Sari la conținut

GAZDUIRE PENTRU CHOPPERISTI


jethro tull
 Share

Postări Recomandate

cine are drum prin Maramuresh.....e bine venit la pensiunea mea. numa sa dati un semn innainte cu o zi sa pot sa anunt :moto:

 

proaspata posesoare de Dragstar 650 (si incepatore pe deasupra).....maramuresanca mutata in buc de 9 ani.

 

cu respect,

roxana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 79
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cine are drum prin Maramuresh.....e bine venit la pensiunea mea. numa sa dati un semn innainte cu o zi sa pot sa anunt :moto:

 

proaspata posesoare de Dragstar 650 (si incepatore pe deasupra).....maramuresanca mutata in buc de 9 ani.

 

cu respect,

roxana

Felicitari pentru motor!Sa fiti sanatosi amandoi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

strada Danmarksgade 59 oras Frederikshavn Danemarca stau la casa (langa asociatia barbatilor batuti de femei...pe bune!) nr.de telefon 004550350543 orice chopperist roman e binevenit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

strada Danmarksgade 59 oras Frederikshavn Danemarca stau la casa (langa asociatia barbatilor batuti de femei...pe bune!) nr.de telefon 004550350543 orice chopperist roman e binevenit

 

Anul viitor cred ca-ti fac o vizita, prietene ! Vreau sa vizitez tarile Scandinave.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
strada Danmarksgade 59 oras Frederikshavn Danemarca stau la casa (langa asociatia barbatilor batuti de femei...pe bune!) nr.de telefon 004550350543 orice chopperist roman e binevenit

 

 

 

Pacat ca n-am citit asta mai devreme. tocmai m-am intors din Danemarca. Te invidiez ptr ca locuiesti acolo :rolleyes:...

 

 

 

Caut un garaj ptr perioada iernii, ptr 3 motociclete !

Editat de lexandra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine are drum prin Maramuresh.....e bine venit la pensiunea mea. numa sa dati un semn innainte cu o zi sa pot sa anunt :cheers:

 

proaspata posesoare de Dragstar 650 (si incepatore pe deasupra).....maramuresanca mutata in buc de 9 ani.

 

cu respect,

roxana

 

salut. pe mine ma bate gandul de un drum interminabil prin romania. sunt noul posessor al unei yamaha dragstar 1100, incepator deasemenea. poti sa mai imi dai ceva detalii despre pensiune? sa stiu unde pun exact semn pe harta :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Budd - 0031652094219 - Rotterdam,Olanda. La doi pasi de Hoek (ferry to England,Harwich)

 

Este loc de vreo 6 motoare/persoane. De fapt pentru motoare as avea mai mult loc daca nu au coarne late sa intre in spate.Bere din partea casei.Sunt acasa seara si in weekends cand nu sunt la o tura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
cine are drum prin Maramuresh.....e bine venit la pensiunea mea. numa sa dati un semn innainte cu o zi sa pot sa anunt :blink:

 

proaspata posesoare de Dragstar 650 (si incepatore pe deasupra).....maramuresanca mutata in buc de 9 ani.

 

cu respect,

roxanaDACA MAI ZICI SI NR DE TL E SI MAI BINE SI PRECISA ADRESA ALTFEL MULTUMIM PTR MISTOUL SUBTIL

 

 

CARACAL APARTAMENT GAZDUIRE 4 PERS MOTO IN GARAJ BERICA POTOL PENTRU 1-3 ZILE GRATIS pretentii bun simt in rest ok 0746697232 e bine si logic un tel inprealabil

 

salut. pe mine ma bate gandul de un drum interminabil prin romania. sunt noul posessor al unei yamaha dragstar 1100, incepator deasemenea. poti sa mai imi dai ceva detalii despre pensiune? sa stiu unde pun exact semn pe harta :crack:

ne zici si noua nr de telefon altfel =0

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

daca e nevoie de o escala in Bucuresti aveti aici un apartament cu 2 camere (una ocupata de mine si mandra) da ne descurcam cu o canapea si niste saltele. garaj nu e dar zona e linistita asa ca legam mobrele in fata blocului fara probleme. berea e ca in posturile de mai devreme:). exista si mecanic ieftin si bun foarte aproape. Ovidiu - 0722 230 304

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e nevoie de o escala in Bucuresti aveti aici un apartament cu 2 camere (una ocupata de mine si mandra) da ne descurcam cu o canapea si niste saltele. garaj nu e dar zona e linistita asa ca legam mobrele in fata blocului fara probleme. berea e ca in posturile de mai devreme:). exista si mecanic ieftin si bun foarte aproape. Ovidiu - 0722 230 304

 

* ia uite, bre, s-a dat cu chopperisti! :-L

 

bine, bine, am notat numarul, duminica ce faceti, sunteti acasa? ...ma duc la un party sambata asta, daca nu ma mai primeste Luca acasa, pot sa dorm la voi pe canapea? :friends: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Lisabona Portugalia

 

Daca ajungeti pe aici, pot gazdui cam 4 persoane, am loc pentru cate motoare vreti voi. Posed service dedicat doar pentru Harley Davidson, dar putem face o exceptie petru "calatori departe de casa". Pot ajuta cu: un pat dublu si loc pe jos pentru restu, masa, internet, o revizie, reparatie sau orice piesa necesara, aaa si bere :-D

Daca aveti nevoie, da-ti un bip

 

Paul +351.963540251

 

Drum bun si numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

ce hoteluri gasesc in alba iulia? vin de 1 mai la festivalul medieval de acolo si caut cazare pt doua nopti :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

serios acu ce festival medieval ii in alba iulia si eu nu stiu????

 

daca vrei hotel este Hotel Cetate, Hotel Parc, Hotel Transilvania + cateva moteluri si "pensiuni" in jurul orasului....dar acu da detalii despre festival ca io nush nik.in ultimul weekend din mai sunt zilele orasului da acolo e targ de baloane, mici, kurtos si hamsii...

 

bafta si asfalt uscat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

serios acu ce festival medieval ii in alba iulia si eu nu stiu????

 

daca vrei hotel este Hotel Cetate, Hotel Parc, Hotel Transilvania + cateva moteluri si "pensiuni" in jurul orasului....dar acu da detalii despre festival ca io nush nik.in ultimul weekend din mai sunt zilele orasului da acolo e targ de baloane, mici, kurtos si hamsii...

 

bafta si asfalt uscat!!!

salut, din ce stiu vine o trupa de cascadori din bucuresti cu niste cai andaluzi si pun in scena un spectacol acolo la Alba, cu printi, cavaleri, iele si printese. :wacko:

Mesaj completat

salut, din ce stiu vine o trupa de cascadori din bucuresti cu niste cai andaluzi si pun in scena un spectacol acolo la Alba, cu printi, cavaleri, iele si printese. :laugh:

deci sunt cativa chopperisti prin alba iulia cu care sa ma vad la o bere cand ajung pe acolo? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Romantic Bikers Prezinta - Pantelimon, Bucuresti. Campare in curte, apa incalzita solar pentru dush, WC igienic dar in curte. Cam 10-15 corturi. Rugam fara zgomot exagerat ca am si ceva vecini. In curte se pot face si reparatii la motociclete ca avem un mic atelier. O sa punem in curand si ceva poze pe site la www.romanticbikers.ro

 

 

0728550044

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mr. Jethro n-am fost niciodata la Bals da as veni. Cred ca am avea ce discuta mai ales ca suntem... sau nu mai suntem de 20 de ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 4 months later...
  • 7 months later...

Ba DA.. doar ca prea tarziu (sau inca devreme pt sezonul 2012)

Loc in curte pt 3 corturi si motoare, atelier cu scule (dotare medie), dus apa calda, wc igienic, gratar afara, bere rece... la 12 Km de Constanta, mai exact in loc. Ovidiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Ahoi!

 

Se poate revitaliza fara probleme.

Oricum e un topic extrem de util.

 

 

Respect pentru cei care fac un astfel de gest!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...