Sari la conținut

Coltul enduristilor - bune si rele


Soso
 Share

Coltul enduristilor, radiografie pe 2008  

158 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 72
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Va rog votati si exprimati-va dorintele, faceti propuneri, sugestii de corectare, idei de imbunatatire.

 

"Coltul" este ok.

Moderatorul este singur si ar mai trebui cel putin inca unul. Patru ochi sunt mai buni decat doi.

 

Ionut Radulescu

Editat de ketemeu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E spre bine, mult mai putine balarii fata de restul topicurilor "dedicate". Plus ca in ultimul timp se centralizeaza tot mai bine informatia. Mai e ceva de lucru dar e spre bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

per total e bun coltu enduristilor, e singura sectione de pe forum in care ma uit in rest nu ai ce sa vezi, sper sa nu apara si aici discutii despre homosexuali,tigani si matrimoniale :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propunerea mea ar fi ca tu sa nu mai dai suspend la useri aiurea, fara nici o notificare/avertizare in prealabil.

Are dreptate, mai ales la nou-veniti nestiutori , cum a fost si cazul meu, dar asta e , am stat pe tusa 7 zile.

In rest numai cuvinte de lauda ,e un "colt" curat fara prea multe discutii pe langa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-as vrea sa pot edita postul timp de 24 ore

-atacurile la persoana voalate sau nu sa nu fie tolerate

-sa se stearga "bagarile in seama" din topicuri. EX: a trecut ceva vreme de la concursul de la buzau si s-a umplut topicul si traseul de balarii

-restructurarea topicurilor avind continut tehnic intr-un subtopic sa zicem "Suport tehnic" eventual cu subtopicuri dedicate pe marci

Editat de blue_led
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Coltul" mi se pare cea mai curata sectiune de pe tot forumul. Sustin ideea cu doi moderatori pe toata sectiunea, insa oricum nu-i prea mult de lucru pentru ca foarte rar se nasc certuri. Altfel, o sistematizare a informatiilor importante care apar ar fi de bun augur (apreciez ce face Raul la "Enduro-Touring") si cam atat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

per total e bun coltu enduristilor, e singura sectione de pe forum in care ma uit in rest nu ai ce sa vezi, sper sa nu apara si aici discutii despre homosexuali,tigani si matrimoniale :crack:

asa este subscriu

m-am certat cred cu toata lumea,cand le-am zis ca daca vor sa se iubeasca singuri in fata calculatorului sunt si alte site-uri mai misto unde au si poze de gen si au sarit ca hienele sa ma rupa care de care cu comentarii mai savante ziceu ei........asa zisi motociclisti de pe matrimonialele motociclism.ro

aici este ok se ne cunoastem multi intre noi si avem subiecte comune.

comentariu. mai putina agrsivitate din partea moderatorului in general... si de ce nu si a unora dintre forumisti nu ca ar fi agresivi din calea afara dar sunt persoane care mai gresesc si nu trebuie decat corectate unele greseli.

sau mai permisiv la glume(glume),nu altceva

moderatori mai multi nu stiu de ce ar fi nevoie,ce sa faca ca doar nu este mirc sau cine stie ce alt chat.

aici imi face placere sa cred ca sunt oameni mai pasionati decat in alte parti ale motociclism.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este locul in care comunitatea enduro se intalneste in fiecare zi si discuta treburi dedicate acestui sport. poti gasi informatii despre multe chestiuni utile, afla parerea altora despre diverse marci, trasee sau diverse probleme. cred ca starea buna in care se afla acest "colt al enduristilor" se datoreaza moderatorului care il supravegheaza autoritar nu doar de dragul de a fi moderator.

@ Soso: avand in vedere ca sectiunea ia amploare cred ca ar fi bine sa iti iei un ajutor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand este un topic tehnic..toti vor sa invete sau sa impartaseasca pareri..este de departe cea mai serioasa sectiune(dar au mai spus si alti colegi asta)din site..nu stiu daca e cazul de inca un ajutor sau ceva de genu..sorin isi face treaba in regula..personal am avut un necaz(pe forum) si mi l-a rezolvat foarte rapid,asa ca nu vad ce s-ar putea face..

 

BAH SOSO TU AI FACUT TOPICUL ASTA SA TE LAUDE LUMEA??GOLANULE :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Laurentiule, ne ajuti cu un comentariu, un sfat, o propunere ceva? De carcoteli esti plin, de sfaturi mai putin, vrei sa tii totul pt tine. Dar, probabil asa sunt batranii :)

Editat de Soso
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca se poate .. o sa imi spun si eu parerea!!

este ok in mare parte .. dar singurul lucru deranjant este ca apar discutii nu tocmai la obiect .. !! si atunci se cam strica treaba!! .. eventual daca lumea vrea sa vorbeasca fel si fel .. sa se deschida un topic .. cu "discutii fara rost".. sau nush :D .. sper sa nu fi suparat pe nimeni :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da frate e bine dar eu propun ca Soso sa treaca inapoi la WR de la Yamaha si cum mai ziceau si oamenii aia sa ne dea si noua explicatii cand ne suspenda ca nu e inchizitie gata nu esti cu ei esti eretic. Pana la urma cred ca Soso e bun asa cum este si de aia coltul e curat si nu-s barfe inutile si posturi aiurea .Daca isi ia ajutor se poate sa-l suspende din cauza de braccio di ferro .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DCSAN20,

 

MOTOMANIA has just posted a new topic entitled "SUSPENSII WP" in forum "Coltul Enduristilor".

 

----------------------------------------------------------------------

 

ANDREAS si SASHA au fost la curs tehnic pentru SUSPENSII WP.

 

Acum va asiguram reparatii si setari WP , profesionale ... nu dupa ureche.

 

Va asteptam pentru pregatirea de sezon. :)

----------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

UITE MAI NEA SOSO SERSESI POSTUL LA OAMENII ASTIA CA VROIAM SA-I INTREB PANA ACUM FACEAU DUPA URECHE REGLAJELE?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...