Sari la conținut

Honda AfricaTwin - XRV650/750


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salutare,

saptamana trecuta am dat o tura prin muntenegru impreuna cu baietii de la deavy duties. Am zis sa postez si cateva poze, poate or sa va faca pofta de o plimbare.(cam asta a fost motivul pt care nu am ajuns la intrunire)

Pe drumul de intoarcere, pe langa localitarea dobra parca, ne-am intersectat si cu cristi si gasca din timisoara care alergau catre casa cu soarele in fata.

 

pozele: https://picasaweb.google.com/106981328450410931032/Muntenegru sper sa mearga link-ul

 

M-ai bagt in boala cu tura voastra!!! Si eu vreaaaauuuuu!!! :baldy: Asta imi promit sa fie tura mea de vara la anu' daca nu se incheaga tura de Vladivostok, Alaska....Patagonia :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

saptamana trecuta am dat o tura prin muntenegru impreuna cu baietii de la deavy duties. Am zis sa postez si cateva poze, poate or sa va faca pofta de o plimbare.(cam asta a fost motivul pt care nu am ajuns la intrunire)

Pe drumul de intoarcere, pe langa localitarea dobra parca, ne-am intersectat si cu cristi si gasca din timisoara care alergau catre casa cu soarele in fata.

 

pozele: https://picasaweb.google.com/106981328450410931032/Muntenegru sper sa mearga link-ul

Foaaarte faina tura :) Felicitari! Sunt sigur ca a fost foarte fain, ca ii stiu pe baieti ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tura a fost foarte faina, compania de asenemea. Ca bani a fost o mocangeala de numa, adica exact ce mi-am dorit. Dormit la cort sau nici macar, direct sub cerul liber, mancat de la magazine, si benzina...in total max 300 euro, din care o parte cricul central facut de stimabilii domni de la HD. Inca mai visez apa aia albastra si muntii calcarosi din muntenegru. :cheers: Pozele au fost doar o selectie rapida.

Singura problemace a suferit-o africana a fostca i-a crapat melcul de la kilometraj, in rest toata lauda...daca ma intrebati de consum,mers in spatele masinii f frumos 4,3%, per general cam 5%.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe drumul de intoarcere, pe langa localitarea dobra parca, ne-am intersectat si cu cristi si gasca din timisoara care alergau catre casa cu soarele in fata.

 

he he... voi erati? :cheers:

 

Bag de seama ca si la dus v-ati jucat de-a jos roata/sus roata...

 

 

Pai normal, nu vrem sa ne iesim din mana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca baietii de pe forum4x4 aveau un topic dedicat hartilor GPS, si sunt cativa artisti in pusul hartilor pe diverse aparate. In weekend vreau sa urc la Lacul Vulturilor. Cine se baga?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca baietii de pe forum4x4 aveau un topic dedicat hartilor GPS, si sunt cativa artisti in pusul hartilor pe diverse aparate. In weekend vreau sa urc la Lacul Vulturilor. Cine se baga?

Salutare!!as fi venit cu mare drag la lac dar acest wk-end este dedicat copiilor si sotiei!!!Mai pune te rog si ceva poze cu urcarea la cabana..ca acolo a fost 'cireasa de pe tort"!! :bounce:

 

tura a fost foarte faina, compania de asenemea. Ca bani a fost o mocangeala de numa, adica exact ce mi-am dorit. Dormit la cort sau nici macar, direct sub cerul liber, mancat de la magazine, si benzina...in total max 300 euro, din care o parte cricul central facut de stimabilii domni de la HD. Inca mai visez apa aia albastra si muntii calcarosi din muntenegru. :cheers: Pozele au fost doar o selectie rapida.

Singura problemace a suferit-o africana a fostca i-a crapat melcul de la kilometraj, in rest toata lauda...daca ma intrebati de consum,mers in spatele masinii f frumos 4,3%, per general cam 5%.

Super tura!!!te rog da de stire cand ajunge Sebi acasa..sa ne vedem la o berica si ceva povestiri!!!numai bine!! :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Super tura!!!te rog da de stire cand ajunge Sebi acasa..sa ne vedem la o berica si ceva povestiri!!!numai bine!! :wave:

"

 

ok...din cate stiu sebi a intrat aseara in tara pe langa suceava sau ceva de genu, astazi ar trebui sa ajunga acasa. Am incercat sa-l sun da nu raspunde...poate e pe mobra.

poate facem o intalnire sa vedem poze si sa stam la povesti. Numa bine

post-45861-0-97382300-1314353396_thumb.jpg

Editat de Gabitza_Bv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

De cate ori ii vad, rad de mor. Poate ii chemam la intrunire anul viitor. Ma duc sa ii dau o cheie lu' Reta, ca plecam la Lacul Vulturilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La insistentele Retei, iari am dus-o sa se intalneasca cu magarusul. Si daca tot am ajuns acolo, am dat o fuga si la Lacul Vulturilor.

 

 

Aici gasiti si restul pozelor.

post-3626-0-06565300-1314519407_thumb.jpg

post-3626-0-24857400-1314519483_thumb.jpg

post-3626-0-13342100-1314519585_thumb.jpg

post-3626-0-07869300-1314519659_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti n-am apucat sa va felicit pentru faina reuniune. Eu ma duc un pic mai departe simbata asta si nu aveam cum sa onorez cinstita adunare fiind in febra pregatirilor si cu diverse chestii de rezolvat la mobra. In plus mi-am cam luat in ultima vreme portia de off. Am vizionat insa cu incintare marturiile de la suprafata locului si mai ales tribulatiile din singura balta serioasa care sa merite "ravasita".Africana mea am cam pus-o la punct ce-i drept in ultimul timp, sa nu am surprize majore prin in Alpi cu ea, ca intr-acolo pun capul de compas.

Toate alea bune si felicitari participantilor!Data viitoare clar, nu mai am nici o scuza, ca am chiulit nepermis din comunitate anul asta!

Editat de Galen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva chef de iesit in we halalalt ?

 

Ma gandeam la traseul Bucuresti - Novaci- Transalpina (1 noapte la cort zona Sugag) + Sibiu- Transfagarsan - Pitesti in ziua 2.

 

dati de veste sa incep negocierile acasa :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chef este garla. bilet de voie si aprobare de buget ... oha.

 

ma vad nevoit sa-l parafrazez pe shakespiiiir aici : cu p.la sculata f.te oricine my friend

pai daca n-ar trebui sa muncim sa facem rost de bani, sa cerem aprobare samd, ne-am da toata ziua pe coclauri nu ? eu am 2 copii mici, ce sa mai zic ?

hai ca vine iarna, hai ca se poate, daca vrei poti, eu incep negocierile din seara asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva chef de iesit in we halalalt ?

 

Ma gandeam la traseul Bucuresti - Novaci- Transalpina (1 noapte la cort zona Sugag) + Sibiu- Transfagarsan - Pitesti in ziua 2.

 

dati de veste sa incep negocierile acasa :burnout:

 

Eu am fost we trecut

NU mergeti Obarsia Lotrului - Sebes

Se lucreaza (teoretic) pe tot drumul, nu are niciun farmec

Drum bun sa aveti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...