Sari la conținut

Cine merge mai street fighter pe cruiser?!?


AK_Raptor
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Sunt curios cine merge mai agresiv pe cruiser. .poate ne combinam la o iesire prin oras, sau pe Cheia. . .in weekend. . cand e mai cald.

 

O sa te chem odata sa mergi cu noi la o plimbare sa vezi cum merg cursierii cu chopperele :yikes:

Am fost la Bran in toamna si pana acasa s-au dus dracu si scaritele si franele :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Va recomand eu pe cineva din Buzau...si sigur o sa va para rau...(ca nu puteti tine pasul...)!!! :laugh:

La el, scaritele si cricul sunt consumabile...asa ca... :crack: ne vedem pe Cheia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va recomand eu pe cineva din Buzau...si sigur o sa va para rau...(ca nu puteti tine pasul...)!!! :)

La el, scaritele si cricul sunt consumabile...asa ca... :crack: ne vedem pe Cheia

 

 

Criminal! Cred ca te gandesti la acelasi motociclist ca si mine :laugh: . Cred ca il putem recomanda la o asemenea tura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spre exemplu eu ma dau cu cruiserul mai superbike. Am prieteni care se dau cu cruiserul mai supersport sau mai supermoto. Am chiar prieteni care se dau cu cruiserul mai hard enduro.

 

Prietene AK Raptor,am vazut ca ai numai topicuri despre polizat scarite cu cruiserul si despre reisari(?!?! formulare de (cuvant urat). Sepoate spune frumos raceri !!!) care rad despre alti reisari care stau la semafor. Poate vom avea vreodata placerea sa ne dam impreuna sa vad daca doar zici sau si faci. Nu uita ca nu esti singurul care se da tare cu fierul de 250 Kg. Sunt mai multi decat crezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e ok?

 

asta a facut buba, erau si pozele cu el in slide cu picioarele pe sus.

 

 

 

 

 

Spre exemplu eu ma dau cu cruiserul mai superbike. Am prieteni care se dau cu cruiserul mai supersport sau mai supermoto. Am chiar prieteni care se dau cu cruiserul mai hard enduro.

 

Lipseste doar freestyle si trail moto cu cruiserul :crack: (drag racing s-a mai vazut).

 

Unde va dati voi la Timisoara? Daca vin pe-acolo ma scoateti la plimbare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spre exemplu eu ma dau cu cruiserul mai superbike. Am prieteni care se dau cu cruiserul mai supersport sau mai supermoto. Am chiar prieteni care se dau cu cruiserul mai hard enduro.

 

Prietene AK Raptor,am vazut ca ai numai topicuri despre polizat scarite cu cruiserul si despre reisari(?!?! formulare de (cuvant urat). Sepoate spune frumos raceri !!!) care rad despre alti reisari care stau la semafor. Poate vom avea vreodata placerea sa ne dam impreuna sa vad daca doar zici sau si faci. Nu uita ca nu esti singurul care se da tare cu fierul de 250 Kg. Sunt mai multi decat crezi.

 

Eu nu am zis ca nu sunt mai multi. De aia am facut si topicul. Si fierul e de 290 kile. Plus 115 ale mele. Pe aici prin zona nu prea am vazut multi care se dau mai agresiv pe curbe. Astept ziua cand o sa putem merge impreuna. . .mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Criminal! Cred ca te gandesti la acelasi motociclist ca si mine :D . Cred ca il putem recomanda la o asemenea tura.

 

 

Iti dai seama... :D Ala care a prins 145 km/h cu Vulcanu de 400 cmc (care are in bord max. 140 km/h), cu mine in spate...si care se ia la intrecere cu orice vitezana pe curbe... :)

Asfalt uscat tuturor si sa ne vedem cu bine pe 2 roti...

Editat de Norsemann
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...