Sari la conținut

Bikes On Ice 2006


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 80
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bravo fratilor!!!!tot respectul.trebuie sa ai o doza ca lumea de nebunie ca sa faci asa o chestie. :finger:

la cat mai multe intalniri din astea!!!

numai bine!!

;)

multumim tuturor celor care au fost acolo!solo, va asteptam la vara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sigur trebuie sa ne petrecem olecuta mai mult ...sa bemm:))

poate o sa reusim sa organizam si noi ceva intrunire in creerii muntilor la noi in rarau sa se distreze si aia cu motocrosurile.nu facem planuri ca alea nu ies :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine a fost prima mea intalnire, nu prima de iarna ci prima din viata mea. Mi-am luat inima in dinti si am plecat cu Niprul meu la drum lung. Normal ca la intoarcere am avut probleme si am urcat niprul intr-un microbuz dar asta nu a insemnat ca a stricat totul. Am cunoscut persoane extraordinare si am avut ocazi sa-i cunosc mai bine pe baietii de la Road Patrol.

Vreau s ale multumesc tuturor pentru ca am avut pe cine sa ma bazez cand am avut probleme si ii felicit pe baietii de la Road Patrol pentru organizare.

thumb.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine a fost prima mea intalnire, nu prima de iarna ci prima din viata mea. Mi-am luat inima in dinti si am plecat cu Niprul meu la drum lung. Normal ca la intoarcere am avut probleme si am urcat niprul intr-un microbuz dar asta nu a insemnat ca a stricat totul. Am cunoscut persoane extraordinare si am avut ocazi sa-i cunosc mai bine pe baietii de la Road Patrol.

Vreau s ale multumesc tuturor pentru ca am avut pe cine sa ma bazez cand am avut probleme si ii felicit pe baietii de la Road Patrol pentru organizare.

thumb.gif

sunt convins ca a fost OK.felicitari!.sa le vezi insa p'alea de vara ce misto sunt.... :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos, n-am ce spune!

Felicitari celor suficienti de dementi sa se incumete la un asa drum.

 

Iar pozele ;) multumim ca le-ati pus sa vedem si noi cum unii se distreaza in timp ce noi hibernam.

 

Tousi :finger: Eu n-as rezista unui asemenea frig

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru toti care au fost la Cincis!!! Uitandu-ma la poze am observat ca parca lipseste ceva...

Poate sa confirme cineva care a participat la BIKE ON ICE ca nu a fost nici o motocicleta cu atash la Cincis????

 

:finger:

Editat de Nagy_Arpad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru toti care au fost la Cincis!!! Uitandu-ma la poze am observat ca parca lipseste ceva...

Poate sa confirme cineva care a participat la BIKE ON ICE ca nu a fost nici o motocicleta cu atash la Cincis????

 

:finger:

 

 

adevarat ca am stat mai putin dar nu am vazut .... poate ma inshel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru toti care au fost la Cincis!!! Uitandu-ma la poze am observat ca parca lipseste ceva...

Poate sa confirme cineva care a participat la BIKE ON ICE ca nu a fost nici o motocicleta cu atash la Cincis????

 

:finger:

....intr-adevar nu a fpst nimeni cu atas...ar fi fost prea usor drumul!! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

erau si motociclete cu atas,dar acasa:)) era mai bine cu el pe zapada si gheata dar pe asfalt mureai in 200km (aveai niste maini ca hercule)poate la anu o sa fim mai multi:P 200-300de motoare atunci o sa fie si cu atas

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

As veni si eu, dar asta inseamna ca la 25 sa nu mai am pretentii sa merg cu motorul... :yikes:

 

Nici eu nu ma asteptam sa traiesc peste varsta pe care o am, iar de mers cu motorul, am depasit 25, si cred ca nu am ratat nici o iarna.

 

P.S.: nu sunt de loc batran !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pt intrunire! mie imi pare sincer rau k nu am ajuns...dar, asta este, alte prioritati.

 

Felicitari Edy!!! am vazut pozele articolele si filemle...SUPER

ATENTIE!!! Venim cu "calutzul" la HD saptamana viitoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pt intrunire! mie imi pare sincer rau k nu am ajuns...dar, asta este, alte prioritati.

 

Felicitari Edy!!! am vazut pozele articolele si filemle...SUPER

ATENTIE!!! Venim cu "calutzul" la HD saptamana viitoare.

FILEMLE?? Vreau si eu filem!!!! :cheers: :D :baldy: E bun??????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FILEMLE?? Vreau si eu filem!!!! :P :lol: :D E bun??????

...tu ce film vrei ca doar ai fost acolo si ai vazut tot filmul live ba chiar ai si participat la turnarea lui!!... :cheers: :baldy: :P :D :baldy: ... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...tu ce film vrei ca doar ai fost acolo si ai vazut tot filmul live ba chiar ai si participat la turnarea lui!!... :cheers: :baldy: :P :D :baldy: ... :baldy:

A fost o gluma,e o amica.A scris FILEM si am vrut sa o sicanez putin :P :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost o gluma,e o amica.A scris FILEM si am vrut sa o sicanez putin :D :baldy: :baldy:

...ahaaa!!!... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D salut :cheers: si eu sunt din petrosani dar sunt la facultate in arad imi pare bine ca ati mers la cincis dar sper la vara cand mai vin pe acasa sa iesim la o plimbare prin 'vale' cu respect

 

Din semnele alaturate observ ca e vorba de turnare efectiva, fara nici o legatura cu aparatul de filmat :baldy:

salut si eu sunt din petrosani dar sunt la facultate in arad imi pare bine ca ati mers la cincis dar sper la vara cand mai vin pe acasa sa iesim la o plimbare prin 'vale' cu respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...