Sari la conținut

Incepatorii si motocicletele puternice


Silenti
 Share

Postări Recomandate

Salut,

 

Am luat un SM aseara, o sa merg cu el ce se mai poate anu asta, oricum il pun la vanzare direct, insa am zis ca aveti dreptate si ca trebuie sa ma obisnuiesc in trafic, asa ca am luat sm-ul asta sa ma dau cu el,

 

Oare mai pot sa fac scoala de soferi pentru A anul acesta?

 

O sa pun poza cu el sa il vedeti si voi.makeout.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Deci, sunt incepator nu am permis inca dar vreau motor. Am vazut la baieti ca cica e un r1 foarte smecher. Se ridica din gaz, si arata bine la femei. Credeti ca e ok?! :))))))))

 

Nebule n-ai unde sa mergi cu el fara permis. Poate doar pe la tine prin curte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, sunt incepator nu am permis inca dar vreau motor. Am vazut la baieti ca cica e un r1 foarte smecher. Se ridica din gaz, si arata bine la femei. Credeti ca e ok?! :))))))))

 

Nebule n-ai unde sa mergi cu el fara permis. Poate doar pe la tine prin curte.

 

Nu te supara SV man, dar ti-am zis eu ca mi-am cumparat deja R1? nu stiu ce insinuezi acolo ca nu inteleg dar nu conteaza prea mult ricky.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Smart, nu am pus caterinca, da, ai dreptate, a fost foarte buna, altfel nu mai citeam, am participat si eu in primele cateva pagini :) am insinuat de fapt ca e Razvan1 cu alt user :) vorbeau baietii de mine acum cateva pagini :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insinueaza ca fara permis mergi in trafic doar in adidasi ... ai sfaturi doua pagini mai in spate.

 

Nu recunosc, asa ca e ok, luni o sa caut sa vad daca ma pot inscrie la scoala.headscratch.gif

 

Cam asa arata "capra"post-69545-0-53464900-1347804662_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca pui poze si cu motorul, sper sa fie si un motopolitist pe aici,sa te vada, sa te recunoasca in trafic. Spre binele tau =)))

 

Nu merg prin trafic, m-am gandit mai bine, luni merg la scoala sa ma inscriu si sa incep cat mai repede posibiiiiiiiil banana.gifbeer.gif

 

 

O sa revin cu un ultim post in care o sa va explic tuturor ce am inteles din topicul asta, concluzi rele si bune, fapte bune si rele dupa care o sa rog pe cineva sa inchida,

 

Multumesc.makeout.gif

Editat de neBu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la urmatoru thread similar, singurul scop o sa fie ca postul echivalent al astuia de deasupra mea sa vina cu cateva pagini mai devreme.

saltu asta de la ss la sm e total neasteptat, ce te-a facut sa-l iei? pretul? e o okazie, ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la urmatoru thread similar, singurul scop o sa fie ca postul echivalent al astuia de deasupra mea sa vina cu cateva pagini mai devreme.

saltu asta de la ss la sm e total neasteptat, ce te-a facut sa-l iei? pretul? e o okazie, ceva?

 

N-a gasit alta poza ...

 

La pozele cu adidasi e mai greu ca mai pun si numele magazinului ... batea la ochi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adidasi SH adica. In stare buna, adusi din Italia, nerulati in Romania.

 

Tzipla, full. Sunt adidasi sport, de viteza. Talpa si sireturi originale, revizii la zi, tot.

 

@clansman :))

@thunder bun, bun, macar ne-am distrat :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la urmatoru thread similar, singurul scop o sa fie ca postul echivalent al astuia de deasupra mea sa vina cu cateva pagini mai devreme.

saltu asta de la ss la sm e total neasteptat, ce te-a facut sa-l iei? pretul? e o okazie, ceva?

 

Pai trebuie sa acumulez ceva experienta pe 2 roti, am luat in cosiderare ce ati spus si voi aici, asa ca am ales asta de inceput, e mai bine nu ?

 

SS la anu, si da tot R1 ;)

 

P.s. asta nu este postul meu final, revin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te ajuta sa nu ajungi la puscarie. Sau te ajuta sa inveti semnele alea obosite de circulatie. Ca poate vii blana pe triunghi in jos si te face unu' bucati.

 

Ori, si tu esti de asta rebel fara permis? :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca se da prea mare importanta subiectului! 25 de pagini dedicate unuia care nici macar permis nu are si pe deasupra e si capos. Ce de bits&bytes irositi.

 

Tu chiar nu intelegi. Aici se poarta discutii serioase intre barbati adevarati cu experienta.

 

Multumesc pentru jignirile aduse, esti foarte destept si coerent tu,

Ce ai spune daca ai lasa loc pentru acei barbati cu mult testosteron sa posteze pe aici si care stiu ce vorbesc ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te ajuta sa nu ajungi la puscarie. Sau te ajuta sa inveti semnele alea obosite de circulatie. Ca poate vii blana pe triunghi in jos si te face unu' bucati.

 

Ori, si tu esti de asta rebel fara permis? :crack: :crack:

 

 

Cum m-ai nimerit :)))....pai la ce-mi trebuie permis??? Tu stii cum merg eu pe o roata fara?? ....ce sa caut eu printre fraierii aia care fac scoala? vrei sa ma cobor la nivelul lor....sau doamne fereste si mai rau sa devin "incepator" dupa ce-l iau?

 

Si eu sunt de acord ca ar trebui sa incheiem aceste discutii, nu de alta, dar sunt penibile. Si cand ma gandesc ca totul a plecat de la un pusti care vrea si el un R1. Sa-si ia, sa fie sanatos si sa se plimbe cat mai departe de noi cu aceasta "fiara".

 

In rest toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca-si ia totusi R1 propun s-o treaca pe numele meu... Am sa-i fac full casco si am sa mentionez in contract ca pentru o perioada scurta va mai fi o persoana care va conduce motocicleta... ufo6.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu il cred ca se duce la scoala. Si nici nu il cred ca nu se plimba cu asta pe care si-a luat-o. Cat despre faptul ca si-a luat altceva in afara de R1, stai linistit. Altele sunt motivele reale. Cel mai probabil nu dispunea de suficienti banuti ca sa ia un R1 ok, asa ca a luat-o pe asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-e frica sa merg pe R1. Asa ca un incepator pe R1 mi se pare... wow!

 

Adica, iti trebuie ceva curaj, nu?

 

Si curajul e ceea ce cauta o femeie la un barbat.

 

E de admirat curajul de a deveni la un moment dat pasta de mici. Doar ca sa duci cariciul la lustruit.

 

Unii barbati ar face orice, dom'le.

 

Personalitate? Sarm? Buna cuviinta? Umor? Ma gandesc ca astea-s neimportante in fata mortii. Si chiar sunt.

 

Mno, ce sa zic... Succes, ba, baieti, ba! Sa faceti poze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...