Sari la conținut

AM SCAPAT PE ARATURA


Postări Recomandate

:crack: ;) :D LUMEEEE LUMEEE

am stikerele

 

nenii din timisoara (ca doar banatul e fruncea) cstelia si mircealeschian va rog un pm cu adresa voastra proprie si personala :unsure: saaaau aveti rabdare pana pe la finele lunii ca vinim noi peste voi.

apoi domnii urmatori sunt rugati sa dea un pm cu o adresa:

Galen

b84sbf

vlad302

 

 

apoi bucurestenii

sherky B

PERL

Pedros

Jean Taxi

Bulinu

za sly

cerunos

mielu

oly

eti radu

marius florin

... fie ne gasim miercurea viitoare la arc fie viniti voi pana in pipera si le ridicati :polite:

 

15 ron setul, care mai doreste care mai pofteste, mai sunt disponibile 5 seturi nepersonalizate (au fost 6, unul s-a dat deja)

 

(domnii din husi xel si rip husi .. am inteles ca o sa va contacteze direct Alex, baiatul care s-a ocupat de ele)

 

 

daca am omis pe cineva imi cer scuze, nu e cu intentie si nici cu directie.

 

 

astept vesti de la voi.

 

s-auzim de bine!

Editat de antenutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:crack: ;) :D LUMEEEE LUMEEE

am stikerele

 

nenii din timisoara (ca doar banatul e fruncea) cstelia si mircealeschian va rog un pm cu adresa voastra proprie si personala :unsure: saaaau aveti rabdare pana pe la finele lunii ca vinim noi peste voi.

apoi domnii urmatori sunt rugati sa dea un pm cu o adresa:

Galen

b84sbf

vlad302

 

 

apoi bucurestenii

sherky B

PERL

Pedros

Jean Taxi

Bulinu

za sly

cerunos

mielu

oly

eti radu

marius florin

... fie ne gasim miercurea viitoare la arc fie viniti voi pana in pipera si le ridicati :polite:

 

15 ron setul, care mai doreste care mai pofteste, mai sunt disponibile 5 seturi nepersonalizate (au fost 6, unul s-a dat deja)

 

(domnii din husi xel si rip husi .. am inteles ca o sa va contacteze direct Alex, baiatul care s-a ocupat de ele)

 

 

daca am omis pe cineva imi cer scuze, nu e cu intentie si nici cu directie.

 

 

astept vesti de la voi.

 

s-auzim de bine!

 

eu nu am comandat de nici un fel dar daca sunt disponibile si nu le revendica nimeni ma inscriu si eu la un set nepersonalizat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OOOO ce veste minunataaa. Ne vedem miercuri la Arc.

Editat de pedros
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

primul venit primul servit :unsure:

 

mai sunt 3 :polite:

Ptr Orlando, OLY, opreste-i un set nepersonalizat, am vb cu el la tel .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate sa-mi raspunda cineva la o intrebare simpla?

 

De ce nu vreti sa va inscrieti la transalp.ro si sa populati sectiunea de Africa Twin?

 

Nu e nici un interes comercial la mijloc, e vorba doar de a impartasi cunostinte, si multi care au Transalp si-ar dori Africa, si oricum motocicletele sunt asemanatoare...

 

Chiar nu inteleg de ce atata reticenta...

 

http://www.transalp.ro/forum/honda-africa-twin-f21.html

Editat de Belbody
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate sa-mi raspunda cineva la o intrebare simpla?

 

De ce nu vreti sa va inscrieti la transalp.ro si sa populati sectiunea de Africa Twin?

 

my 2 cents: schimbati denumirea forumului - sa fie hondaromania sau ceva care sa cuprinda tot...cum sa fie africa sub transalp? se poate asa ceva? :polite:

 

 

e doar o parere .. nu dadeati cu barda :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate sa-mi raspunda cineva la o intrebare simpla?

 

De ce nu vreti sa va inscrieti la transalp.ro si sa populati sectiunea de Africa Twin?

 

Nu e nici un interes comercial la mijloc, e vorba doar de a impartasi cunostinte, si multi care au Transalp si-ar dori Africa, si oricum motocicletele sunt asemanatoare...

 

Chiar nu inteleg de ce atata reticenta...

 

http://www.transalp.ro/forum/honda-africa-twin-f21.html

 

prietene, hold your horses...

la mine e o chestiune de comoditate. simplu.

urmaresc deja vreo 4 site-uri asa ca mi-ajunge ce si cu cine ma gasesc aici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

my 2 cents: schimbati denumirea forumului - sa fie hondaromania sau ceva care sa cuprinda tot...cum sa fie africa sub transalp? se poate asa ceva? :huh:

 

 

e doar o parere .. nu dadeati cu barda :rolleyes:

Asa ceva nu se poate din pacate... trebuie sa o luam dupa popularitate si istoric...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ceva nu se poate din pacate... trebuie sa o luam dupa popularitate si istoric...

 

inainte de a citit mai departe trebe citit avertismentul: nu intentionez sa deranjez pe nimeni dar deh.. romanul cica are sinje latin asa ca nu va involburati

 

@belbody: este intr-adevar din pacate, insa nu 'trebuie' sa o iei dupa popularitate si istoric .. acesta poate fi unul dintr-o serie lunga de criterii de categorisire :huh: (parerea mea). antenutza propunea sa fie totusi ceva general referitor la honda dc tot vrei sa incluzi si africa twin-ul pt ca (.. si aici devin subiectiv dar poate doar partial) africa twin are sentimentul si personalitatea ei prin care depaseste transalpul..

in plus mircea are dreptate mai intervine si factorul comoditate care si pentru mine este important si cred ca si pentru restul comunitatii @.. toti avem inca ceva site-uri pe care le urmarim asa ca adaugarea inca unui forum la lista poate deveni un pic inconfortabila.

 

spor si succes :rolleyes:

Editat de cernunos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inainte de a citit mai departe trebe citit avertismentul: nu intentionez sa deranjez pe nimeni dar deh.. romanul cica are sinje latin asa ca nu va involburati

 

@belbody: este intr-adevar din pacate, insa nu 'trebuie' sa o iei dupa popularitate si istoric .. acesta poate fi unul dintr-o serie lunga de criterii de categorisire :huh: (parerea mea). antenutza propunea sa fie totusi ceva general referitor la honda dc tot vrei sa incluzi si africa twin-ul pt ca (.. si aici devin subiectiv dar poate doar partial) africa twin are sentimentul si personalitatea ei prin care depaseste transalpul..

in plus mircea are dreptate mai intervine si factorul comoditate care si pentru mine este important si cred ca si pentru restul comunitatii @.. toti avem inca ceva site-uri pe care le urmarim asa ca adaugarea inca unui forum la lista poate deveni un pic inconfortabila.

 

spor si succes :rolleyes:

sa fiti sanatosi.... ca doar nu sunteti nici primii nici ultimii utilizatori de AT......

 

 

 

 

 

Mesaj completat

tipic romanesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DECI misterul a fost elucidat..........in urma cu vreo 2-3 luni intr-un drum spre sighisoara am bagat ceva benzina proasta si am decis sa purjez carburatoarele pe marginea drumului ca sa pot continua linistit si fara gunoaie ......Toate bune si frumoase numai ca nu am nimerit din prima suruburile care dau drumul la benzina , ci fix pe alea de langa care datermina amestecul de benzina si aer ..........si unul din ele l-am insurubat la loc cu simt de raspundere pana la capat deci aer complet inchis. Astazi am dus-o si am facut sincronizarea si amestecul si m-am intors la bar si acasa pe UN LITRU DE BENZINA adica 14 km la litru intraurban FUCK YEAH!

 

la cine ai facut reglarea si sincronizarea? (eventual si cat te-a costat dc nu e secret :huh:)

Mesaj completat

sa fiti sanatosi.... ca doar nu sunteti nici primii nici ultimii utilizatori de AT......

 

 

 

 

 

Mesaj completat

tipic romanesc.

 

mai oameni buni .. exact ce spuneam in avertisment: sanje de om involburat :rolleyes:

si pe linga asta d-le belbody nu este indicat sa generalizati (.. nici altceva) .. cine a zis ca eu am vorbit pentru toti cei de pe acest forum ca sa ii incluzi in reply-ul pentru un post de al meu !!?

 

of of .. mai mai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar nu inteleg de ce va involburati ca am zis "tipic romanesc"

 

Bine ca va place sa va inghesuiti pe un singur topic aici si nu va place sa va mutati pe un forum dedicat... :rolleyes:

si cu motivul "din comoditate"... :huh:

 

Oricum sectiunea de acolo se va dezvolta cu sau fara voi.

 

Si nu avem cum sa schimbam numele forumului in altceva cand el este "Transalp forum".

 

Si trebuie sa recunoasteti ca in Romania si worldwide exista mult mai multi posesori de Transalp decat de Africa Twin... Daca ar fi fost invers, si daca Africa Twin ar fi fost mai populara probabil ar fi existat un forum AT cu sectiune si pentru Transalp. Dar din pacate Transalp este inca muuult mai populara decat AT. Asta e adevarul.

 

Si sunt aproape identice anyway, chiar de va place sau nu... :huh:

 

Ramaneti in pace pe topicul vostru dedicat daca nu va place sa va ofere cineva ceva degeaba.

 

Salutari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Transalp este intradevar foarte populara, dar Africa Twin este deja o motocicleta de cult. My 2 cents...

 

P.S. Am si user pe forumul vostru :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine. :rolleyes:

 

CE conteaza care e mai tare, si eu recunosc ca Africa Twin e "mai legenda" decat TA-ul... dar asta nu e un motiv sa nu acceptai sa fiti membri pe un forum dedicat... (nu neaparat TA dar in general motocicletelor DS facute de Honda)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma, fara sa ne certam aiurea ... fiecare e liber sa aleaga ce crede ca e mai bun pentru el ... domnii cu forumul ne-au invitat, cine vrea se duce cine nu - nu ... si cu asta basta ... pace tuturor, sau mai bine am pune-o de o noua intrunire - AT + TA ... ce ziceti de asta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma, fara sa ne certam aiurea ... fiecare e liber sa aleaga ce crede ca e mai bun pentru el ... domnii cu forumul ne-au invitat, cine vrea se duce cine nu - nu ... si cu asta basta ... pace tuturor, sau mai bine am pune-o de o noua intrunire - AT + TA ... ce ziceti de asta ?

Pai la intrunirea TA internationala din Germania de anul asta era full de AT-uri...

nu e o idee rea oricum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pei dupa ce ca suntem putini ... ne mai si certam ... mi se pare o pierdere de timp ... e de discutat cu intrunirea asta :huh: ... bafta :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_
salutare

domnii PERL, oly si eti radu sunt rugati sa ma contacteze pentru a-si recupera stikerele.

 

Am sa te rog sa le dai PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Metz nujdecare pe fatza, exceptional pe asfalt in orice conditii, praf pe pamant, pietris sau noroi/iarba..

Heidenau K60 spate, exceptional si colea si colea... dupa rulaj, ca pana atunci mergi pe gheatza..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...