Sari la conținut

Se Cauta Opel Vectra Negru Cu Numere Straine


GeorgeB
 Share

Postări Recomandate

mama unei prietene a fost ucisa azi intr-un accident auto provocat de un opel vectra negru cu numere straine , pe spate de culoare galbena . accidentul s-a petrecut 16 km de centura bucurestiului spre oltenita . faptasul a fugit de la locul faptei .

opelul are o avarie pe aripa dreapta spate .

o solenza si un logan au incercat sa-l urmareasca sa noteze macar numarul dar nu au reusit .

 

orice informatie este binevenita .

 

multumesc

 

imi cer scuze daca am incadrat gresit topicul .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cazul in care n-o fi vrun tuciuriu de campie cu o masina "adusa" de p-acolo. Si dobitocul cu masina cu nr de Anglia care a lovit pe calea Dorobanti acum cateva luni un motociclist ( Hector - pe forum, daca nu ma insel) tot o boratura ordinara de ( r)roman am inteles ca era.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toate masinile care intra in tara se inregistreaza la vama romana. Ar trebui sa verifice la Autoritatea Nationala a Vamilor

 

Adresa:

Strada Matei Millo, nr. 13, sector 1, Bucuresti

Telefon:

40 21 315.58.58; 40 21 315.58.59

40 723.565.101; 40 723.565.102; 40 723.565.103

Fax:

40 21 313.82.51

Program de lucru: 8:00 - 16:00

Program Registratura: 8:30 - 15:00

 

Mult succes in cautari.

 

R.I.P. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cazul in care n-o fi vrun tuciuriu de campie cu o masina "adusa" de p-acolo. Si dobitocul cu masina cu nr de Anglia care a lovit pe calea Dorobanti acum cateva luni un motociclist ( Hector - pe forum, daca nu ma insel) tot o boratura ordinara de ( r)roman am inteles ca era.

da,tot boratura si tot asa,a incercat sa fuga

pacat ca nenorocitul asta de pe oltenita a si reusit...

sper sa fie gasit si pedepsit pe masura

bafta multa :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acuma nu mai retin exact, dar s-ar putea pune in discutie si posibilitatea de a fi numar de luxemburg .... eu retin ca prin plimbariile mele,vedeam masini din luxemburg si aveau tenta de galben si elemente galbene pe numar, cel mai sigur ar fi numar de franta...

 

sincer imi pare rau pentru cele intamplate si succes la prinderea respectivului!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

pai politia ce face??????? pt ce naiba ii platim???

 

tu ce crezi ca face? pt. ce? ca sa ne apere drepturile! in realitate? degeaba! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rahat! Poate ca nu avea nici carnet soferul opelului, se practica asa ceva cu masini neinmatriculabile, dar e inadmisibil sa poata disparea in ceata....

Ar trebui prins si pana ajunge pe mana politiei :P :huh: :blink:

 

 

Pt mama prietenei,

R.I.P. :banana: :banana: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asteptam sa spuna si despre ce model de masina este vorba.

Nu poate chema politia la fatza locului? Proprietarul este obligat sa raspunda in legatura cu avariile masinii lui, daca nu ma insel.

 

M-a sunat Dobrescu acum 5 min, a vazut in zona Tunari o masina cu urme de accident cu nr. galbene: 908 EDF 92

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asteptam sa spuna si despre ce model de masina este vorba.

Nu poate chema politia la fatza locului? Proprietarul este obligat sa raspunda in legatura cu avariile masinii lui, daca nu ma insel.

 

 

Tu iar esti beat?

Scrie CLAR in titlul topicului ce model de masina e. Si crezi ca mai conteaza daca e A, B sau C? nu cred ca sunt multe negre si cu numere de Olanda.

 

Si chiar esti sigur ca trebuie sa raspunda de avarii? Se pedepseste penal, cu inchisoare daca repari fara autorizatie, basca fuga de la locul accidentului + omor din culpa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D-le Alveola, cred ca este problema mea daca sunt beat/drogat sau nu.

Ca sa clarific, Smokey nu a precizat modelul masinii in cauza, si uneori detaliile astea conteaza foarte mult. Sau un criminal de pietoni nu reprezinta nici un pericol? :lol: Gandeste-te ca poate ucide copii/batrani/biciclisti/motociclisti si alti participanti la trafic ca si in acest nefericit caz.

Nu am nimic cu dvs. personal, cum aveti dvs. cu mine, dar nu imi este greu sa mai trec o persoana pe lista mea neagra.

Toate cele bune,

X.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D-le Alveola, cred ca este problema mea daca sunt beat/drogat sau nu.

Ca sa clarific, Smokey nu a precizat modelul masinii in cauza, si uneori detaliile astea conteaza foarte mult. Sau un criminal de pietoni nu reprezinta nici un pericol? :lol: Gandeste-te ca poate ucide copii/batrani/biciclisti/motociclisti si alti participanti la trafic ca si in acest nefericit caz.

Nu am nimic cu dvs. personal, cum aveti dvs. cu mine, dar nu imi este greu sa mai trec o persoana pe lista mea neagra.

Toate cele bune,

X.

 

 

Stii ce e aia "mania persecutiei", nepoate?

1. nu am spus ca un criminal nu reprezinta un pericol, sunt TOTAL impotriva celor care nu7 stiu sa conduca dar conduc, totusi, crezand ca sunt meseriasi (si ma refer aici si la cei care conduc fara permis :moron: )

2. din cate imi aduc aminte, nu eu am starnit ceea ce crezi tu ca este un conflict

3. hai sa nu stricam si topicul asta

 

Ia-o ca pe un sfat :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...