luat aia 80.000 pe un petec... futu-le ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 99
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La Multi Ani Mutulica, Myando :eek:

:lol: ;)

si ca sa citez...:

 

"sa traiasca mata' care te-a facut...

datorita mati' noi te-am cunoscut...

AXOAXOO... !"

 

:D :crack: :lol:

 

ati ratat cascadoria lu' ANE (concubina lu' Demostene)

care a fost ceva de genul :finger: cu scaunul si aterizare in mlastina

si "capra" la jar...chiar dak era capra de taiat lemne

 

chiar daka mi-a inghetat si apa de la genunchi de frig m-am distrat tare..

dimineatza la 6 m-am evaporat in stilul meu caracteristic ..la 7 eram in ploiesti...

 

:eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor, dupa cum mi-a anuntat DeDeul intrarea, uite ca am ajuns si eu acasa, unde e cald si bine :lol:

Cu peripetii multe, ploi si alte alea, am ajuns :finger:

Am si eu niste poze la Slanic, dar le pun mai tarziu, ca acu is chior de somn si frig.

 

PS: @unclefester: pt ce am luat avertismentul? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor, dupa cum mi-a anuntat DeDeul intrarea, uite ca am ajuns si eu acasa, unde e cald si bine ;)

Cu peripetii multe, ploi si alte alea, am ajuns :crack:

Am si eu niste poze la Slanic, dar le pun mai tarziu, ca acu is chior de somn si frig.

 

PS: @unclefester: pt ce am luat avertismentul? :lol:

 

 

 

Ghini c'ai ajuns uei!

 

 

Pt ca esti moldovean :lol:

Poate mai primesc inca 10%. :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fost, inspectat casa, salutat lumea si baut apa (atat mi-ati dat, kitrosilor ! ;)) , plecat la drum dupa 30 min pauza :crack: . Din pacate, dar deh, aveam de facut un tur de forta: 16.30 plecasem de la Tanga, 18.05 - Slanic :lol: Apoi Buzau - Braila - Galati (21:30 parcam motorul in curte) - 380 km

 

Oricum, misto locatia, multa-multa-multa-multa lume si fericita. O adevarata "intrunire" :lol:

 

Felicitari inca o data, multumiri lui Doru pentru gest si inca o data La Multi Ani sarbatoritilor.

 

@Irascibile, unde-i pompaaaaaaaaaaaa :finger:

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor, dupa cum mi-a anuntat DeDeul intrarea, uite ca am ajuns si eu acasa, unde e cald si bine ;)

Cu peripetii multe, ploi si alte alea, am ajuns :finger:

Am si eu niste poze la Slanic, dar le pun mai tarziu, ca acu is chior de somn si frig.

 

PS: @unclefester: pt ce am luat avertismentul? :crack:

 

 

Sezi bland , oai!!

 

Lu' tinerelu' UncleFester ii placi tari mult sa si bagi in seama..asa ca musca prin buda di lemn..!(voi sa cititi moldeveneste):lol: Si Io m-am umflat cu 10% , si latii, si ghini ca am intrebat pi acolo la intalniri care-i baiu cu baietasu asta....! Ca altfel chiar credeam ca asa-i el... Neh, toti il compatimesc..de ce? S-o maturiza si el candva ! poate-i mareste salariu'.. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wee am in sfasit net:)

multumesc mult ca ati reusit pana la urma sa veniti intr-un nr atat de mare si din comentariile voastre reiese ca voi kiar v-ati simtit bine(ca si mine d-altfel:d).

multumesc mult de cadouri :finger: :crack: :lol: :lol: (daca ati sti cat imi place sa primesc cadouri,oricat de mici ar fi ele)

am si eu ceva poze,insa cred ca cel mai probabil maine le voi posta.

mama,mynado sa nu crezi ca uit ce mi-ai promis:"nu mai manca asa mult tort ca promit sa-ti fac inca unul,special pt tine" ;) (sper ca nu a fost un vis promisiunea asta);)abia astept

KALI ESTI TARE:)ai cantat super,ca si slabutzu de altfel(ca de axa ce sa mai zic:D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani! sarbatoritzilor.Din pacate nu am putut pleca decat sambata seara din Bucuresti, am stat cam o juma' de ora si a trebuit sa ma intorc. :lol: Super petrecere, baietzii erau deja "veseli"cand am ajuns ;) .La intoarcere a trebuit sa fac si pe maturatorul stradal, adica sa curatz putin nisipul din curbe cu ekipamentul. :finger:

Nu e de postat la accidente pt. ca din "pacate" aveam viteza mica, nu eram cu R1, si nu eram nici in slapi si bermude :D .Doar "norocul" de a intalni ceva nisip. Poze putetzi sa bagatzi, ca nu ma deranjeaza :crack: .Sunt unii care sunt nedespartzi de aparatele foto. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fost, inspectat casa, salutat lumea si baut apa (atat mi-ati dat, kitrosilor ! ;)) , plecat la drum dupa 30 min pauza :crack: . Din pacate, dar deh, aveam de facut un tur de forta: 16.30 plecasem de la Tanga, 18.05 - Slanic :lol: Apoi Buzau - Braila - Galati (21:30 parcam motorul in curte) - 380 km

 

Oricum, misto locatia, multa-multa-multa-multa lume si fericita. O adevarata "intrunire" :lol:

 

Felicitari inca o data, multumiri lui Doru pentru gest si inca o data La Multi Ani sarbatoritilor.

 

@Irascibile, unde-i pompaaaaaaaaaaaa :finger:

 

 

 

E la mine acasa bah,doarme pe pian,rilax ca ti'o inapoiez vineri in etrsuco.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era sa uit:MULTUMESC MULT domnilor CONSTANTIN & DORUMASTER.fara bunavointa voastra nu iesea asemenea petrecere :crack: :finger:

cine mai are poze ???postati plsss ca au fost mai multe aparate.

da,stiu ca am avut si eu si tre sa postez cat de curand :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am ajuns si eu sa pun pozele pe care le-am facut :crack:

Bah fratilor... mi-i dor de voi :eek:

 

 

 

 

 

Si de trantele din padure :lol:

 

First of all, LUNA, care se vedea de parca aprinsese cineva un bec deasupra dealurilor

post-2973-1129801995_thumb.jpg

 

Apoi, poza cu o parte din sarbatoriti :finger: Cretzu nu stiu ce cauta acolo, dar cred ca l-a vazut pe DeDeU si a zis ca e treaba serioasa :D

post-2973-1129802172_thumb.jpg

 

Escu striga pt Leoncio: Unde-i RAUUUUL!!! :lol:

post-2973-1129802492_thumb.jpg

 

Ploiestenii garla, se adunau sa vada cine e acest menestrel de la Slanic ;)

post-2973-1129802731_thumb.jpg post-2973-1129802851_thumb.jpg

post-2973-1129802652_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pozele Alveolului partea a doua:

 

Poza de grup; contrar parerii generale, nu chiar toti bauseram, unii voiau doar sa isi manifeste dragostea netarmurita uul pt celalalt (impart chiar si acelasi nume, partial) :crack:

post-2973-1129809139_thumb.jpg

 

Fire Walk With Me

post-2973-1129809265_thumb.jpgpost-2973-1129809290_thumb.jpgpost-2973-1129809620_thumb.jpg

 

Iar LUNAAAAA

post-2973-1129810032_thumb.jpg

 

Luna dupa ce mai bausem un pic :finger:

post-2973-1129810158_thumb.jpg

 

Sex salbatic intre Escu si DMW :D

post-2973-1129810527_thumb.jpgpost-2973-1129810820_thumb.jpgpost-2973-1129810887_thumb.jpg

 

Din nou, vocea Kalimerei ne-a incantat auzul cu acele acorduri minunate ;) Sa ne traiesti o mie de ani, Kali (uilaviu)

post-2973-1129811050_thumb.jpgpost-2973-1129811481_thumb.jpgpost-2973-1129811631_thumb.jpg

 

Nu am avut carton sa facem cu "Homeless", da intelegeti voi :lol:

post-2973-1129811958_thumb.jpg

 

Dimineataaaaaaa :eek:

post-2973-1129812327_thumb.jpgpost-2973-1129812536_thumb.jpg

 

Micul dejun la pat. aaa.. nu, la gratar :lol:

post-2973-1129812737_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu era ocupat,locul meu pur si simplu nu era!

Si in poza nu se vede da' eram mort de beat si foarte odihnit.

Lasa mai, mai bine acolo decat in pat :finger: Alveola stie - nu i-a priit caldura sufleteasca si nu a putut sa doarma toata noaptea :crack: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...