Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

esti de o prostie fenomenala, sa indrepti o arma chiar in gluma, (fie si un rahat cu gaz cum e ala) este dovada clara.

Pistolul poate e real, dar cine ti'a spus ca ar fi fost incarcat? Poate avea fiola de gaz acasa, in sertar.. :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut Belbody - intrebarea ta ma facut curios, am cautat pe google si am gasit asta (printre multe altele :moron:) si asta ... acu', pana mea, cine stie ...

 

CRICUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pistolul poate e real, dar cine ti'a spus ca ar fi fost incarcat? Poate avea fiola de gaz acasa, in sertar.. :moron:

 

la cat de proasta e faptura asta orice este posibil, iar sa lasi un glont pe teava nu-i cel mai greu lucru.

 

am scris doar pt ca mi se pare revoltator sa faca asa ceva apoi sa-si puna poza pe un forum, nu stiu cati dintre voi au vazut un pistol dinspre gaura, dupa ce vezi unu iti cam piere chefu de glumite.

 

cat despre pitipoance, asta nu ma deranjeaza, mie unu imi plac asa o data, de 2 ori...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sub titulatura I the cock gheul de mine a zis.Asa pe scurt("la scurt " poftim pentru "fanii" mei):

-nu o cunosc pe tipa si nu caut o "bucata de..."

- maybe you do

-tipa nu e pitipoanca pentru ca nu a pus poze gen hai faiv

- mie si nu doar mie mi se par de hi5

-si-a luat aprilia de 125 si nu r6,gsxr600,cbr 600rr,z6xr,monster sau alta racheta portabila deci are ganditorul pe umeri

- nu neaparat,faci supozitii fara sa ai detalii, poate ca n-avea bani dar vroia vitezana, poate n-are 18 ani

-nu a postat imagini "despuiate" nici macar un decolteu mai adanc.

- pacat

-dupa ce ca suntem putini hai sa ii indepartam si pe ce noi de comunitatea moto

- nu suntem putini, suntem foarte multi, si comunitatea e de caca

-sa se interzica incepatorii

- oh comon

-toti ati fost incepatori printre jaloane(remember)

- asa si, unii dintre noi am evoluat

-faceti lege in parlament contra incepatorilor

- deja dai in paranoia

-am doar 2000 de km amarati si nu emit pretentii pentru ca sunt dumb fuck pe partea tehnica

- your point is

-faceti o comunitate moto exclusivista din voi si ai vostri.

- whell, daca vrei sa fii aprobat si iti pasa comunitatea go join a club

-faceti ritual initiatic si dificil la intrarea in asa zisa "comunitate moto" de la noi

- Paranoiaaaa

 

Am dat copy paste si daca o sa fie din nou I the cock peste nu e problema paste.

 

Este parerea mea exprimata in nume propriu.

Si mi-o mentin.

-

 

in concluzie.. CRICUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU .

 

Ps, nu se ia nimeni de tine ca esti incepator ci pt ca ...whell e alta discutie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la cat de proasta e faptura asta orice este posibil, iar sa lasi un glont pe teava nu-i cel mai greu lucru.

 

am scris doar pt ca mi se pare revoltator sa faca asa ceva apoi sa-si puna poza pe un forum, nu stiu cati dintre voi au vazut un pistol dinspre gaura, dupa ce vezi unu iti cam piere chefu de glumite.

 

cat despre pitipoance, asta nu ma deranjeaza, mie unu imi plac asa o data, de 2 ori...

Pistolul ala in mana ei, nu cred ca e mai periculos decat un incepator pe miara...

 

Si totusi e topic de poze, nu de critici si complimente, jigniri si aprecieri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la cat de proasta e faptura asta orice este posibil, iar sa lasi un glont pe teava nu-i cel mai greu lucru.

 

am scris doar pt ca mi se pare revoltator sa faca asa ceva apoi sa-si puna poza pe un forum, nu stiu cati dintre voi au vazut un pistol dinspre gaura, dupa ce vezi unu iti cam piere chefu de glumite.

Iei totul prea in serios, de poze artistice ai auzit?

 

In exemplul de mai jos crezi ca fotografului ii tremurau chilotii de frica sau din alte motive? :D

 

post-3288-1284549695_thumb.jpg

 

PS: Uite ca acum toti au vazut un pistol dinspre gaura. E drept ca mai sunt unii care inca nu au vazut o femeie din aceeasi perspectiva.. :D

 

Si totusi e topic de poze, nu de critici si complimente, jigniri si aprecieri.

:moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru voi de la mine..fara numaaaaaaaaaaaarrrrrrrrr!!!

 

PS: Asta vis-a-vis de cele discutate pe ultimele 5 pagini...:lol:

Mesaj completat

 

 

Busa Panterei..... :moron:

Barbatii astia .... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu merci, doar admir.

 

Asa cum am mai zis, pe vremuri orice fata "interesata" de fenomenul moto era bine primita si incurajata, dar acum daca vrei motor, esti wanna be, ai motor de 125 esti praf ca nu stii cu ce se mananca mersul pe motoare adevarate, ai permis nu ai motor din diverse motive si mai praf, ai motor mare, te dai onorabil, e clar, ori esti urata, ori pitipoanca, ori proasta sau agramata. Daca nu poti fi acuzata de nici una din cele enumerate mai devreme, sigur te-ai sacrificat cu f-un animal pt motorul ala. :cheers:

 

 

Si cica barbatii sunt cei usor de multumit. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum am mai zis, pe vremuri orice fata "interesata" de fenomenul moto era bine primita si incurajata, dar acum daca vrei motor, esti wanna be, ai motor de 125 esti praf ca nu stii cu ce se mananca mersul pe motoare adevarate, ai permis nu ai motor din diverse motive si mai praf, ai motor mare, te dai onorabil, e clar, ori esti urata, ori pitipoanca, ori proasta sau agramata. Daca nu poti fi acuzata de nici una din cele enumerate mai devreme, sigur te-ai sacrificat cu f-un animal pt motorul ala. :P

Bine zis Irino, :laugh: :cheers: :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: pai reputatia de mai sus/ideile exprimate de d-na NinjaSkija nu au aparut asa...singurele din neant - fetele pe 2 roti fiind de fapt ingerasi/persoane serioase, nepitzi, oameni pe care te poti baza, cu caracter, samd....whatever. v-au creat-o tot majoritatea colegelor voastre, motocicliste. care (majoritatea, nu toate, OFC) se incadreaza la ce-ai zis tu mai sus.

si cum viata trece in viteza si n-ai timp sa cunosti omu...daca's 95-99% sanse sa fie pitzi nu stai 5-10-30 zile la fiecare sa te lamuresti daca intra la celelalte 1-5%, nu? ca ie cam mult efort si de obicei cam degeaba... (eg. d-soara de mai sus)

 

oricum...lasati discutiile filosofice ca pentru astea sunt 25.473 topicuri si bagati poze :P

 

P.S.: de obicei aia care le apreciaza sunt tocmai aia care se uita da' nu comenteaza :cheers:

Mesaj completat

la pozele normale ma refer (cu apreciatu' dar neexprimatu'). aia care apreciaza pitzi se exprima destul.

Editat de vladase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu merci, doar admir.

 

Asa cum am mai zis, pe vremuri orice fata "interesata" de fenomenul moto era bine primita si incurajata, dar acum daca vrei motor, esti wanna be, ai motor de 125 esti praf ca nu stii cu ce se mananca mersul pe motoare adevarate, ai permis nu ai motor din diverse motive si mai praf, ai motor mare, te dai onorabil, e clar, ori esti urata, ori pitipoanca, ori proasta sau agramata. Daca nu poti fi acuzata de nici una din cele enumerate mai devreme, sigur te-ai sacrificat cu f-un animal pt motorul ala. ;)

 

 

Si cica barbatii sunt cei usor de multumit. :D

Irinescule, you rule ! :)

Te pup !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daaa. clown.gif

Iti multumesc pt. poza sora Bezmetika. :D

 

 

Nu e nevoie de ironii... ;) In urma batailor cu ciomagul de nuc, primite sistematic, am ramas cu urmari grave...gura stramba, privirea suie, un picior mai scurt... Cine-ar vrea sa vada asa ceva? Sa puna fetele frumoase poze. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...