Sari la conținut

Honda AfricaTwin - XRV650/750


Postări Recomandate

Stimati tovarasi,

Dupa intalnirea de la Nadrag am ramas cu niste tricouri, care nu au mai fost revendicate de cei care initial au spus ca vor sau ca vin la intalnire. Stocul arata cam asa:

XXL - 2 buc.

XL - 8 buc

L - 2 buc

 

Daca sunt doritori va rog PM, pretul e de 30 ron bucata.

 

Salut. Vreau si eu 2 bucati XL. Mercic.

 

Mesaj completat

buna..asi dori si eu sa imi pun un crash bar pe mobra...cine ma poate ajuta cu vreo indicatie?

 

Mie mi-a recomandat @Cavaleru niste baieti din Cluj: http://www.heavyduties.ro/hdprodro.html de la care am luat niste suporti pt bagaje.

Sunt produse profi.

 

 

2010-07-24%2016.44.57.jpg

 

2010-07-24%2016.39.43.jpg

 

2010-07-24%2016.32.55.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zece Ursi, tu ce parare ai? Facem intrunire si plimbare pe coclauri, sau stam in garaj sa mesterim? Presa de indoit o am, teava gasim, dar nu prea avem timp. Discutam atunci si vedem noi cu rezolvam problema. Si te sfatuiesc sa nu schimbi gumele pana la intalnire. Cu cat sunt mai cramponate, cu ata mai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zece Ursi, tu ce parare ai? Facem intrunire si plimbare pe coclauri, sau stam in garaj sa mesterim? Presa de indoit o am, teava gasim, dar nu prea avem timp. Discutam atunci si vedem noi cu rezolvam problema. Si te sfatuiesc sa nu schimbi gumele pana la intalnire. Cu cat sunt mai cramponate, cu ata mai bine.

 

Gata sefu`am inteles.vb in 11 zile..numai sa ajungem sanatosi pana atunci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, pe cine ne bazam pentru intalnire? Ca sa avem idee cate embleme si tricouri sa facem, eventual rezervari la pensiune sau in gradina la corturi.

 

 

 

Ceau.Vin si eu si daca mai sunt si altii de prin vest poate ne organizam plecarea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve,

Vreau si eu un XXL. Daca poti prin posta cu ramburs, daca nu, da-mi un cont sa-ti trimit banii.

Din pacate eu nu cred sa ajung la intrunirea de la Valeni (pica de ziua mea si deh... am obligatii)

 

Bafta maxima,

Mielu

 

Stimati tovarasi,

Dupa intalnirea de la Nadrag am ramas cu niste tricouri, care nu au mai fost revendicate de cei care initial au spus ca vor sau ca vin la intalnire. Stocul arata cam asa:

XXL - 2 buc.

XL - 8 buc

L - 2 buc

 

Daca sunt doritori va rog PM, pretul e de 30 ron bucata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu astept sa vad daca e gata motoru lui Mircea pana la intalnire, ca singur din Tm nu ma pun pe drum. Sper sa reuseasca si stelea sa vina, sa venim in echipa.

Boiere, pregateste tzuica in pahar de ceai:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve,

Vreau si eu un XXL.

 

Stoc epuizat.

 

Cineva a intrebat de un dog bone de AT. Am eu toata articulatia de RD04, rugina e doar de suprafata, cu o exceptie, rulmentii sunt in stare buna, inclusiv semeringurile.

 

post-30-1282650262_thumb.jpg

Editat de cstelia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Cstelia ?

2. Cernunos

3. Pedros

4. Trx-er (Doru Buzau)

5. Perl (cort )

6.

7.

.

.

.

Leo

Ciprian (Transalp)

BYK (Super Tenere)

.

.

.

Pe cine am mai uitat, sa se treaca pe lista.

 

 

Voi pleca in jur de ora 15 din Bucuresti . Sper la ora 15 sa fiu la Arcul de triumf ,daca e cineva in zona la ora 15 ne vedem colo sau astept PM .

 

Spor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, cu scuzele de rigoare ma bag si eu in seama pe forumul vostru, am un dr800Big si drumul catre lacul vulturilor imi pare tare interesant. Daca pot veni si eu cu voi mi-ar face mare placere, iar daca e posibil va rog sa-mi spuneti cateva conditii, cazare(as veni la cort), data plecare etc. Va doresc o zi buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, cu scuzele de rigoare ma bag si eu in seama pe forumul vostru, am un dr800Big si drumul catre lacul vulturilor imi pare tare interesant. Daca pot veni si eu cu voi mi-ar face mare placere, iar daca e posibil va rog sa-mi spuneti cateva conditii, cazare(as veni la cort), data plecare etc. Va doresc o zi buna.

din cate am citit mai sus nu este o intalnire exclusivista si este binevenit oricine,,exista insa un risc ca dupa intalnire sa iti iei o africana :laugh:)

PS: eu tot la cort am sa trag

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cineva a intrebat de un dog bone de AT. Am eu toata articulatia de RD04, rugina e doar de suprafata, cu o exceptie, rulmentii sunt in stare buna, inclusiv semeringurile Reduced 82% 1024 x 768 (156.17K))

 

Le iau eu. Cu condiția să fie bune bucsele ( sau ce or fi). Meci anticipat.

Editat de jacques
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, e un risc care trebuie sa mi-l asum :laugh: Atunci o sa urmaresc aici ce si cum, din cate am inteles actiunea se desfasoara in wk 3-5 sept. Va salut si numai bine.

O sa vezi Transplant, Supertenere, DR,si alte neamuri, asa ca,,,,,,,,,,,vinooooooo, joia care vine o sa stabilim locul de plecare, ca sa merem in grup.

Hai sa fim iubiti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mine au crescut sansele sa ajung la Valeni de la 52.45% la 73.87% :laugh:

Mesaj completat

Salut, e un risc care trebuie sa mi-l asum ;)

 

Asuma-l, ca mai am vreo 3 Africane in garaj care asteapta stapani :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Leo, eu ma gandeam la varianta cazarii in Valeni. Sambata dimineata plecare pe traseu gen circuit cu intoarcere tot in Valeni. Scuze daca nu m-am facut inteles de la inceput :laugh:. Repet, e doar o idee...

In plus la mine sunt sanse mici sa ajung, dar incerc sa fac tot posibilul.

ok ok

Pai asa am stabilit initial ,am zis ca mergem si ne intoarcem, mai ales pentru faptul ca nu vor merge toti la lac si deci vor ramane la valeni. dar au fost cativa care au propus sa dormim acolo.

Cel mai bine este asa cu circuit , cu intoarcere. Chestiunile acestea le mai discutam vineri seara la tabara. de exemplu, majoritatea nu vor pensiune, asa ca vom da cu matura pe o pajiste langa raul teleajen, va fi cu cortul. Este aproapoe de magazine, de peco ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

krd k am uitat sa trec informatiile pt tricou: 2 bucati L (1 e pt Mihnea pe care o sa il cunoasteti la intrunire dc ajunge)

(dc faceti si pt reprezentatele sexului frumos at si un tricou masutra S ;) da' numa pt reprezentate :laugh:)))) )

 

pt cei care pleaca din bucuresti: am retinut bine k facem/s-a propus adunatura pe la 3pm la arc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine nu vine la imbirligare , sa nu ceara tricouri, eu vin si cred ca nu am parte de tricou, asa ca ce sa mai zic.

Dar lasa ca-mi iau un marker si-mi scriu pe tricou ce vreau eu. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru @bulinu pot sa iau eu tricoul .. kiar dc nu vine la intrunire. numa' sa stiu/stim dc se fac si pentru participantii absenti :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aualeu!!!! chiar e pe bune? veniti?!!!!!

Dom' Pedros fara foarfeca si fara marker! sa ne fie clar! Poate sa semnezi pe pahar sa sti care-i al tau.

Nu cred ca o sa fie loc la Sebi in curte cu atita lume, zicea ceva de marginea Teleajenului si este buna idee.O sa dorm in husa de la motoreta cu o patura, lasa ca pahar imi iau de acasa, sau imi fac din hirtie, beau din palma si tot iese ceva , important e sa fim mai multi.

Sa fim iubiti. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...