Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

pe Busa iti sta bine dar doar iti sta...fereasca D. sa te plimbi cu asa ceva...

Pari micutza de statura ce ai de gand sa-ti cumperi!?...

 

 

Nu sunt micutza ;) 169cm cred ca imi ajunge:P Sa ma plimb cu o Haya?? Neah, doar ca pasager:P atat. Ce am de gand sa imi iau? Nu shtiu inca,cand o sa am banii am sa studiez si piata. Oricum, ceva micutz, 125. Pt inceput. Ceva idei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bun venit in universul motocicletelor! ;)

 

Pai, te tenteaza sport-touring, street-naked sau cruiser-chopper? Sau poate un mic enduro?

 

Se gasesc destule la clasa 125. Ia arunca un ochi pe acest topic /index.php?showtopic=26957 o sa ai cam ce sa vezi si ce sa citesti.

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care e scopul pozelor, că nu mă prind? O poză pe motocicletă era de ajuns, nu e concurs de frumusețe Âşi nu e nici o turmă de masculi încinÂşi prin zonă (că au răcire pe apă ;) ). Am admirat mobila de prin casă, părul de pe piciorul cuiva (HELLO "IUBI"!), dar nu era nevoie de atâta deranj :lol:

 

PS. Dacă tot le-a Âşters, le pun eu ca să se înțeleagă despre ce vorbesc (trăiască browser cache):

post-7203-1148323492_thumb.jpg

post-7203-1148323500_thumb.jpg

post-7203-1148323507_thumb.jpg

post-7203-1148323519_thumb.jpg

Editat de AdrianB1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda. un gsx-r e excelent ptr inceput.. ;)

 

aici sunt cu moto lui iubi meu care s-ar putea sa devina al meu, deoarece el vrea ceva mai puternic :lol:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.. de fapt preferam o honda de 600, dar e prea mica pt mine si stau ca dracu pe ea... eu avand 1.82...

 

Mda, un GSXR ar rezolva problema inaltimii. La final mai raman cam 1,60... nu mai zic cum ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.. de fapt preferam o honda de 600, dar e prea mica pt mine si stau ca dracu pe ea... eu avand 1.82...

fata, treaba sta in felul urmator, satz explic: moto nu e ca o tzuala, sa fie cracul prea scurt si sa iei un numar mai mare. moto e a killing machine in mainile unui incepator.

daca inaltimea ta e o problema ptr tine, vreau satz zic ca io am 1.81 si prima mea motoreta a fost un suzuki gs500 pe care m'am simtit EXCELENT! AIA e moto de incepator, nu un motor de 100+ cai (GSX-R).

sunt convins ca nu intelegi ce tzam explicat io aici, dar POATE te face sa te gandesti umpic si sa nu ajungi asa cum zicea Escu.. ;)

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK. OK.

De ce va suparati. Puteti sa-mi spuneti frumos ca nu am dreptate.

Dar... se pare ca intr-un fel am dreptate. Doar voi ati sarit in sus. Putine.

Si sa nu crezi ca incerc sa le desconsider pe fete. Doar sunt si eu una dintre ele.

Si pot sa recunosc ca nu sunt decat doar o pasagera. Ce daca am examen luna viitoare si o comunista bucati in garaj. Tot pasagera sunt.

Ceea ce vroiam sa spun e ca ar trebui sa fie mai multe fete motocicliste pe sosele.

Nu am avut intentia de a jigni pe nimeni. Era doar parerea mea si ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia uitati-ma si pe mine la prima ora de scoala :cheers: :ok:

post-6297-1148647194_thumb.jpgpost-6297-1148647244_thumb.jpg

 

Si aci pe GS500 cand deja aveam cateva ore..

post-6297-1148647426_thumb.jpg post-6297-1148647461_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara casca pe geseu :cheers:

 

Pe vremea mea maica...

 

Eu fac scoala pe Yamaha YBR de 125 cmc, Yamaha XT de 125 cmc si inca o Yamaha nu stiu de care de 250 cmc, dar NU avem voie sa ne suim pe motocicleta fara casca + vesta cu protectii + genunchiere + manusi.

 

A doua sedinta moto

 

A 12-a sedinta moto

 

Tot a 12-a sedinta moto

Editat de anca14
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In pozele alea nu am ekipament...dar port in mod normal..voiam sa se vada k "aia e eu", adik am dat o tura doo doar pt poza :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu fac scoala pe Yamaha YBR de 125 cmc, Yamaha XT de 125 cmc si inca o Yamaha nu stiu de care de 250 cmc, dar NU avem voie sa ne suim pe motocicleta fara casca + vesta cu protectii + genunchiere + manusi.

 

 

A 12-a sedinta moto post-7245-1148895552_thumb.jpg

 

 

:cheers: :ok: :)

Editat de bubucaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu zic la fel. Daca tu faci asa dupa a 12-a sedinta, posteaza si numele scolii si un nr de telefon, probabil merita recomandata mai departe chiar daca e mai scumpa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...