Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mersi Baiazid chiar ca`i super....ce`as vrea si eu unul si o sa`mi iau!!!!!!!!!!!!! sper.... :unsure:

=))) cum poate sa va placa rablele alea nush...ma refer la cum merg...parca in reluare :)) prefer ceva mai rapid :) k un Yhundercat, R6 ,etc :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

=))) cum poate sa va placa rablele alea nush...ma refer la cum merg...parca in reluare :unsure:) prefer ceva mai rapid :) k un Yhundercat, R6 ,etc :)

 

Eu nu Âştiu ce cauți tu aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

=))) cum poate sa va placa rablele alea nush...ma refer la cum merg...parca in reluare ) prefer ceva mai rapid k un Yhundercat, R6 ,etc

 

Nu toti e baietzashi cul, furiosi si iutzi asa ca tine :unsure: gie-gie- yo-yo-you ma-niga, iou-iou, am tricou, am maieu, sunt un mega derbedeu, ieu ieu, gieh, yeyeyea cehekerap, manca-tz-ash, gie!!. :)

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah nu fii rau ....a zis fata ca merge cu R1 nu ca si il conduce...si eu m-am sprijinit ieri pe un ferrari sa ma leg la sireturi :)

 

 

Imi place de voi ca ma primiti cum se cuvine. :unsure:

Nu doar merg pe el, ci il conduc.Permisul il am de doi ani, si km am adunat ceva.

O zi buna si tie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi place de voi ca ma primiti cum se cuvine. :unsure:

Nu doar merg pe el, ci il conduc.Permisul il am de doi ani, si km am adunat ceva.

O zi buna si tie!

 

Bine ai venit Lilipod!

Ceva poze? :)

post-9816-1216904755.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut! Sunt Simona din Bucuresti...carnet am din noiembrie 2007,mobra mi-am achizitionat-o abia saptamana asta.Incantata de cunostinta :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de pe linga Brasov,iar la virsta de 15 ani m-am indragostit de motoare vazind un videoclip a lui Manowar.Am reusit ,eu si sotul meu( fiind si el motorist)sa ne cumparam un Honda Shadow 750 de care suntem nedespartiti.Visul a devenit realitate desi mi-a trebuit ceva ani...dar mai bine acum decit niciodata.Asfalt uscat.era sa uit...ma numesc Adina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...