Sari la conținut

AM SCAPAT PE ARATURA


Postări Recomandate

Deci intalnirea va incepe la ora 9 si plecarea din Piata Constitutiei va fi la ora 10. Eu propun sa ne intalnim tot pe undeva pe acolo la ora 9:00 se va astepta pana la 9:15 apoi plecam impreuna spre piata. Eu stau in sectorul 4 si voi cobora spre piata pe la Marriott, veniti si voi cu propuneri in legatura cu locul de intalnire.

 

Bafta :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Deci intalnirea va incepe la ora 9 si plecarea din Piata Constitutiei va fi la ora 10. Eu propun sa ne intalnim tot pe undeva pe acolo la ora 9:00 se va astepta pana la 9:15 apoi plecam impreuna spre piata. Eu stau in sectorul 4 si voi cobora spre piata pe la Marriott, veniti si voi cu propuneri in legatura cu locul de intalnire.

 

Bafta :burnout:

 

Hai sa vedem mai intai cati confirma ca vin la miting.

Eu unul vin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De venit vin și eu si multi alții -sper- dar problema este că stăm în toate colțurile orașului... Cred că mai degrabă ne vedem direct acolo și ne grupăm toți BMW-iștii direct la "locul faptei"! Asta ar fi frumos!...

 

Si eu zic sa ne vedem tot acolo in piata, eventual mai intr-un colt.

Eu vin din sectorul 2, din Baicului...so nus unde as putea sa ma intalnesc cu Phantom care vine dinspre Marriot :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Boon, atunci eu propun sa ne intalnim pe B-dul Unirii chiar inainte de Piata Constitutiei undeva pe dreapta.Deci venind dinspre Piata Unirii inainte de giratoriul din Piata Constitutiei pe partea dreapta.

Eu voi fi la punct ora 9 acolo, cine vine primul asteapta restul, vom astepta pana pe la 9:15 apoi intram si noi in Piata.

 

Bafta :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai omule daca ai fost la olimpiada pe clasa a x-a aia nu inseamna ca stii cum sta treaba,sau ca ai citit "y" carti,mai bine taci si observa,invata de la toti,cate puti,daca te contrazici cu unu si cu altul nu rezolvi nimic.iti faci o imagine proasta.

Editat de paranoya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai omule daca ai fost la olimpiada pe clasa a x-a aia nu inseamna ca stii cum sta treaba,sau ca ai citit "y" carti,mai bine taci si observa,invata de la toti,cate puti,daca te contrazici cu unu si cu altul nu rezolvi nimic.iti faci o imagine proasta.ai zis k esti singuratic...de ce oare pt ca stii pre multe si ceilalti nu vor sa asculte de tine?

 

Ba da insemna ca stiu, plus ca nu eu am inceput cu termodinamici si chestii de genul.Cand am zis ca sunt singuratic? :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pe mine ma asteapta GS 1200 ...

 

 

Bravo fratilor,

Luati-va toti GS-uri 1200,

 

Da sa se dea doar cate unul ...sa ajunga la toata lumea...poate peste o vreme oi vrea si io'...

 

Bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa stii ca din pacate aceeasi problema o am si eu.

orice motocicleta se vinde greu :finger: .

si pe mine ma asteapta GS 1200 dar nu pot sa-mi vand Dakarul. si am dat pret mic (2002, 4400 discutabil :bigstar: )

bafta la vanzare.

 

 

da, din pacate inca e dezlegare la vitezane...las ma ca trece!

 

mai e si alta chestie...preturile pe motoarele second-hand scad constant. e normal, va trebui sa ne aliniem cel putin la preturile de pe mobile.de

 

parerea mea ca ca tb sa ne obisnuim sa pierdem cate ceva cand vindem motoru vechi pt altul nou / sh.

 

bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din punctul meu de vedere sunt constient de pierderi atata timp cat pretul cerut de mine e minim pentru anul si starea motocicletei.

nu mai pui la socoteala transportul acesteia in tara (400 euro), pe langa pretul de achizitie din germania.

asta e cu toti pierdem pe o parte si castigam pe alta- distractia.

bafta! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baieti,

 

stiu ca nu se posteaza aici, dar poate aveti prieteni care doresc...

 

vand una bucata BMW 650 Dakar 2005, 9000km, 50cp, inmatriculat, topcase BMW, rucsac rezervor BMW, crashbar, protectii mana, manere incalzite, ABS, proiectoare Touratech Xenon/Fog, cauciucuri noi Michelin T63, alte imbunatatiri...

motoru e super, l-am luat din Germania la 6200km de la un neamt care il tinuse practic in garaj, l-am facut pt mine, dar acu s-au cam schimbat planurile, vreau unul mai mare ;)

 

pret 6700 eur discutabil - merita banii :D

dragos.

 

asfalt uscat, mai ales zilele astea ;)

 

daca o dau la 6000eur o ia cineva? :whip:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci incepe sa "apara" si pe la noi motociclismul "adevarat"

aceste cuvinte "ne doare"... :D

sa inteleg ca restu care nu au big bikes sunt motociclisti falsi???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...