Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Iuliana,trebuie sa o rumegi la rece pasiunea asta ! Nu este un moft..nu ma intelege gresit...dar nu esti cool in fata prietenilor daca ai moto !

Trebuie sa iti lipseasca si o :D

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Numele meu este Nico, nou intrata pe forum, viitoare candidata (cine stie?) la un motor. Am 24 de ani (care nu se vad), sunt din Sinaia si in prezent sunt asistent manager (a nu se confunda cu rolul de secretara). De ce motoarele ? Nu din cauza zgarieturilor ci a vitezei. :D Si a prietenilor care m-au "molipsit". Mi-am facut cont anul trecut pe motociclism, dar din varii motive nu mi-am facut "simtita" prezenta. :cheers: Imi place muzica si ador plimbarile. Iar la barfe cred ca pot ajunge cu usurinta pe primul loc. Deh, trebuie sa aiba si omu un cusur. Va salut pe toti si poate cu unii dintre voi o sa am ocazia sa ma si intalnesc.

post-4622-1141835071_thumb.jpg

Editat de bebelusa_20
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cassy, 20 de ani, Sandra pt cei care ma cunosc deja :blbl: Moto vine in curand, intre timp ma ocup cu detonatul blondei atomice, viitoarea mea sotie (asteptam sa se abroge legea :crack: )

 

Nice to meet you all! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cassy, 20 de ani, Sandra pt cei care ma cunosc deja Moto vine in curand, intre timp ma ocup cu detonatul blondei atomice, viitoarea mea sotie (asteptam sa se abroge legea )

 

Nice to meet you all!

BINE AI VENIT PRINTRE NOI !!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Selecteaza" asta nenea adminu, cu conditia sa te prezinti (si eventual sa pui o poza). :crack: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Numele meu este Nico, nou intrata pe forum, viitoare candidata (cine stie?) la un motor. Am 24 de ani (care nu se vad), sunt din Sinaia si in prezent sunt asistent manager (a nu se confunda cu rolul de secretara). De ce motoarele ? Nu din cauza zgarieturilor ci a vitezei. :blbl: Si a prietenilor care m-au "molipsit". Mi-am facut cont anul trecut pe motociclism, dar din varii motive nu mi-am facut "simtita" prezenta. :crack: Imi place muzica si ador plimbarile. Iar la barfe cred ca pot ajunge cu usurinta pe primul loc. Deh, trebuie sa aiba si omu un cusur. Va salut pe toti si poate cu unii dintre voi o sa am ocazia sa ma si intalnesc.

Buna Nico! Welcome! Nu am mai vorbit de ceva timp, dar cand o sa mai ajung prin Sinaia iti fac o vizita sa iesim la o cafea :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caty, 29 de ani, casatorita si mamica a 2 fetite superbe. Anul trecut am luat A-ul, si de luna aceasta am si motorul. Pasiunea pt 2 roti e posibil sa mi se traga din familie ( tatal meu participa la moto cross-uri ) . Pana acum, viata mi-a aratat rand pe rand care-mi sunt prioritatile, si am invatat ca trebuie sa am rabdare, pt ca daca-ti doresti cu adevarat ceva, in final ai sa capeti . :crack:

 

 

Cateva poze cu mine si familia mea

 

post-7245-1142537071_thumb.jpgpost-7245-1142537175_thumb.jpgpost-7245-1142537328_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Merci de primire Titiluka. Sper sa vad din ce in ce mai multe fete in trafic pe motoarele lor. Numai bine fetelor"

 

 

Am comis o mica greseala. Fara sa-mi dau seama ca ro ( rocristea ) ramasese logat , am scris in contul lui . Sorry :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ! Inca nu ma pot numara printre "femeile motocicliste" caci inca nu sunt dar saptamana asta ma apuc de scoala :moto: si deci in aprox 2 luni voi participa in trafic . O intamplare destul de dureroasa m-a facut sa descopar aceasta pasiune..Viata nu este totdeauna corecta si de accea trebuie sa invatam sa apreciem lucrurile care ne ies in cale,lucrurile care ne fac fericiti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna, sunt Silvia. Visam de 2-3 ori pe an, noaptea, ca am motocicleta. Brusc, anul trecut a trebuit sa schimb carnetul de B. In 2 zile incepeam scoala moto ca daca tot il schimbam ...sa mai adaug o categorie. Am luat carnetul si intr-o zi de decembrie ma plimbam cu alta treaba pe la primaria sectorului 1... Am intrat din greseala intr-un magazin Suzuki, am vazut un catalog, m-am indragostit de Bebelina mea (GZ 250) si in ianuarie anul asta am luat-o. Nici nu visam. Am datorii dar ... mi-am vazut visul cu okii. Nici acum nu m-am dezmeticit prea bine.

Va salut! Le multumesc noilor mei prieteni si in special lui Dragos ca au grija ca eu sa nu fac cunostinta cu asfaltul. Sfaturile lor ma ajuta foarte mult.

post-9493-1144331059_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, toate cate sunteti pe motoare, aveti grija pe soselele patriei ca multi prosti stau la volan.

DRUM BUN

 

DRUM BUN FETELOR! aveti grija ca avem nevoie de voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna, sunt Silvia. Visam de 2-3 ori pe an, noaptea, ca am motocicleta. Brusc, anul trecut a trebuit sa schimb carnetul de B. In 2 zile incepeam scoala moto ca daca tot il schimbam ...sa mai adaug o categorie. Am luat carnetul si intr-o zi de decembrie ma plimbam cu alta treaba pe la primaria sectorului 1... Am intrat din greseala intr-un magazin Suzuki, am vazut un catalog, m-am indragostit de Bebelina mea (GZ 250) si in ianuarie anul asta am luat-o. Nici nu visam. Am datorii dar ... mi-am vazut visul cu okii. Nici acum nu m-am dezmeticit prea bine.

Va salut! Le multumesc noilor mei prieteni si in special lui Dragos ca au grija ca eu sa nu fac cunostinta cu asfaltul. Sfaturile lor ma ajuta foarte mult.

 

Acum am citit in sfarsit despre tine. Miercurea viitoare o sa facem tot posibilul sa ne intalnim .

Pup si eu :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...