Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cine-mi poate imprumuta o casca (marimea M sau S) mai buna, am nevoie pt o calatorie din seara asta pana maine dupa amiaza cel tarziu.

Ofer garantie,etc, sa nu existe discutii. Am nevoie de ceva bun pt touring( silentioasa, etansa,etc). Nu ma refer la Arai-uri etc, dar nici trompeta MTR pe care o am

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

service-ul lui Minuta e cel de linga fosta locatie Sprint Motors?

stie cineva si un numar de telefon al vreunui baiat de-acolo? am de dat o intrebare si mi-e cam peste mina sa ma duc pina acolo.

 

Oui.

mersibocu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.youtube.com/watch?v=pgWtIZ_Lh5Y&feature=fvsr

 

 

6 cilindri linie, geam adjustabil din buton si cine stie ce pitici mai are pe creier

 

 

My dream bike:))

 

as da orice pentru motoru asta real. Ma fu.t in hayabusa, in cai putere, in performanta japoneza, etc:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D cum arata distractia in Azerbaidjan

 

 

de la minutul 2:10 treaba devine 'intima'

 

p.s. orange-ul s-a cam "dus la fund", adica, a cam trecut vremea lui ... oferte mai bune gasesti in alta parte :D

Mesaj completat

My dream bike:))

 

as da orice pentru motoru asta real. Ma fu.t in hayabusa, in cai putere, in performanta japoneza, etc:)

 

... viata ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.youtube.com/watch?v=pgWtIZ_Lh5Y&feature=fvsr

 

 

6 cilindri linie, geam adjustabil din buton si cine stie ce pitici mai are pe creier

si cite ceva despre istoria motocicletei: BMW a organizat un concurs intitulat "Uritenia sta in atitudine", obiectul fiind proiectarea celei mai respingatoare motociclete din istorie. au participat o femeie de serviciu din China, un instalator pakistanez si un desfundator de bude proaspat venit din India sa lucreze in aeroportul din Munchen. a cistigat instalatorul. CEO-ul BMW a fost atit de impresionat incit l-a desemnat designer sef. felicitari BMW, ai reusit inca o data! :D

 

:D cum arata distractia in Azerbaidjan

 

 

de la minutul 2:10 treaba devine 'intima'

maneleeeeee!!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cite ceva despre istoria motocicletei: BMW a organizat un concurs intitulat "Uritenia sta in atitudine", obiectul fiind proiectarea celei mai respingatoare motociclete din istorie. au participat o femeie de serviciu din China, un instalator pakistanez si un desfundator de bude proaspat venit din India sa lucreze in aeroportul din Munchen. a cistigat instalatorul. CEO-ul BMW a fost atit de impresionat incit l-a desemnat designer sef. felicitari BMW, ai reusit inca o data! :D

 

Asta din ciclu "ce nu-mi place mie, e de ca.cat" nu?

 

Ce rol isi are postu' tau?:D

 

mereu m-au amuzat oamenii care se auto-declara experti in materie de orice (estetic,tehnic) si judeca totul din prisma lor (cum ar fi vrut ei sa arate,cum le-ar fi placut lor) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...