Sari la conținut

CBR 1000 RR


blue_nightwishX
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sa-ti traiasca RRoiaca! :rolleyes:

 

Bine ai revenit la asfalt :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dat tu bijuteria aia galbena pe RRu asta? :cheers:

 

 

 

 

 

...:) glumeam, man! Sa-l stapanesti si sa te bucuri de el sanatos :rolleyes: Pe cand niste poze artistice? :)

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va prezint noul meu motor :Honda CBR 1000 RR model 2004-2005...

 

mdea .. stiu, cei care ma cunosteau pe enduro ,sa stiti ca nu mi-a disparut pofta de namol ..doar ca in toamna imi voi lua si un 2t ..250 exc ceva

 

Bv Adi, s-o stapanesti satatos... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cateva zile de mers in oras mi-am facut urmatoarea impresie :

manevrabilitate buna pentru un supersport , e nervoasa dar daca e manuita cu cap te asculta , trage de jos (explicatia vine de la cele 2 randuri de injectoare pe cilindru, unele montate mai aproape de filtru de aer si altele mai departe) , fapt ce iti da sentimentul ca e usoara , in ciuda greutatii relativ maricele zic eu(in jur de 180 kg la gol)

consuma cam 8,5% in oras daca nu ma dau la ea.

fata de 600 , stai mai intins peste rezervor ... si se culca singura pe viraj la viteza mica

zx9-le pe care l-am avut inainte nu cred ca il pot compara cu miarul de la honda ci mai degraba cu k5-ul ...

e un motor care mie cel putin imi impune un pic de respect si atentie in manevrabilitate .., cu toate ca am ceva experienta cat si un numar de km.

in oras merge 1-a , a 2-a si foarte rar a 3-a ...si nu va ganditi ca merg turat . e un motor care in oras risti sa te ia radarul foarte des deoarece nu simti cand ajunge la 60 km/h

i-am dat capat gumelor pe curbele din politehnica acum 2 zile , m-am plimbat incet ..am vrut sa vad cat se lasa pe viraj

in rest ..ce sa zic .. ne vedem in trafic :rolleyes:

 

 

atentie la neatenti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoase mobra si pozele ! :rolleyes: De curiozitate,cu ce camera ai facut pozele?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

combinatia mea preferata(de culori) asa am si eu pe cbr 600 f si nu as renunta la nimic pt ele.

frumoasa foc. singurul lucru care nu imi place la ea sunt oglinzile, dar mai ales cum sunt pozitionate, te descurci cu ele?

asfalt uscat ! :rolleyes:

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cateva zile de mers in oras mi-am facut urmatoarea impresie :

manevrabilitate buna pentru un supersport , e nervoasa dar daca e manuita cu cap te asculta , trage de jos (explicatia vine de la cele 2 randuri de injectoare pe cilindru, unele montate mai aproape de filtru de aer si altele mai departe) , fapt ce iti da sentimentul ca e usoara , in ciuda greutatii relativ maricele zic eu(in jur de 180 kg la gol)

consuma cam 8,5% in oras daca nu ma dau la ea.

fata de 600 , stai mai intins peste rezervor ... si se culca singura pe viraj la viteza mica

zx9-le pe care l-am avut inainte nu cred ca il pot compara cu miarul de la honda ci mai degraba cu k5-ul ...

e un motor care mie cel putin imi impune un pic de respect si atentie in manevrabilitate .., cu toate ca am ceva experienta cat si un numar de km.

in oras merge 1-a , a 2-a si foarte rar a 3-a ...si nu va ganditi ca merg turat . e un motor care in oras risti sa te ia radarul foarte des deoarece nu simti cand ajunge la 60 km/h

i-am dat capat gumelor pe curbele din politehnica acum 2 zile , m-am plimbat incet ..am vrut sa vad cat se lasa pe viraj

in rest ..ce sa zic .. ne vedem in trafic :cheers:

 

 

atentie la neatenti !

:rolleyes: ce 'manelistic" suna

in rest ,cea mai frumoasa mobra dupa parerea mea ,dintre speed-uri .s'o stapanesti sanatos

Editat de F C A
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) ce 'manelistic" suna

in rest ,cea mai frumoasa mobra dupa parerea mea ,dintre speed-uri .s'o stapanesti sanatos

d-ale lu guta , deeaa .. pan la capat :P :rolleyes:

e frumoasa da ...mancat-as , da' are un sangur defect , nu dicleste in oras ... :)

o stapanesc , dar nu sanatos ...cine-i sanatos cand isi ia asemenea vagaboanta ?

 

combinatia mea preferata(de culori) asa am si eu pe cbr 600 f si nu as renunta la nimic pt ele.

frumoasa foc. singurul lucru care nu imi place la ea sunt oglinzile, dar mai ales cum sunt pozitionate, te descurci cu ele?

asfalt uscat ! :cheers:

mancale-ai fripte ca asa le zic la toti .. .acu ce vrei sa le tai ? vad pe naiba .. dar deh ...sunt bune decat deloc ..

ii iau altele ca rad si curcile de mine cu urechile astea. .ai si tu dreptate

 

Foarte frumoase mobra si pozele ! :wink: De curiozitate,cu ce camera ai facut pozele?

Canon S5IS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...