Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:)

 

 

Welcome: PreciouS Raluca si Daeath Andreea! :P

Raluca de ce scrie la tine Just me sub avatar? Avem un membru cu id-ul asta pe forum, stii? :drink:

241839[/snapback]

 

 

Multumim pentru spiritul de observatie. :eek:

 

In ceea ce priveste Just Me sau just_me .. pt moment sunt curios sa vad reactiei celei in cauza :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

Multumim pentru spiritul de observatie.  :P

 

In ceea ce priveste Just Me sau just_me .. pt moment sunt curios sa vad reactiei celei in cauza :lol:

241844[/snapback]

 

Eh...va lasam ... "just you", vedeti voi cum va intelegeti! :drink:

:eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:eek:

 

Scuze!  Nu stiu cum a aparut, ce dreak am facut.... :)

O sa incerc sa remediez problema!  :P

241932[/snapback]

 

 

Stai linistita mah ca nu te musca nimeni. :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit sa iau permisul acum o luna si sunt foarte mandra ca pe el scrie categoriile A, B. Acum astept sa ma angajez si eu undeva ca sa pot sa imi cumpar o Honda Shadow, in leasing sau rate, daca se poate. Tineti-mi pumnii. Poate la anul voi veni la intruniri pe propriul meu motor. Va pup. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit sa iau permisul acum o luna si sunt foarte mandra ca pe el scrie categoriile A, B. Acum astept sa ma angajez si eu undeva ca sa pot sa imi cumpar o Honda Shadow, in leasing sau rate, daca se poate. Tineti-mi pumnii. Poate la anul voi veni la intruniri pe propriul meu motor. Va pup.  :baldy:

242350[/snapback]

 

 

Bravo! Felicitari si mult noroc!

Asa am inceput si eu, acum un an... :cheers:

Eh bine, eu am avut pt. inceput pretentii mai mici la tipul de moto dar tot vazand si vazand si observad :baldy: am ajuns la concluzia ca mai bine ai putina rabdare, sau mai multa, depinde si iti iei ceva bun decat ceva ieftin si prost.

 

Bafta multa!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hey,salutare!!mi-a luat ceva timp(vreo 6 luni) sa am curajul sa va scriu si eu!inca mai am indoieli in privinta asta! :baldy:.nu am motor(inca!),desi visul meu se numeste SUZUKI GSX-R 1000,si desi stiu ca deocamdata nu-l voi avea decat pe peretele dinn camera mea in forma compresata de poster!!!spre rusinea mea nu am nici carnet :cheers: .de fapt merit sa ma numesc motociclista? :baldy: oricare e raspunsul,eu ma antrenez pentru o viitoare bataie cu vantul si clipa!!!

va salut cu farul din constanta(k deee,nici far de motor n-am!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna..visul tau este foarte sportiv..puternic..etc..probabil inainte de a-l atinge mai tii cont de cateva etape..poate un 400cc..600cc..si abia apoi suzuki gsxr1000..bafta..

cat despre curajul de a scrie aici dupa 6 luni..eu am 2 ani de prezenta..si DOAR vreo 20 mesaje

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hey,salutare!!mi-a luat ceva timp(vreo 6 luni) sa am curajul sa va scriu si eu!inca mai am indoieli in privinta asta! :baldy:.nu am motor(inca!),desi visul meu se numeste SUZUKI GSX-R 1000,si desi stiu ca deocamdata nu-l voi avea decat pe peretele dinn camera mea in forma compresata de poster!!!spre rusinea mea nu am nici carnet :baldy: .de fapt merit sa ma numesc motociclista? :) oricare e raspunsul,eu ma antrenez pentru o viitoare bataie cu vantul si clipa!!!

        va salut cu farul din constanta(k deee,nici far de motor n-am!)

243827[/snapback]

 

Bine ai venit printre noi! :crack:

Nu e nici o restrictie sa ai carnet daca intri pe forum, multi nu au carnet cat. A si la fel de multi nu au motor.

Daca te numesti sau nu motociclista tu stii mai bine. Daca nu esti inca motociclista nu-i nici o problema vei deveni. Important e ca ai facut primii pasi.

M-a surprins sa vad ca ai un poster cu SUZUKI GSX-R 1000, am si eu unul, de fapt este un prosop care l-am primit la mare si il tin ca poster pe perete. :10: Pana acum nu am vazut exact cum se numeste...ma streseaza literele alea ...mie imi place sa aud: Suzuki, Honda, nu gsxr, zzr etc. :cheers:

Ah! si cel mai mult imi place sa aud: KTM!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hey,salutare!!mi-a luat ceva timp(vreo 6 luni) sa am curajul sa va scriu si eu!inca mai am indoieli in privinta asta! :).nu am motor(inca!),desi visul meu se numeste SUZUKI GSX-R 1000,si desi stiu ca deocamdata nu-l voi avea decat pe peretele dinn camera mea in forma compresata de poster!!!spre rusinea mea nu am nici carnet :baldy: .de fapt merit sa ma numesc motociclista? :crack: oricare e raspunsul,eu ma antrenez pentru o viitoare bataie cu vantul si clipa!!!

        va salut cu farul din constanta(k deee,nici far de motor n-am!)

243827[/snapback]

:cheers: Hello!Bine ai venit :crack: Nu-ti mai face atatea probleme ca nu ai carnet categoria A si nici motor...nici eu nu am deocamdata :10: Dar toate la timpul lor...la vara sper sa am si eu carnetul...iar cu motorul mai vedem noi(k pt asta tre sa strangi ceva banuti :crack: ).Intre timp citeste ce se scrie pe forum...si invata...ca se scriu multe lucruri interesante si utile pt un viitor motociclist si nu numai :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hey,salutare!!mi-a luat ceva timp(vreo 6 luni) sa am curajul sa va scriu si eu!inca mai am indoieli in privinta asta! .nu am motor(inca!),desi visul meu se numeste SUZUKI GSX-R 1000,si desi stiu ca deocamdata nu-l voi avea decat pe peretele dinn camera mea in forma compresata de poster!!!spre rusinea mea nu am nici carnet  .de fapt merit sa ma numesc motociclista?  oricare e raspunsul,eu ma antrenez pentru o viitoare bataie cu vantul si clipa!!!

va salut cu farul din constanta(k deee,nici far de motor n-am!)

 

bine ai venit ! este un loc unde poti sa inveti destul de multe despre pasiunea pt motociclete,si cred ca in scurt timp vei afla ca nu e tocmai usor pt un incepator sa mearga pe gsxr-ul de 1000. dupa cum ti s-a spus deja, ar trebui sa faci primii pasi pe ceva mai mic si ca motor, si ca bicicleta, pt a INVATA. apoi, treptat, treci la clasele mai mari.Daac iti plac sportivele, te sfatuiesc sa incepi pe 125-400. sunt f manevrabile si te mai iarta daca gresesti (ceva firesc pt orice incepator).

 

in rest, la cat mai multe posturi si inca o data, bine ai venit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Sunt si eu o noua venita pe forum si din cate stiu eu, nu e frumos sa nu te prezinti,asa ca ......dalia este numele meu,stau in bucuresti(deh....la facultate),iar permis inca nu am,dar fac scoala ptr categoria A!sper ca in curand sa mai fie pe plastic inca o litera la ce ai voie sa conduci :cheers:!

Aveti grija cum conduceti si multam daca ma primiti printre voi sa mai invat si eu cate ceva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms strumfuadi! cat depre vazutul la fata............hm.......mi se pare ca daca nu ai moto si nici nu cunosti pe nimeni nu prea ai ce sa cauti pe la intalniri.Gura casca sunt peste tot sau cel putin asa m-as simti eu!Cu 2-3 luni inainte sa ma apuc sa imi caut moto de cumparat e normal sa vb cu cineva care are modelul pe care as vrea eu sa-l cumpar, sa cer informatii si poate atunci sa vin pe la intalniri sa-mi mai fac o parere!Parerea mea.......!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Sunt si eu o noua venita pe forum si din cate stiu eu, nu e frumos sa nu te prezinti,asa ca ......dalia este numele meu,stau in bucuresti(deh....la facultate),iar permis inca nu am,dar fac scoala ptr categoria A!sper ca in curand sa mai fie pe plastic inca o litera la ce ai voie sa conduci :)!

  Aveti grija cum conduceti si multam daca ma primiti printre voi sa mai invat si eu cate ceva!

244639[/snapback]

:cheers: Hello Dalia!Sa stii ca chiar ca poti invata multe lucruri citind ce se scrie p'aci pe forum :crack: Bafta cu carnetul...sper sa-l iei cat mai curad :baldy: take care :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum ca majoritatea fetelor s-au prezentat, am putea face un poll gen "Cea mai tare gagica pe 2 roti" :cheers:

 

Fetelor ce ziceti? :baldy:

 

PS: sper sa nu ma acuzati de misoginism pt ca nu e cazul!!! Iubesc motoarele si fetele frumoase (in ordinea asta :baldy:)!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum ca majoritatea fetelor s-au prezentat, am putea face un poll gen "Cea mai tare gagica pe 2 roti"  :cheers:

 

Fetelor ce ziceti?  :baldy:

 

PS: sper sa nu ma acuzati de misoginism pt ca nu e cazul!!! Iubesc motoarele si fetele frumoase (in ordinea asta :baldy:)!!!

245095[/snapback]

Nu sunt fata, dar tu ce vrei sa iasa defapt? Miss Motociclism?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci e cazul sa ma prezint si eu... sunt din Iasi, si ma invart asa putin printre baietii cu motoare si in fiecare seara visez motoreta mea :baldy: in curand, ahhhh si ma cheama "Luna" sau de fapt asa imi spun colegii... :baldy: pot sa spun k am invatat o gramada de chestii faine de aici si inca mai am de invatat... promit k la anu o sa fiu la toate intrunirile... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...