Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

Felicitari, s-o stapanesti sanatoasa, multi km cu ea fara incidente si ...... baga poze cu "batranica" !!! :)

 

Multumesc. In privinta pozelor e cam greu de postat... :bigstar: ..inca mai incerc sa-i dau de cap...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Multumesc. In privinta pozelor e cam greu de postat... :bigstar: ..inca mai incerc sa-i dau de cap...

 

Vad ca te-ai descurcat cu poza din profil (btw, Crai sai Bucegi ? :) ) asa ca aici nu ar trebui sa fie asa greu

 

1. In josul paginii ai BROWSE, selectezi poza care o vrei urcata

2. Click apoi pe Add This Attachment

3. Astepti sa incarce poza (o sa apara tot acolo jos cum ca ai urcat poza X ce contine XXX kb

4. Repeti pasii 1-3 daca mai ai de incarcat o alta poza.

 

S.a.m.d.

 

La sfarsit dai Add Post si gata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saluuuut!

M-am intors. Sunt schwarzsirene, am devenit membra anul trecut dar de abia in martie anul asta am luat carnetul.Tot propietara de minsk sunt dar sper in curand de enduro si mai exact de Suzuky DR 350. Pana atunci sanatate tuturor si imi doresc sa nu mai aud de accidente cu motociclisti macar nu din acelea in care vina este a altora...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca te-ai descurcat cu poza din profil (btw, Crai sai Bucegi ? :bigstar: ) asa ca aici nu ar trebui sa fie asa greu

 

1. In josul paginii ai BROWSE, selectezi poza care o vrei urcata

2. Click apoi pe Add This Attachment

3. Astepti sa incarce poza (o sa apara tot acolo jos cum ca ai urcat poza X ce contine XXX kb

4. Repeti pasii 1-3 daca mai ai de incarcat o alta poza.

 

S.a.m.d.

 

La sfarsit dai Add Post si gata.

 

Gata...multumesc mult...intr-un final:D...v-o prezint pe Guzza mea:

 

PS: Bucegi

post-19925-1186036972_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Saluuuut!

M-am intors. Sunt schwarzsirene, am devenit membra anul trecut dar de abia in martie anul asta am luat carnetul.Tot propietara de minsk sunt dar sper in curand de enduro si mai exact de Suzuky DR 350. Pana atunci sanatate tuturor si imi doresc sa nu mai aud de accidente cu motociclisti macar nu din acelea in care vina este a altora...

 

salut sireno, ma bucur sa te "citesc" si p-aici si sper sa te vad pe suza cat de curand :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna. eu ma numesc ana, sunt din bucuresti, am 18 ani si tocmai c miam luat si eu un kymco quannon 125...:cheers: carnetul il iau abia in septembrie.... uitati si nijte poze cu mene.... ( nu sunt analfabeta, dar p net mie cam lene sa scriu corect , cu cratime si alte alea.... asa k am sa va rog sa ma scuzati pt greselile ortografice :lol: ) in rest asfalt uscat si abia astept sa n vedem p sosele :D :o

post-17550-1187515943_thumb.jpg

post-17550-1187515958_thumb.jpg

post-17550-1187515985_thumb.jpg

post-17550-1187516004_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt analfabeta, dar p net mie cam lene sa scriu corect , cu cratime si alte alea.... asa k am sa va rog sa ma scuzati pt greselile ortografice :cheers:

"Pe net" cu prietenii scriem cum ne taie capu', insa pe un forum guvernat de niste reguli trebuie sa facem un mic efort, ok? Multumim.

Bine ai venit si sa stapanesti sanatoasa motorasul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,eu sunt Raluca sau Nangel pentru cei ce ma cunosc..asta e noua mea achizitie..suzuki gs500 cu care ma inteleg de minune... :cheers:

Promit ca motorul acesta nu va avea aceeasi soarta cu cel vechi...post-1719-1176210270_thumb.jpg

 

aaaa...tu ai fost la Pitesti la intrunire...nice paint ai p suzika ta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Pe net" cu prietenii scriem cum ne taie capu', insa pe un forum guvernat de niste reguli trebuie sa facem un mic efort, ok? Multumim.

Bine ai venit si sa stapanesti sanatoasa motorasul.

 

 

 

Ok ok, am inteles.... O sa scriu corect de acum incolo :o Bine v-am gasit ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor!Eu de-abia m-am apucat de scoala..:cheers: dar abia ast sa o termin si dc Dumnezeu vrea,o sa am si moto (al meu si doar al meu:) )cat de curand posibil.Momentan cutreier Bucurestiul (si alte localitati),impreuna cu iubitul meu,pe o GSXF de 600.In rest...20ani,studenta si...pe la munca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e chiar asa naspa.. (...)

 

Deci admiti ca totusi e naspa :agree:

 

Da-i de zor la scoala si nu o amana. Spor si multa bafta acolo, nu te lasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

naspa sa fii pasager :smoke: fa ceva in sensu asta :agree: bafta la examen

kapno, depinde de fiecare cum simte si piveste lucrurile. Poate fetei ii place si ca pasager, este un start (curajul de a merge in spate).

 

Mult succes Alexutza!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello everybody!

Sunt mai veche posesoare de A, dar abia acum mi-am luat o bestiutza roshie.

Am 28, din Buc.

Asfalt uscat si bulan exagerat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello everybody!

Sunt mai veche posesoare de A, dar abia acum mi-am luat o bestiutza roshie.

Am 28, din Buc.

Asfalt uscat si bulan exagerat!

da, se vede la avatar. :agree:

 

succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kapno, depinde de fiecare cum simte si piveste lucrurile. Poate fetei ii place si ca pasager, este un start (curajul de a merge in spate).

 

Mult succes Alexutza!

 

Sar'mana pt urari :agree: si..momentan,inca imi place si k pasager..probabil cnd voi avea motorul meu se va schimba situatia :smoke: Nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fii binevenita,si daca esti interesata tot de un gsx 600 f anunta-te,eu vreau sa-l vand pe al meu! :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fii binevenita,si daca esti interesata tot de un gsx 600 f anunta-te,eu vreau sa-l vand pe al meu! :D

 

 

 

Multumesc pt oferta dar...momentan sunt la scoala..si sa incep sa conduc singurica o gsxf ..e cam grea,am incercat.:moto:

Unde erai acu cateva saptamani cand cauta cumnatul meu o gsxf?? :bounce:

sar'mana oricum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hop si eu aici sa ma prezint :moto:

 

n-as spune despre mine ca sint o motociclista, ci mai degraba o aspiranta. mai precis, am un drz 400 sm si de cateva zile si dreptul legal de a-l conduce...si de a mi se opri motorul in mijlocul intersectiilor si a colectiona claxoanele celor din jur :bounce:

 

as pune poze cu derezica, dar nu gasesc cablul de transfer de date al camerei :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hop si eu aici sa ma prezint :hug:

 

n-as spune despre mine ca sint o motociclista, ci mai degraba o aspiranta. mai precis, am un drz 400 sm si de cateva zile si dreptul legal de a-l conduce...si de a mi se opri motorul in mijlocul intersectiilor si a colectiona claxoanele celor din jur :moto:

 

as pune poze cu derezica, dar nu gasesc cablul de transfer de date al camerei :D

 

 

daca suzi a ta e neagra, tu esti blonda si te-ai intalnit la coborarea dinspre poiana cu un chel calare pe o yamaha tenere neagra inseamna ce ne stim din vedere :bounce: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...