Sari la conținut

Clubul Scuteristilor


scuterica
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Stiu ca fiecare scooterist viseaza la o Hayabusa dar pana atunci...suntem scooteristi

Vointa o fi ?

:cheers: :laugh: eshti sigur!!!! de unde culegi informatziile astea ??? :laugh: :laugh:

 

nu au voie sa viseze la yamaha dragstar, suzuki intruder, kawasaki vulcan sau la o comunista chopperita

think about :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:  :laugh:  eshti sigur!!!! de unde culegi informatziile astea ???  :laugh:  :bier:

 

nu au voie sa viseze la yamaha dragstar, suzuki intruder, kawasaki vulcan sau la o comunista chopperita

think about  :cheers:

vrei sa acumulezi cat mai multe posturi? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Sund de acord cu infintzarea unui club asta daca eu o sa fiu liderul  :baldy:

 

Am o gramada de prieteni cu scutere, majoritatea tunate  :laugh:

 

Nu strica o competitzie, dar pacat ca nu am rivali la 50cc  :drink:

 

Esti sigur ca nu ai concurent ?? hmmm..... :( :crack:

Ma , greu nu cred ca ar fi sa facem un club al nostru

Stiu ca fiecare scooterist viseaza la o Hayabusa dar pana atunci...suntem scooteristi

Sincer,eu nu visez la Hayabusa,R1,R6,FZR,etc,etc...Nu vreau sa mor tanar ...

Pot sa intru si eu in clubul asta ?

De curand mi`am luat o Gilera Typhoon TECIT tunat by Polini...

Editat de DonHacker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

QUOTE (vale|46 @ Feb 5 2005, 05:43 AM)

Sund de acord cu infintzarea unui club asta daca eu o sa fiu liderul

 

Am o gramada de prieteni cu scutere, majoritatea tunate

 

Nu strica o competitzie, dar pacat ca nu am rivali la 50cc

 

 

 

 

Esti sigur ca nu ai concurent ?? hmmm.....

 

 

vale|46 daca vrei sa facem o liniuta :( :drink:

eu am un SR de 50cc daca vrei sa facem ceva pe banuti :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oameni buni decat sa vacertati pe ceva care nu exista (clubul scuteristilor) haideti sa ne intalnim (cei din bucuresti si nu numai)si sa punem la cale ceva in sensul acesta

Iar despre liniuta pastrativa rezervele pt ceva organizat

CAT DE CURAND.o posibila cursa pe circuitul de la Tunari sau cu ocazia unui alt eveniment ,sa fie ceva oficial ,nu asa sa nu te stie nimeni cat esti de bun

CE ZICETI????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti sa ne intalnim la intrunirea de la SIBIU din 29iulie...

haideti cu masina daca nu puteti cu scuterele....care este din Cluj si vrea sa mergem impreuna pe scutere la SIBIU dati un mail memo_msr@yahoo.com si eu va astept in alba-iulia si mergem impreuna....

Nu va fie frica........!!!!!!!!!!!!!!!! sau daca nu la BRASOV in 26 august :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti sa ne intalnim la intrunirea de la SIBIU din 29iulie...

    haideti cu masina daca nu puteti cu scuterele....care este din Cluj si vrea sa mergem impreuna pe scutere la SIBIU dati un mail                                            memo_msr@yahoo.com  si eu va astept in alba-iulia si mergem impreuna....

  Nu va fie frica........!!!!!!!!!!!!!!!!  sau daca nu la BRASOV in 26 august :drink:

om bun cati crezi ca se incumeta sa vina pana la brasov cu un moped sau un scuter4 de 50cc?

Eu am ajuns si la Tg Mures de doua ori mai fac si tara din cand in cand dar in Romania nu sunt multi curajosi sau sunt multi comozi asa ca pana o sa ne adunam noi scuteristi in numar mare mai dureaza cativa ani >>>>>>>>>>>>>>

Cu ocazia asta fac un apel numai pt cei cere au scutere si vor sa faca o tura din placere haideti sa vedem cat de multi putem sa ne adunam intro zi (oricare vreti)pt o plimbare...........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, ok e faina ideea cu un club de scuteristi.

 

:drink:

DAR... banuiesc ca mare parte dintre cei care au acum scutere au A1 si in curand isi doresc sa il vanda si sa treaca la motocicleta (eu asa gandesc; asta si incerc sa fac acum). Si atunci se pune problema asa: ce se intampla cu acei membri ai clubului care nu mai au scuter ? Ies din club dupa doar 2 ani de apartenenta ?

 

Si nu stiu ce club ar putea sa iasa daca deja exista conflicte intre potentialii membri ... !?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti sa ne intalnim la intrunirea de la SIBIU din 29iulie...

    haideti cu masina daca nu puteti cu scuterele....care este din Cluj si vrea sa mergem impreuna pe scutere la SIBIU dati un mail                                            memo_msr@yahoo.com  si eu va astept in alba-iulia si mergem impreuna....

  Nu va fie frica........!!!!!!!!!!!!!!!!  sau daca nu la BRASOV in 26 august :drink:

194484[/snapback]

 

Eu cred ca o sa vin pana in cluj peste vreo luna cu inca 4 cu motoare de 125 fiecare...in alt oras nu prea cred ca pot ajunge in primu rand singur nu ma duc...daca suntem multi poate vin si eu :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

^Matrix^ esti un mare Prost ...  :crack: nu mai vb prosti daca vreau vin pana la bucuresti ...plm va dau ceata la toti cu scutere de  49 cc :drink:

Si in primu` rand nu este frumos sa vorbesti urat ... :lol:

194806[/snapback]

 

 

:crack: :crack: :angry: :crack: :crack:

 

care-i problema ta???

rade lumea de tine ca ai scuter shi incepi sa-i jigneshti pe ceilaltzi care au!!!!

ai facut shi tu un tunning shi crezi ca ai mare scula!!!! :laugh: :( :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

^Matrix^ esti un mare Prost ...  :( nu mai vb prosti daca vreau vin pana la bucuresti ...plm va dau ceata la toti cu scutere de  49 cc :drink:

Si in primu` rand nu este frumos sa vorbesti urat ... :baldy:

194806[/snapback]

se vede ca esti tinerel si te aprinzi usor dar daca tu crezi ca-i poti face pe toti cu scutere de 50cc hai sa stabilim ceva sa te vad cit esti de bun pe pista nu smecherii prin spatele blocului eu am pe linga un runner de 180cc si un zip de 50cc te stept in bucuresti ,ne adunam mai multi si abia atunci poti incepe sa te umfli (dar si atunci fara rost)

sfat : LASA NERVII CA ALTFEL NU STAI PE ASFALT :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
eu zic mai bine sa facem o cursa sa vedem care e mai tare de tot va laudati atat sa vedem care e mai tare pan la urma

203347[/snapback]

 

 

sa vede de la distantza ca s-a umflat taratza in voi!!!

 

ma refer doar la unii de pe aici!!!

 

de ex:

mama ce scuter am, te fac, hai sa vedem care-i mai tare!!!

 

ce kit i-am pus, va fac pe totzi!!!

 

 

pushtanilor, calmatzi-va!!!

scuterul e apa de ploaie, daca vretzi ceva serios, luatzi-va motor!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un viitor motociclist treb sa fie modest si sa nu se "umfle in pene". Cum a spus si "dead man walking" va cam umflati in pene.

Eu unul ,credeti-ma ,ca am mai subestimat pe cineva care in final ma lasat mult in urma. Degeaba ai un scuter sau motor tare daca nu stii cand treb sa mergi tare si cand incet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

^Matrix^ esti un mare Prost ...  :ok: nu mai vb prosti daca vreau vin pana la bucuresti ...plm va dau ceata la toti cu scutere de  49 cc :birthday:

Si in primu` rand nu este frumos sa vorbesti urat ... :kick:

194806[/snapback]

Hahaha... vezi ca nu ai voie sa promovezi cursele ilegale... stiai lucrul asta???

plm??? hmm... limbaj elevat ce pot sa spun.

O dam in faze de genu cine zice ala e si e plictisitor...

Din cate stiu eu multi de pe aici au avut scutere (un ex bun este Denis) dar nu pentru a se da mare la nujtu ce tipa de la scoala... din pasiune sau pt ca nu aveau un mijloc de transport. Eu tin scuterul pt ca ajung foarte repede unde vreau, consum mic (fata de 13 la suta la masina) si imi plac 2 roti...

Vrei curse??? fa tata curse cu aia de la tine din craiova sau de unde esti tu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol are dreptate matrix :ok: eu am un aerox R de 49 cc cred ca e limitat ca mi mult de 80 nu iam dat :birthday: jtie cineva unde are limitatoarele (daca sunt mai multe?) ms mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol are dreptate matrix :kick: eu am un aerox R de 49 cc  cred ca e limitat ca mi mult de 80 nu iam dat  :birthday:  jtie cineva unde are limitatoarele (daca sunt mai multe?) ms mult!

206765[/snapback]

tatae scuteru tau nu mai are nici o limitare atat fuge un scuter de 50 fara limitatoare :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

post-14283-1164208253_thumb.jpgpost-14283-1164208253_thumb.jpgsal lume daca e cineva pe aici si stie de mopedu sacs madass vreau sa stiu :lol:

 

 

puteti sa ma contactati pe mess la mihaialain va astept pe toti scuteristi ;)

 

 

eu am sacs madass si vroiam sa stiu daca va intalniti pe unde va faceti ceva in afara de curse ca a mea e mai puturoasa dar de mers merge si vroiam sa vb si eu cu voi de servisuri etc :banana:

 

:banana: e cineva pe aici?

 

 

dca vreti sa vb despre sacs madass va astept pe mess la mihaialain :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...