Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Buna,sunt Andres...Bucuresti-Pitesti...ma gasiti si si...am Honda 600RR...si o iubesc la nebunie...

Iar tu ne gasesti joi la 8 juma la Arc :eek:

 

salut! Sunt Simona din Bucuresti...carnet am din noiembrie 2007,mobra mi-am achizitionat-o abia saptamana asta.Incantata de cunostinta :P

 

Sa o stapanesti sanatoasa pe viraga de doi juma' si poate vii sa ne-o prezinti joi :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa o stapanesti sanatoasa pe viraga de doi juma' si poate vii sa ne-o prezinti joi :lol:

Merci mult!azi sau maine merg sa depun actele pt inmatriculare.daca imi elibereaza placutele pana joi seara...vin cu siguranta :P

Editat de dread_sim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am cumparat in octombrie 2007 un Suzuki RF400 de la Iulia Bokor (user-ul iulia_aluna).

i-am platit integral motoru, ea ramand sa-mi dea in termen de 1-2 saptamani, radierea de la circa financiara Brasov.

 

dupa vreo luna de zile... n-a mai raspuns la telefon... la e-mailurile pe care i le-am trimis... am sunat-o si de pe telefonul unor prieteni de-ai ei, carora le-a spus cum ca mi-ar fi trimis prin posta radierea, apoi a inchis brusc...

si nu le-a mai raspuns nici lor la tel...

 

Am sunat la circa financiara brasov, si am aflat ca are datorii la stat (amenzi) in valoare de 650 lei !

singura cale legala pentru a-mi putea inmatricula motocicleta pe numele meu, este sa-i platesc eu amenzile...

 

 

Pentru cei care o cunoasteti, va rog sa-i transmiteti sa-si plateasca amenzile... au trecut 10 luni, iar salariul ei de la

G B Leasing ( www.gub-leasing.ro ) i-ar permite lejer sa-si plateasca amenzile, pentru a-mi putea da certificatul de atestare fiscala.

 

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare sincer rau pt ce ai patit.Eu mi-am cumparat o virago 250 de la un tip din cluj tot cu banii jos urmand ca in zilele urmatoare sa-mi trimita radierea.La fel ca tine si eu am mers pe incredere.A fost un om de cuvant si mi-a trimis-o dupa 2 zile.Am aflat ulterior ca imi trebuie si prostia aia de atestare fiscala, l-am sunat urgent si l-am rugat sa-o trimita.A facut tot posibilul ,s-o fi invoit de la serviciu sau ceva de genu' ,a mers si a scos-o in aceeasi zi si mi-a trimis-o.Cand i-am multumit pt promptitudine mi-a raspuns :"pt putin.Era de datoria mea." Continui sa sper ca astfel de oameni ce stiu sa-ti acorde ajutorul la nevoie nu sunt rari.Referitor la ce ai patit ma gandesc ca ar trebui sa vorbesti cu ea fata in fata si s-o intrebi de ce a ales sa procedeze asa.Bafta!

Editat de dread_sim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut .. :P

 

Eu sint Marcela, am permis categ A de 4 ani si motoare tot de pe atunci. Primul motor a fost un nipru pt vreun an, a urmat un kawa gpx 250 pt doua veri, iar de anul asta o am pe Suzy (un Suzuki GS500E).

In rest, eu as zice ca merg destul de bine, in limitele normale fara sa excelez (nu ma dau pe o roata si nici nu iau curbele cu genunchiul pe jos :makeout: ). In general tin la lucruri si nu as vrea sa imi stric motorul si bineinteles, nici sa imi pun pielea in pericol. (asta nu inseamna ca nu am cazut niciodata, dar a fost "subtzirel", fara ghips sau alte neplaceri majore).

Altceva... A, da! lucrez ca asistenta medicala si sint si studenta anul 3 la finante-banci (yukkkk :makeout: )

 

Cam atit!

 

 

Nice BIKE LADY! Asfalt uscat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai k pun io 2 poze:D cu mn

 

ala e motoru unui prieten. o dnepr are merge trasnet. acu arata mai bine motoru:D

 

 

O sa iti stea mai bine cind il iei pe al tau :makeout: ;-)

 

in 4 ani s-a maritat, are si un bebe si s-a lasat de motoretizm :P

 

 

Pacat desi ami cunosc motoristi cu familie :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in 4 ani s-a maritat, are si un bebe si s-a lasat de motoretizm :P

e pe naiba, pe bune?

auzisem ca e "expecting", chiar am si vaut'o pe motor acum vreo cateva luni.. eu nu cred ca s'a lasat de moto, poate merge mult mai rar, insa tot suzi eye catching orange are. :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ala e orange inseamna ca iti trebe un control oftalmologic :makeout:

 

there can be only one orange :P

bai, si au zis aia ca sunt discromat, iar io nu si nu..

hai ca stii despre ce oranj vorbesc. ala electric turbat de pe motorul ei. :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, si au zis aia ca sunt discromat, iar io nu si nu..

hai ca stii despre ce oranj vorbesc. ala electric turbat de pe motorul ei. :makeout:

 

Ramy nu mai posta de pe Id-u lu' Adi ca derutezi lumea... :P :makeout:

Editat de turbogixxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam greu cu prezentarile :kali: am 34 de ani, in 2-3 saptamini voi fi fericita posesoare a categoriei A, moto dupa ce iau permisul. am tot citit pe aici una alta, insa abia acum m-am hotarit sa scriu. dupa foarte multi ani de B am decis ca este momentul sa trec pe 2 roti. nu de alta dar traficul ma omoara si pierd in fiecare zi cam 2-3 ore doar la semafoare si blocaje. asa ca dorinta si visul vor deveni realitate cit de curind, in functie de cum ma programeaza la examen. un Marauder de 250 este alegerea mea, cel putin pentru inceput. dupa... mai vedem. :D inca sint indecisa daca sa iau unul nou sau SH. mai studiez problema.

 

numa bine si sa ne vedem curind pe sosea :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna, sunt Oana ...am 17 ani!ink 5luni si :D dau d A...!Am intrat in "lumea asta" fara sa vreau la inceput...adik am castigat un scuter Yamaha Neos la o tombola...si uite asa "am ajuns pe drumul cel bun"!! :kali: :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...