Sari la conținut

DONATII PENTRU CHOPPERISTI


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 889
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Donez o maneta de ambreiaj , noua nouta, pt vn 1500/1600 (argintie)

:finger: maneta ma intereseaza pe mine (cu toate ca nu inteleg de ce nu o pastrezi pt tine, ca vad ca ai VN :ok: )

 

:drink: Ciocate 43-44

Donez ciocate din piele intoarsa negre, purtate dar in stare buna. Made in Mexic :bounce: , export pt Germania :) . Eu le-am cumparat 2h acum vreo 7 ani, dar nu m-au incaput (decent) niciodata, asa ca le-am purtat probabil vreo ora-doua.

Editat de manelaru"
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:finger: maneta ma intereseaza pe mine (cu toate ca nu inteleg de ce nu o pastrezi pt tine, ca vad ca ai VN :ok: )

 

:drink: Ciocate 43-44

Donez ciocate din piele intoarsa negre, purtate dar in stare buna. Made in Mexic :bounce: , export pt Germania :) . Eu le-am cumparat 2h acum vreo 7 ani, dar nu m-au incaput (decent) niciodata, asa ca le-am purtat probabil vreo ora-doua.

 

sal,pune o poza cu ciocatele...

 

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:hug: maneta ma intereseaza pe mine (cu toate ca nu inteleg de ce nu o pastrezi pt tine, ca vad ca ai VN :kick: )

 

:finger: Ciocate 43-44

Donez ciocate din piele intoarsa negre, purtate dar in stare buna. Made in Mexic :bounce: , export pt Germania :) . Eu le-am cumparat 2h acum vreo 7 ani, dar nu m-au incaput (decent) niciodata, asa ca le-am purtat probabil vreo ora-doua.

buna!!!! port eu marimea 43-44! dak lasi 1 nr de tel te sun! sau dami 1 sms la :0728159148 si te sun ! dak vrei... :drink:

 

buna!!!! port eu marimea 43-44! dak lasi 1 nr de tel te sun! sau dami 1 sms la :0728159148 si te sun ! dak vrei... :ok:

ink 1 lucru!! care gaseste prin garaj...sau poate sa ma indrume spre 1 bucata masca radiator pt kawa vn 750 din '93 (fosta lu lupalb) cine a avut onoarea sa 1 cunoasca...ms anticipat !!! :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wave: maneta ma intereseaza pe mine (cu toate ca nu inteleg de ce nu o pastrezi pt tine, ca vad ca ai VN :crack: )

 

Pai ti-o trimit, daca se potriveste la tine....la vn-ul meu nu se potriveste, este pt vulcan 1500/1600 si astea au ambreiaj hidraulic.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Pentru un Intruder de 400 stie cineva unde as putea gasi un suport de coburi. De fapt, trebuie numai 2 bare, dar indoite corespunzator :ok:

Am gentile (sunt destul de mari) si nu am pe ce sa le pun!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

caut ori ce mar putea ajuta sa imi fac un chopper home made :blbl: miam facut rost de un motor de 49 cmc si acum vreau sa ma apuc de construit :ok: deci daca ma poate ajuta cineva tot respectul si jos palaria :duel: :ok: :rock: :wave:

 

 

completeaza-ti locatia la profil!

 

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pot sa indraznesc sa ma abonez la ele? multumesc.

adresa: sos mangaliei, nr 93, bl s, ap 9, et 3. constanta.

nume: joita c-tin. 0726.696.034

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pot sa indraznesc sa ma abonez la ele? multumesc.

adresa: sos mangaliei, nr 93, bl s, ap 9, et 3. constanta.

nume: joita c-tin. 0726.696.034

 

sorry,a fost cineva de 1mai la mine si le-a luat.

 

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o pereche de cisme de motor,clasice,purtate dar stare buna,marime 37-38.

B.

 

 

* 37-38 e numarul meu :rock:

Am niste ciocate, dar sunt din piele mai ...fina, nu prea merg la motor, daca nu le-ai dat inca, mi s-ar potrivi :D Mi-am luat asa, la prima mana, ghete de moto, ProBiker, insa nu prea arata de chopper. O sa merg cu ele pana una alta...

 

 

* Aaahhh! acum am avazut ultimul tau post, Blackrider...

Forget about it!

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

am si eu cateva lucruri prin casa care le donez: o casca integrala(flip-up) negru mat marimea xxl cu 2 geamuri(unul fumuriu si unul alb), niste manusi,o protectie de vant pentru gat,o masca de fata,un brau care se prinde cu arici.

dupa ce le dau pe astea mai caut!

o singura conditie am: le dau celor care au marimea respectiva! nu vreau sa le dau ca sa le vanda altii! nu ca as pierde eu ceva dar vreau sa am certitudinea ca am bucurat un om!

:scratch:

Editat de liviudurbac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu cateva lucruri prin casa care le donez: o casca integrala(flip-up) negru mat marimea xxl cu 2 geamuri(unul fumuriu si unul alb), niste manusi,o protectie de vant pentru gat,o masca de fata,un brau care se prinde cu arici.

dupa ce le dau pe astea mai caut!

o singura conditie am: le dau celor care au marimea respectiva! nu vreau sa le dau ca sa le vanda altii! nu ca as pierde eu ceva dar vreau sa am certitudinea ca am bucurat un om!

:scratch:

 

 

Daca se poate am nevoie de o casca integrala marimea M chiar si L si manusi (vad ca e XXL dar poate ca e mai mica si se pupa).Am bagat toti banii in motor si am echipament prea putin. Pls. Merci :)

Editat de djeeckx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu cateva lucruri prin casa care le donez: o casca integrala(flip-up) negru mat marimea xxl cu 2 geamuri(unul fumuriu si unul alb), niste manusi,o protectie de vant pentru gat,o masca de fata,un brau care se prinde cu arici.

dupa ce le dau pe astea mai caut!

o singura conditie am: le dau celor care au marimea respectiva! nu vreau sa le dau ca sa le vanda altii! nu ca as pierde eu ceva dar vreau sa am certitudinea ca am bucurat un om!

:)

 

:scratch: :) Eu port XXL (de fapt ai vazut). Si cam aceeasi problema am...inca nu am banii pentru echipament full.

 

Vorbim luni probabil cand ajungi la treaba :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se poate am nevoie de o casca integrala marimea M chiar si L si manusi (vad ca e XXL dar poate ca e mai mica si se pupa).Am bagat toti banii in motor si am echipament prea putin. Pls. Merci :)

categoric casca nu se potriveste la L! eu acum am o casca XL si vechea casca imi este mare(se invarte pe cap)!manusile sunt tot marime mare. vezi ce marime ai si spune-mi. daca iti sunt bune ok! :)

 

:scratch: :) Eu port XXL (de fapt ai vazut). Si cam aceeasi problema am...inca nu am banii pentru echipament full.

 

Vorbim luni probabil cand ajungi la treaba :peace:

daca iti e buna ok! sa o porti sanatos! o aduc luni la munca sa o probezi! :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare ,vreau si io o saracie de rezervor de ij sau ceva de genu "lacrima" in orice stare, dak are cineva sa imi dea mok sau super ieftin plz!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...