Sari la conținut

AM SCAPAT PE ARATURA


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

maine daca e cu soare asa ca azi indrazniti transalpisti din bucuresti sa apareti la arc? ca miercurea trecuta nu a fost unu !

 

ma oly as veni cu mult drag daca n-as lucra. eu lucrez dupa-amiaza asa ca nu o sa am cum ajunge la arc desi mi-as dori

poate doar sa-mi iau concediu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa e . Poate fi interpretat si ca o urare negativa . Se zice ca ce-i prea mult strica .Deci si numarul excesiv de schimburi de ulei nu ar arata o situatie normala . Dar eu am vrut sa fie o urare pozitiva !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...pentru asta trebuie deschis un alt toping.

 

P.S.

...pinul acela limita turatia maxima.

Acum ai 1000rpm mai mult. Atita tot despre pin.

 

incredibil

ok , deschid ce topicuri vrei doar sa imi spui ce si cum :burnout:

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care ar fi cel mai bun model TA? ce generatie ?

:) Oameni buni, cititi putin topicul asta de la inceput, a mai fost intrebarea asta de cateva ori si au fost si raspunsuri, au fost pareri si despre consum... Cititi in urma inainte sa postati, cu ce credeti ca s-au umplut 53 de pagini?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, nu ca zic dar vreau sa spun, nu mai fiti asa acizi cu cei e inreaba anumite lucruri ......chiar daca sau mai spus, au nevoie de AJUTOR de obicei din aceasta cauza pui intrebari si ai intrebi pe cei care chipurile se pricep asta trebuie sa va faca mandri de ceea ce stiti, daca nu stiti..........asta este lasam pe altii care stiu sau care ne pot lamuri. In speranta ca nu am suparat prea multa lume, va doresc multa bafta !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, nu ca zic dar vreau sa spun, nu mai fiti asa acizi cu cei e inreaba anumite lucruri ......chiar daca sau mai spus, au nevoie de AJUTOR de obicei din aceasta cauza pui intrebari si ai intrebi pe cei care chipurile se pricep asta trebuie sa va faca mandri de ceea ce stiti, daca nu stiti..........asta este lasam pe altii care stiu sau care ne pot lamuri. In speranta ca nu am suparat prea multa lume, va doresc multa bafta !!!

 

ai 100% dreptate!

 

Hai sa fim toleranti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...