Sari la conținut

Accident liceu autobuzu


tiger4maniacs
 Share

Postări Recomandate

:rock: :10: :what:

 

aemapul.. . funny! :D

 

CBR-ule, nu mai fa si anagrame, taticule, ca il bagi in ceata de tot pe bietul motanel...scuze, TIGRU intetionam sa zic...

 

@Siberian Taigar...totusi ne zici care a fost faza de fapt? :haha:

 

Ti-ai luat-o in autobuz si pe cand pluteai frumos in lumea viselor aveai impresia ca esti cu motoru si te-a lovit taxiu' pe care urma sa-l iei la capatul liniei de autobuz?...sau...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Iar supra-taxa este tot 50 de RONi....just in case! :what:

 

LE:Daca compari pretul unui abonament RATB pe o linie(in speta, linia lui 41, in intervalul orar 7:30-9:30/statia Lujerului) cu pretul unui abonament la sala, ambele pentru o luna, mai rentabil e cel pentru 41, efectele asupra brandului fiind identice.

Suprataxa daca te prinde nenea ala rau cu bani sau acte la tine... Altfel e "Saru'mana, promit ca nu mai fac!" :rock:

Editat de grumpy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar supra-taxa este tot 50 de RONi....just in case! :rock:

 

LE:Daca compari pretul unui abonament RATB pe o linie(in speta, linia lui 41, in intervalul orar 7:30-9:30/statia Lujerului) cu pretul unui abonament la sala, ambele pentru o luna, mai rentabil e cel pentru 41, efectele asupra brandului fiind identice.

 

ai dreptate, stiu cum se circula cu 41, si in curand o sa reancep sa ma plimb cu el , dar in momentul acesta eu merg cu 3 mijloace de transport ca sa ajung la munca ..... asa ca e mult mai avantajos abonamentul ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si au loc/tupeu sa se urce in 41 sa vanda plasturi? Mie personal mi-ar fi frica sa ma urc intr-un mijloc de transport in comun sa vand ceva dimineata, cand e toti "muncitorii" senvis...

 

sunt caliti, oamenii, trecuti printr-o multime de bocanci si tocuri aplicate pe picioare, coate la rinichi etc :rock:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt caliti, oamenii, trecuti printr-o multime de bocanci si tocuri aplicate pe picioare, coate la rinichi etc :what:.

Probabil ca d-aia si vand leuocoplaste :rock: ... Mie mi-ar placea sa ma urc in autobuz/tramvai/troleu/metrou, cu motoru'! dar nu ca accident, ci ca mijloc de transport in comun :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca d-aia si vand leuocoplaste :rock: ... Mie mi-ar placea sa ma urc in autobuz/tramvai/troleu/metrou, cu motoru'! dar nu ca accident, ci ca mijloc de transport in comun :what:

 

 

ar fi interesant sa se stranga mai multi motociclisti echipati cu costume moto, cu castile pe cap si sa se urce intr-un mijloc de transport in comun :haha:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi interesant sa se stranga mai multi motociclisti echipati cu costume moto, cu castile pe cap si sa se urce intr-un mijloc de transport in comun :what:.

 

Eu chiar am mers, cand mi s-o f..stricat releul de la Persicutza :haha: Se uita lumea la mine ca la aia cu leoucoplasturi :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi interesant sa se stranga mai multi motociclisti echipati cu costume moto, cu castile pe cap si sa se urce intr-un mijloc de transport in comun :rock:.

Daca ai treaba prin Berceni te urci si pe statuie cu casca in cap si eventual cu nadragii in vine si dupa aia te plimbi gratis si repede cu nino-nino :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai treaba prin Berceni te urci si pe statuie cu casca in cap si eventual cu nadragii in vine si dupa aia te plimbi gratis si repede cu nino-nino :what:

Care statuie? aia de la cultural? :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai treaba prin Berceni te urci si pe statuie cu casca in cap si eventual cu nadragii in vine si dupa aia te plimbi gratis si repede cu nino-nino :what:

 

 

n-am inca astfel de fetisuri, dar... you never know :rock:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al ei e sa se plimbe cu 41 :rock:

 

 

ooo, daa....ce sa-i faci..prima dragoste nu se uita niciodata :what: .... ce poate fi mai frumos decat sa fii cu fata lipita de geamul de la usa si sa admiri cum trec trenurile pe sub podul grand, cu servieta cuiva infipta intre creche? :haha: ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ooo, daa....ce sa-i faci..prima dragoste nu se uita niciodata :what: .... ce poate fi mai frumos decat sa fii cu fata lipita de geamul de la usa si sa admiri cum trec trenurile pe sub podul grand, cu servieta cuiva infipta intre creche? :haha: ..

 

Servieta? :rock:

Aia nu era servieta... :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati stricat topicul cu prostiile voastre in loc sa aflam ce s-a intamplat la liceul autobuzu.

 

 

pai s-a incercat a se tine topicul up pana totusi cel care a initiat topicul mai da detalii. :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cedez:)) oricum am ras destul ca si voi:) mai bine radem decat sa plangem ...ideea e ca inca traficul in bucuresti este de cosmar si oricat de experimentati ati fi se gaseste unu sa intre in voi care de ex am vazut alaltaieri a traversat toata intersectia de la tineretului in directia palatul copiilor pe contra sens si tot a tinuto asa vreo 50 de metrii :rock: deci precaut sau kamikaze tot suntem niste "donatori de organe"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cedez:)) oricum am ras destul ca si voi:) mai bine radem decat sa plangem ...ideea e ca inca traficul in bucuresti este de cosmar si oricat de experimentati ati fi se gaseste unu sa intre in voi care de ex am vazut alaltaieri a traversat toata intersectia de la tineretului in directia palatul copiilor pe contra sens si tot a tinuto asa vreo 50 de metrii :rock: deci precaut sau kamikaze tot suntem niste "donatori de organe"

 

 

Prefer precaut decat kamikaze...nu stiu de ce dar cred ca am mai multe sanse asa ! Parerea mea..care este !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o zi din viata tigrului

 

tigrul fatalist

e nitel cam trist

ba rade, ba plange

i-e gandu' la sange.

sangele varsat

de reisarul versat

doar 18 ani a strans

dar el nu e de plans

150 de cai sub chur

si totul merge snur

la mobra el stie

doar a gazului betie

trage de el cu totul

sa-l rupa netotul

in fata la autobuzul

nu la troleibuzul

cand fetele cochetele

isi vantura pletele

el pe-o roata se-ncură

sa rupa pe piți in gură

piți a lui aplaudă

neuronul cauta o lauda

dar, vai, un taxi apare

in fum si manea din zare

un taxi galbui

cu sofer cu ochi de pui

si cu ochelari de cal

de tigru nu are habar

gheara tigrului e-ngaz

si cu ochiul la pervaz

pervazul cu piți

cu lena, balena si miți

toate ingrozite

la tigru boldite

cum pupa taxiul

mirat tuciuriul

de jos se aduna

culoarea de luna

nu-i vine a crede

la taxiu se repede

sa-l rupa la mhuie

pe calul fara cuie

dar iute el stie

ca e fara permis pe felie

si incepe a plange

politia a n-o strange

lasa nene cal

iute ma fac normal

du-te-n lumea ta

fieru se va repara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce anume ne-a adunat pe noi aici, pe forum?Motociclismul sau gramatica limbii romane? :10:

Poate ca unii posteaza pentru a se lauda si ei ca au motor :what: ,altii posteaza pentru a invata ceva din topicul respectiv etc.Motociclisti sunt si prosti si destepti (nu poti sa ai pretentia ca o intreaga categorie de oameni sa fie destepti),insa nu mi se pare corect sa faceti misto de unul dintre noi si sa il tratati stiti prea bine cum :haha: .Despre faza cu casca,sincer,nu vad ce va intereseaza pe voi viata lui,ii dati un sfat sa o poarte spre binele lui,e foarte bine,dar nu va luati de viata lui ca e prost,ca nu se cheama motociclist daca nu poarta casca.Sper sa se schimbe ceva si pe forumul asta ca dintr-un topic peste jumate ba se cearta din cauza gramaticii,ba se cearta ca nu are ala casca,ba ca e off topic,s.a.Multa sanatate :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...