Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut! Sunt Simona din Bucuresti...carnet am din noiembrie 2007,mobra mi-am achizitionat-o abia saptamana asta.Incantata de cunostinta :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de pe linga Brasov,iar la virsta de 15 ani m-am indragostit de motoare vazind un videoclip a lui Manowar.Am reusit ,eu si sotul meu( fiind si el motorist)sa ne cumparam un Honda Shadow 750 de care suntem nedespartiti.Visul a devenit realitate desi mi-a trebuit ceva ani...dar mai bine acum decit niciodata.Asfalt uscat.era sa uit...ma numesc Adina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,sunt Andres...Bucuresti-Pitesti...ma gasiti si si...am Honda 600RR...si o iubesc la nebunie...

Iar tu ne gasesti joi la 8 juma la Arc :eek:

 

salut! Sunt Simona din Bucuresti...carnet am din noiembrie 2007,mobra mi-am achizitionat-o abia saptamana asta.Incantata de cunostinta :P

 

Sa o stapanesti sanatoasa pe viraga de doi juma' si poate vii sa ne-o prezinti joi :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa o stapanesti sanatoasa pe viraga de doi juma' si poate vii sa ne-o prezinti joi :lol:

Merci mult!azi sau maine merg sa depun actele pt inmatriculare.daca imi elibereaza placutele pana joi seara...vin cu siguranta :P

Editat de dread_sim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am cumparat in octombrie 2007 un Suzuki RF400 de la Iulia Bokor (user-ul iulia_aluna).

i-am platit integral motoru, ea ramand sa-mi dea in termen de 1-2 saptamani, radierea de la circa financiara Brasov.

 

dupa vreo luna de zile... n-a mai raspuns la telefon... la e-mailurile pe care i le-am trimis... am sunat-o si de pe telefonul unor prieteni de-ai ei, carora le-a spus cum ca mi-ar fi trimis prin posta radierea, apoi a inchis brusc...

si nu le-a mai raspuns nici lor la tel...

 

Am sunat la circa financiara brasov, si am aflat ca are datorii la stat (amenzi) in valoare de 650 lei !

singura cale legala pentru a-mi putea inmatricula motocicleta pe numele meu, este sa-i platesc eu amenzile...

 

 

Pentru cei care o cunoasteti, va rog sa-i transmiteti sa-si plateasca amenzile... au trecut 10 luni, iar salariul ei de la

G B Leasing ( www.gub-leasing.ro ) i-ar permite lejer sa-si plateasca amenzile, pentru a-mi putea da certificatul de atestare fiscala.

 

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare sincer rau pt ce ai patit.Eu mi-am cumparat o virago 250 de la un tip din cluj tot cu banii jos urmand ca in zilele urmatoare sa-mi trimita radierea.La fel ca tine si eu am mers pe incredere.A fost un om de cuvant si mi-a trimis-o dupa 2 zile.Am aflat ulterior ca imi trebuie si prostia aia de atestare fiscala, l-am sunat urgent si l-am rugat sa-o trimita.A facut tot posibilul ,s-o fi invoit de la serviciu sau ceva de genu' ,a mers si a scos-o in aceeasi zi si mi-a trimis-o.Cand i-am multumit pt promptitudine mi-a raspuns :"pt putin.Era de datoria mea." Continui sa sper ca astfel de oameni ce stiu sa-ti acorde ajutorul la nevoie nu sunt rari.Referitor la ce ai patit ma gandesc ca ar trebui sa vorbesti cu ea fata in fata si s-o intrebi de ce a ales sa procedeze asa.Bafta!

Editat de dread_sim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut .. :P

 

Eu sint Marcela, am permis categ A de 4 ani si motoare tot de pe atunci. Primul motor a fost un nipru pt vreun an, a urmat un kawa gpx 250 pt doua veri, iar de anul asta o am pe Suzy (un Suzuki GS500E).

In rest, eu as zice ca merg destul de bine, in limitele normale fara sa excelez (nu ma dau pe o roata si nici nu iau curbele cu genunchiul pe jos :makeout: ). In general tin la lucruri si nu as vrea sa imi stric motorul si bineinteles, nici sa imi pun pielea in pericol. (asta nu inseamna ca nu am cazut niciodata, dar a fost "subtzirel", fara ghips sau alte neplaceri majore).

Altceva... A, da! lucrez ca asistenta medicala si sint si studenta anul 3 la finante-banci (yukkkk :makeout: )

 

Cam atit!

 

 

Nice BIKE LADY! Asfalt uscat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...