Sari la conținut

Accident Timisoara - Bujorilor


suzuki75
 Share

Postări Recomandate

Voi tratati prea usor condusul fara permis, desi cuviosul cam bate campii inclin sa-i dau dreptate.

Daca in loc de logan era un pieton, poate chiar un cunoscut si prieten ce mai ziceati?

Omul si-a asumat un risc iesind in trafic fara permis, si a gasit exact ce cauta. Tinand cont ca unul avea permis si altul nu ii dau 100% dreptate celui cu loganul. TIPUL DE PE MOTOR E DE VINA!!! Acu ii doresc sanatate dar si mai multa minte sa vada de ce si unde a gresit si POATE nu va mai iesi pe motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

daca cititi ce iau facut baiatului de pe cheia, ca n-avea cauciuc ca nu stia sa mearga bla bla...si ala era echipat si avea permis si a avut pur si simplu ghinionul ca unul sa intoarca in fata lui .. in schimb flacaul de aci si-a cam facut-o cu mana lui... la cate abateri avea si cu toate astea nu sa potolit ... la el nu se zice ghinion ci chiar si-a cautat-o..

uneori soarta ti-o mai si serveste..asta ar trebui sa fie invatatura de minte pt noi toti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il judec asa cum gandesc acum. Daca fii-meu va face asha ceva....imi voi reprosa..ca nu l-am educat cum trebuie. Timisoara e cam cat un cartier din buc,...deci probabil sunt mai putini la voi. La fel de bine.

 

PS pe forum am dreptul sa judec pe cine vreau....cat ma duce capu. In rest nu dau eu sentinte.

 

 

...nu te prea duce

 

sanatate nenorocosului si liniste soferului....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il judec asa cum gandesc acum. Daca fii-meu va face asha ceva....imi voi reprosa..ca nu l-am educat cum trebuie. Timisoara e cam cat un cartier din buc,...deci probabil sunt mai putini la voi. La fel de bine.

 

PS pe forum am dreptul sa judec pe cine vreau....cat ma duce capu. In rest nu dau eu sentinte.

permis de conducere are ... doar ca e suspendat ... nu vreau sa ii tin apararea ...e vinovat clar ... nici macar nu-l cunosc desi locuim in aceasi zona ... ce vroiam eu sa zic e ca nu avem noi dreptul sal judecat atata timp cat nu stim exact ce sa intamplat acolo ..politia spunea ca nu exista nici un martor ..cum poate cineva sa zica ca motociclistul a trecut pe rosu ...poate a trecut dar nu se poate dovedi ...iar in logan daca era o femeie nu cred ca ea a trecut pe rosu .... iar atat timp cat nu exista martori nu se poate spune ceva concret

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca cititi ce iau facut baiatului de pe cheia, ca n-avea cauciuc ca nu stia sa mearga bla bla...si ala era echipat si avea permis si a avut pur si simplu ghinionul ca unul sa intoarca in fata lui .. in schimb flacaul de aci si-a cam facut-o cu mana lui... la cate abateri avea si cu toate astea nu sa potolit ... la el nu se zice ghinion ci chiar si-a cautat-o..

uneori soarta ti-o mai si serveste..asta ar trebui sa fie invatatura de minte pt noi toti...

 

daca ar invata cineva ceva.....as injura si blestema pe aici...de i-ar crapa ochiul aluia in spital si au as lua warn...carantina...etc. Cum nu cred ca ar avea efect...imi spun doar urarile de bine...ptr cei care conduc ilegal. Intrucat sunt cele mai frecvente...le voi salva ca si text....sa nu mai obosesc sa scriu. Voi salva de asemenea si raspunsurile ptr bunii samariteni..care sunt mereu aceiasi si spun mereu acelasi lucru " a gresit..mititelu" urmat de RIP sau insanatosire,

 

permis de conducere are ... doar ca e suspendat ... nu vreau sa ii tin apararea ...e vinovat clar ... nici macar nu-l cunosc desi locuim in aceasi zona ... ce vroiam eu sa zic e ca nu avem noi dreptul sal judecat atata timp cat nu stim exact ce sa intamplat acolo ..politia spunea ca nu exista nici un martor ..cum poate cineva sa zica ca motociclistul a trecut pe rosu ...poate a trecut dar nu se poate dovedi ...iar in logan daca era o femeie nu cred ca ea a trecut pe rosu .... iar atat timp cat nu exista martori nu se poate spune ceva concret

concret e ca nu avea dreptul sa fie acolo,,,restu e cancan

Editat de Preacuviosul_Mihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate salvarea a mers la el si un OM CORECT a murit asteptand. Nu e destul. Acceptabil era daca murea pe loc si familia platea masina distrusa a omului. Motivatia asta e ridicola. Eu nu am avut incidente cu din astia(ca sa evit intrebarile) dar daca va va afecta vreodata unu din asta...sunt convins ca veti putea face diferenta intre unu care a gresit(e omeneste) si unu care a ignorat cu buna stiinta legea (rahatii astia). sa fim realisti... astia sunt niste ratati.... deci un pericol mai putin pe strada....un looser mai putin la bugetul statului...

bagati mare cei fara permis. tara e in criza. si fara incidente minore. doar din cele cu rip (de la altii..ca de la mine in nici un caz)

De vina sunt mai degraba legile si faptul ca nu se aplica determina probleme din acestea. Ia sa ii fi dat o luna de inchisoare fara posibilitate de suspendare, prima data cand l-a prins fara carnet pt categorie, sa vezi ca acum cu siguranta nu ar mai fi iesit in trafic in conditii similare.

 

De aceea am spus... nu omul este de vina ci sistemul care permite astfel de lucruri sa se intample. Singura vina a lui a fost lipsa de discernamant, inconstienta, etc... (dar pt astea plateste acum de n-ori mai mult comparativ cu luna de inchisoare care l-ar fi adus putin cu picioarele pe pamant, fara a crea premizele unui astfel de incident).

 

Despre fiare nu comentez, alea se repara. Viata este cea care cu adevarat trebuie pretuita.

 

CONCLUZIA MEA: O lege buna, aplicata cu strictete si fara echivoc ajuta foarte mult in minimizarea numarului de cazuri in care noi, ca participanti la trafic am fi implicati, fie ca suntem pe 2, 4 sau 0 roti (adica pietoni).

Editat de GoogleBoy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de acord cu cuvinciosul..

asta cu oamenii de bine imi aduce ceva in gand...dar nu am s-o zic..si nu..nu e cu wutere de mama..ci altceva

Editat de logan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bunul meu prieten googleboy..nu inteleg ce treaba are sistemul...

sistemul la obligat sa mearga fara permis?

sistemul gandeste pt el?

 

nu prietene..fiecare avem un cap si acolo exista un creier lasat de D-zeu cu care gandim si facem ce vrem..si cea facut flacaul? ..iacata..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noroc ca te duce pe tine.

sanatate boului...si inteligenta soferului....sa-l jupoaie de bani...cum va doriti voi pe aici

 

 

sa ma scuzati, da cred ca pana la pagina 3 s-a prin toata lumea care e vinovatu' si care e ghinionistu' in toata povestea asta...

accidentu' so' prezentat , loc de caterinca este destul, da poate nu aici....acuma voi stiti mai bine....

revin : sanatate ambilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bunul meu prieten googleboy..nu inteleg ce treaba are sistemul...

sistemul la obligat sa mearga fara permis?

sistemul gandeste pt el?

 

nu prietene..fiecare avem un cap si acolo exista un creier lasat de D-zeu cu care gandim si facem ce vrem..si cea facut flacaul? ..iacata..

cum am mai spus, nu toti oamenii sunt inzestrati cu aceleasi capacitati iar aici trebuie sa intervina legea.

 

sistemul este de vina ca nu are legi care sa se aplice prompt atunci cand se detecteaza abateri, iar astfel s-ar putea mai usor preveni evenimente ca si acesta.

 

ca si la un computer: daca ai un firewall bun dar configurat prost, degeaba il ai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba de unde tot rasariti?

guglboi cu tine vorbesc.

 

ridica-te in picioare si asculta atent: trotinetistul e vinovat nu sistemul.

a incalcat legea in mod repetat cu aceeasi infractiune.

ergo e un dobitoc

 

sper sa ii retraga astia permisul ca e incapabil sa il foloseasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a incalcat legea in mod repetat cu aceeasi infractiune.

si atunci nu sistemul este de vina deoarece a permis repetarea infractiunii si implicit incalcarea repetata a legii?

 

nu era normal ca inca de prima data sa fie pedepsit pt incalcarea acesteia si astfel nu s-ar mai fi ajuns la situatia prezenta?

 

daca legea ar fi fost aplicata de prima data, faptul ca el este inconstient si iresponsabil nu ar mai fi degenerat in acest accident.

 

la asta ma refer eu cand spun ca sistemul functioneaza ca o roata dintzata pe asfalt iar astfel cu siguranta nu se va imbunatati modul in care merg lucrurile...

Editat de GoogleBoy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum sa nu-l judeci!?

daca era copilul meu, sau a oricaruia din noi in masina aia? mi-l nenoroceste un imbecil din asta? daca are permisu suspendat ce puwla mea cauta pe motor, iniferent ca nu a fost vina lui la faza asta, e irelevant! chiar nu va inteleg? dobitoci ca astia omoara oameni nevinovati!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

permis de conducere are ... doar ca e suspendat ... nu vreau sa ii tin apararea ...e vinovat clar ... nici macar nu-l cunosc desi locuim in aceasi zona ... ce vroiam eu sa zic e ca nu avem noi dreptul sal judecat atata timp cat nu stim exact ce sa intamplat acolo ..politia spunea ca nu exista nici un martor ..cum poate cineva sa zica ca motociclistul a trecut pe rosu ...poate a trecut dar nu se poate dovedi ...iar in logan daca era o femeie nu cred ca ea a trecut pe rosu .... iar atat timp cat nu exista martori nu se poate spune ceva concret

 

Te contrazic, atata timp cat suntem asociati cu asemenea personaje, cat suntem bagati cu toti in aceeasi oala cu toate ca mai sunt si "fraieri" care respecta legea, AVEM TOT DREPTUL sa judecam acest tip de comportament. Te-ai gandit macar un moment ca din cauza acestui tip, din cauza mediatizarii acestui accident, s-a inmultit numarul celora ce sunt impotriva motociclistilor? Poate maine, un prieten al celui cu loganul te intalneste pe tine in trafic si iti face diverse sicane in urma carora tu poti sfarsi nu tocmai bine??? Poate tu ai experienta si stii sa te feresti, dar, uite, sa zicem ca mi-ar face mie (care nu am atata experienta) si cad si ajung sa stau toata vara prin spitale (Doamne fereste!!!!). Merit eu asta???? NU!!! De ce sa platesc si eu pentru prostia, nesimtirea si inconstienta unora ce se cred zmei???

 

Ce zici acum, am sau nu am dreptul sa-l judec?????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-un fel are dreptate si googleboy. Ca daca politia si-ar face treaba mai bine...si ma refer la aplicatul legii asha cum e ea..buna sau rea...poate s-ar mai stopa. Si ma refer la lucruri aparent minore. Eu vad in bucuresti cati merg cu numarul ascuns. si banuiesc ca-i vede si politia. Sanctiuni mari si urmarirea aplicarii lor. Luat direct talonul pana dovedesc ca au platit. Daca circula fara talon sau permis valabil sa fie groasa rau si poate se mai linistesc. Campaniile(vb buna)nu ajuta. bizonu nu reactioneaza decat la constrangeri majore.

Pe mine de cand am luat permis...nu m-a oprit nimeni niciodata. Cred ca democratia asta, cu legea care spune sa nu opreasca decat in cazul in care ai comis ceva a adus numai lucruri proaste. Sa pastreze legea si sa faca filtre la greu. Dar important e sa se aplice sanctiunile. Altfel...aia muncesc degeaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-un fel are dreptate si googleboy. Ca daca politia si-ar face treaba mai bine...si ma refer la aplicatul legii asha cum e ea..buna sau rea...poate s-ar mai stopa. Si ma refer la lucruri aparent minore. Eu vad in bucuresti cati merg cu numarul ascuns. si banuiesc ca-i vede si politia. Sanctiuni mari si urmarirea aplicarii lor. Luat direct talonul pana dovedesc ca au platit. Daca circula fara talon sau permis valabil sa fie groasa rau si poate se mai linistesc. Campaniile(vb buna)nu ajuta. bizonu nu reactioneaza decat la constrangeri majore.

Pe mine de cand am luat permis...nu m-a oprit nimeni niciodata. Cred ca democratia asta, cu legea care spune sa nu opreasca decat in cazul in care ai comis ceva a adus numai lucruri proaste. Sa pastreze legea si sa faca filtre la greu. Dar important e sa se aplice sanctiunile. Altfel...aia muncesc degeaba.

 

cred ca ar trebui sa intelegem ca motocicletele au devenit accesibile tuturor. aici ma refer la faptul ca sunt din ce in ce mai multi care-si iau motoare din alte considerente decat cei mai multi dintre noi. dupa parerea mea respectul ti-l castigi in timp ca om, nu doar din faptul c-ai dat 500 sau 30000 de euro p-un motor si acum te numesti motociclist. de acord ca trebuie sa fie o oarecare solidaritate...un bilet de intrare la spectacol unde fiecare incearca sa te invete cate ceva...sa-ti sugereze cine e el....mai departe tot norocul sau ghinionul isi spune cuvantul (acum mai depinde si pe care ajuti prin conduita).

 

pe multi ii vad ca "sufera" ca-s bagati in aceeasi oala cu cei care fac greseli de genu. intrebarea mea e: ati vazut vreo padure fara uscaturi?

poate ati vazut dar acum cativa ani....insa s-a terminat nu e nimic de facut(intr-o tara democratica). chiar daca cei mai multi se triaza singuri, mereu vor aparea altii pe care nu-i putem educa aici pe forum sau in trafic!

singurul lucru care-l avem in comun cred, e ca ne place din cand in cand sa bagam mana in gaz si asta toti o facem cand credem ca e ''safe'' acum fiecare percepe pericolul in felul lui n-ai ce face. unii raman altii pleaca la fel de repede cum au venit!

in general multa vorba putina plimbare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe multi ii vad ca "sufera" ca-s bagati in aceeasi oala cu cei care fac greseli de genu. intrebarea mea e: ati vazut vreo padure fara uscaturi?

 

Nu am spus ca "sufar" din acest motiv, insa, atata timp cat unii judeca majoritatea functie de gresilile unora ce se vad motociclisti, AM DREPTUL sa judec si eu la randul meu,nu? Asta pentru ca un anumit user spunea undeva intr-un post anterior ca nu avem noi sa-l "judecam" pe respectivul. BA AVEM!!!

 

In rest sunt de acord cu tot ce ai spus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Si-a cautat-o...Si-a gasit-o...

Sorry dar si-o merita. Cum naiba sa intrii pe rosu ??

 

...si cand te gandesti ca sambata am patrulat prin Timisoara aparand si drepturile unora de genul asta...

 

...si ne mai miram ca ne injura toti...

esti un agricultor!!!!!sper sa nu se intample la nimeni.....

 

Intr-un fel are dreptate si googleboy. Ca daca politia si-ar face treaba mai bine...si ma refer la aplicatul legii asha cum e ea..buna sau rea...poate s-ar mai stopa. Si ma refer la lucruri aparent minore. Eu vad in bucuresti cati merg cu numarul ascuns. si banuiesc ca-i vede si politia. Sanctiuni mari si urmarirea aplicarii lor. Luat direct talonul pana dovedesc ca au platit. Daca circula fara talon sau permis valabil sa fie groasa rau si poate se mai linistesc. Campaniile(vb buna)nu ajuta. bizonu nu reactioneaza decat la constrangeri majore.

Pe mine de cand am luat permis...nu m-a oprit nimeni niciodata. Cred ca democratia asta, cu legea care spune sa nu opreasca decat in cazul in care ai comis ceva a adus numai lucruri proaste. Sa pastreze legea si sa faca filtre la greu. Dar important e sa se aplice sanctiunile. Altfel...aia muncesc degeaba.

ofer bilet gratis,o singura calatorie catre perioada inainte de 89 ca vad ca nu prea iti gasesti locul pe aici....se pare ca oftezi putin langa poza lui....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa ce am derulat 5 pagini ampoulea din care 90 la suta e cearta si se arunca cu rahat unu in altu' , stie careva ceva concret despre starea OMULUI ,caci fara permis sau cu permis in final e un om in suferinta si nu suntem noi in masura de a judeca ce a fost acolo. se pare ca nimeni nu a vazut si nu a stiut nimica, in acea intersectie, dar pe forum suntem toti profesori de legislatie. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....... Nu este zii sa te uiti la Timis Online, sa nu scrie accident, la ruta... accident pe strada.... Toata concluzia mea este ca masinistii nu respecta de loc motociclistii. Daca stai la semafor mai pe mijloc se baga linga tine cu masina, daca respecti viteza te depasesc cu masina in localitate si se baga in fata ta ca te obliga sa frinezi si din astea.

A doua problama: stateam la fabrica de cabluri in Freidorf in parcare cind iesea lumea de la schimbul 2. Am auzit parca un zumzet scurt....hmmm m-am gindit. La scurt timp iarasi, ma gindeam ce o mai fii fost si asta? Pai ce credeti, unul cu o vitezana, fara masca in fata, fara faruri, fara casca, cu o fatuca in spatele lui, in intuneric la maxim. Numai sa faci o tura in judetul timis in sus si in jos si sa vedeti citi sint pe vitezane, la pantaloni scurti fara casca la depasiri printre masini.

Ce urmeaza!!!!!!!!!!!! Coma, mort, si asa mai departre.

Politistii te opresc cu masina si te intreaba niste chestii banale, ca nu ai aer in roata de rezerva, ca cutia de prim ajutor e expirata AMENDA. Ca doar la amenda sperie lumea cu o suma mare, ca pina la urma sa zici hai domle nu ma amenda in halul asta, platesc si eu jumate, nu trebuie chitanta. Adica sa faca si el de o ciorba, ca doar asta a fost intentia.

Putem face demonstratii pe motoare anti accidente, astea sint toate in zadar. ( eu conduc motor de 28 de ani )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu de ce dar am imi mentin concluzia ca sunt foarte multi idiotii pe forum, Multa lume de aici se dau mari bikeri si nau nici o treaba majoritatea de aici sunt forjatori de linie dreapta , dar se cred zmei si mari profesori pe forum , va rog sa abtineti de la comentari , eu consider ca omu indiferent cat de idiot era nu merita asa ceva si ma indoiesc ca era atat de tampit sa treaca pe rosu din ce am inteles din reportaj se spune ca e cam la limita si eu as pune toti bani jos ca ala cu loganu a trecut pe galben sau chiar rosu nici decum asta cu motoru. Daca vati fi uitat atent ati fi vazut ca masina e lovita zdravan drept urmare ala cu loganu avea viteza .... ma rog nu stiu daca mai are importanta din ce am vazut acolo situatia pentru baiat e naspa rau macar sa mai aiba zile si dupa aia mai vb.

Daca m-am uitat bine la poze, loganul e lovit in partea stanga....

Zi-mi si mie te rog cum poti sa iti dai seama de viteza stelara a masinii daca aceasta e lovita in lateral???

Ai aplicat o lege de fizica klingoniana?

@ Preacuviosul- te sustin 100% desi esti un pic cam extrem in exprimare.

Ii dau dreptate si lui googleBoy- pentru cei care nu au inteles: Daca sistemul ar functiona corespunzator, atunci exceptiile de genul asta ar deveni foarte rare. Deci sistemul este cauza- bikerul e efectul functionarii defectuoase.- A mers o data, mai merge si a doua oara.

Sistemul nu se va schimba prea curand pentru ca in el sunt integrati tot felul de indivizi care castiga"suplimentar" foarte multi bani de pe urma unor astfel de evenimente. Ca sa exemplific: Bikerul, daca se face bine, va merge la procuratura si va combina ceva cu cineva ca sa isi ia un NUP. Soferului ii da niste bani si peste 5-6 luni e inapoi in sa tot fara permis.

Pentru genul asta de inconstienti nu am nici cea mai mica urma de mila. Ar trebui inchisi si reeducati. Preventiv, pana nu apuca sa omoare pe cineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer, in acest moment accidentul nici nu mai conteaza. din punctul meu de vedere riderul e vinovat pt ca avea permisul suspendat... insanatosire grabnica si la externare 10 gr de minte in plus.....

in alta ordine de idei, constat cu tristete ca nu este deloc gresit modul in care suntem catalogati noi motociclistii de catre restul lumii... ca o haita de tembeli care nu se supun nici unei reguli/legi... nu ati observat ca in cele mai multe accidente din acest an au fost implicati viteji fara permis sau cu permisul suspendat?

voi, prietenii lui care ii luati apararea mai ceva ca la Marasesti, l-ati sfatuit vreodata ca nu e bine ce face (mai ales ca nu era la prima abatere de genul asta)? daca da, tot respectul, intradevar sunteti prieteni.... daca nu, ciocu' mic si joc de glezne... ramaneti putzoi moto-tastisti si gata....

si o ultima completare (la ceea ce a zis cineva mai sus): DA, daca sotia sau fetita mea patesc ceva din cauza unui dobitoc de genul asta, ii mai dau si eu o casca in gura si un sut in c...ie. si asta doar asa de inceput...

Editat de Hole
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca o sa merg baut sau fara permis....sa-mi tragi ma copile. accept greseala....dar asta nu e greseala. asta e inconstienta, prostie, retard si m-am saturat de asemenea oligofreni. sunt fratii vostri..nu ai mei. Astia sunt oameni buni de nimic....ptr care se platesc contributii. sa fie mai putini.

 

Ptr ala care-mi zici ca sunt de toata jena.....sa fii tu fericit ... cu astia fara permis pe drumurile publice. daca ar fi dupa mine.... sa se faca o mare rezervatie...sa se omoare intre ei...si apoi ultimul....sa moara de plictiseala ca a ramas un prost singur

 

@dimitris(maica tereza)...sa-ti para rau de acum. sa conduci fara permis...inseamna ca nu ai minte. plange-l pana ti se inrosesc ochii. eu beau un pahar de vin ca sa cinstesc

 

Nu m-am referit la tine de data asta. Sunt altii care joaca hora pe bec cand vine vb de accidente...

 

And second... nu am citit partea cu fara permis. my bad my bad. Sau ma rog, permis suspendat. Same shit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

facem din nou treimea crivat-Dimitris-Preacuviosul.. :P dar fara dusmanii. DIN NOU aveam de-a face cu "fara permis" cuplat cu chestiigen "era baiat bun"; daca se intampla ceva si mai grav - mai multe victime, spre exemplu - probabil inca se mai gaseau oameni care sa spuna "nu-l judecatie, era baiat bun, ce daca nu avea permisul in regula... nu stiti-nu vorbiti" samd.

 

GoogleBoy vine dintr-o directie foarte buna... daca s-ar da niste pedepse nasoale TARE pentru ceac noris din astia, poate lumea ar ami judeca; desi, cum spunea cineva mai sus, pe bizon nu-l intereseaza prea mult de restul. daca ii tuna sa se dea fara acte, se da. ponoasele cele ami mari le trag motoristii care-si vadde treaba si merg cat pot de legal (date fiind conditiile particulare). mai toti o calcam, mai toti ne "strecuram", nimeni nu merge "by the book". insa pana la a-i da talpa ca un bezmetic prin oras, de la a conduce cu permise suspendate, motoare fara acte si alte asemenea mi se apre ca e o cale tare lunga.

 

si noi ramanem doar sa ne dam cu tastaturile si tft-urile de cap, in timp ce pe idioti ii doare la trisca, in pat, coma sau groapa, unde ajung dupa cum le e norocul. sau ghinionul. a, si daca cineva se simte jenatd e faptul ca pe acesti ceac noris ii numes idioti...nu-mi cer nici o scuza. pentru ca as deveni si eu un idiot.

 

ride safe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...