Sari la conținut

Vand Kilometri de Povesti


bizoo_n
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 842
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu cumva Mihai al nostru ne-a fentat ca sa nu-l stresam la intrare in Romania si este deja acasa ? ;)

 

bai acasa nu e sigur. sunt absolut convins ca e baiat cu obraz si spune cand vine ( eu care sunt mai magar nu as spune). in mod sigur o sa anunte cand se apropie.

faza cu stresatul, si asta e o apreciere personala, tine de fiecaredintre noi. eu cel putin, desi imi e chiar dor sa vorbesc cu el o sa astept sa ma sune el cand s-o linisti. pana autunci asteptam toti si speram sa vina.

 

asa ca drum bun mihai, doyle, marcel

 

hai ca abia astept sa aud ca a ajuns sanatos acasa sau macar in turcia/bulgaria

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca Mihai nu prea isi da seama de impactul pe care il are asupra noastra tot ce face el...de aceea nu i se pare mare lucru. Daca ar sti ca povestea lui este trimisa in regim de mass prin companii si pe messenger, ca il citesc oameni care nu au nicio legatura cu motociclismul, ca ne intalnim dupa aceea si comentam aventurile lui si ca stam ca disperatii asteptand un update... poate ar intelege de ce vrem toti sa il cunoastem si sa-i strangem mana.

Te rugam, Mihai, lasa-ne sa te intampinam la Giurgiu dupa vama, macar 50 de km sa-ti fim fizic aproape.

Oricum, tu decizi daca ne anunti cand ajungi sau vrei sa termini calatoria singurel.

Hai drum bun si asfalt uscat pana acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I agree..tare mult as vrea sa ii vad pe viu si sa le multumesc pentru cateva luni in care ne-au tinut cu sufletul la gura si ne-au oferit o oaza de frumos, de palpinant , de aventura! Sper ca si noi sa avem macar o data in viata parte de ceva de genul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga Ovidiu si Bianca,

 

[...] Stiti cate biserici sunt in Armenia? Toate. Le-am numarat eu. Pana si harta pe care o am, unde un punct rosu inseamna ceva frumos, e rosie toata. Nu e munte sau deal care sa nu aiba in varf o biserica sau o ruina de biserica, acolo inca dinainte de inceputul timpului. N-am cum sa le vad pe toate, nici armean dac-as fi. [...]

 

post-18350-1256720292_thumb.jpg

 

two to go ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine, undeva intre 12 si 13 sper sa beau o cafea la popasul cu mici de pe drumul vechi spre mare, la Drajna. Daca vreunul dintre voi vrea sa ne vedem pe putinul drum care mi-a mai ramas de facut pana acasa, e invitatul meu. Stiu ca e prea din scurt, dar pana si pe mine m-am luat prin surprindere. Multumesc.

 

Mihai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine, undeva intre 12 si 13 sper sa beau o cafea la popasul cu mici de pe drumul vechi spre mare, la Drajna. Daca vreunul dintre voi vrea sa ne vedem pe putinul drum care mi-a mai ramas de facut pana acasa, e invitatul meu. Stiu ca e prea din scurt, dar pana si pe mine m-am luat prin surprindere. Multumesc.

 

Mihai

 

Ti-era greu sa vii in uichend bre Mi'ai. Cum sunt domle unii. Cum pana mea ajung eu maine pana acolo la ora aia. In Bucuresti cand vii? Sau mai vii in Bucuresti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OOOOOOOOOOfffffffff, nu pot, da' vine monsteristu' cu plocon din partea mea, călare pe mândrul meu Krupp care să vezi ce față fain împodobită are ;) Âşiiiii.... o să am a-ți povesti ceva după pe când o să ai chef să asculți. Bine că sunteți aproape-aproape!!!!

ps : neapărat să anunți când ai chef să ne vezi pe noi kilometricii mai pe îndelete, am spus, am a-ți povesti o poveste!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine, undeva intre 12 si 13 sper sa beau o cafea la popasul cu mici de pe drumul vechi spre mare, la Drajna. Daca vreunul dintre voi vrea sa ne vedem pe putinul drum care mi-a mai ramas de facut pana acasa, e invitatul meu. Stiu ca e prea din scurt, dar pana si pe mine m-am luat prin surprindere. Multumesc.

 

Mihai

 

Crede-ma ca eram destui care voiam sa te intampinam cum se cuvine, ca sa intelegi ca ceea ce ai facut tu nu e ceva banal...sa facem o coloana de motoare care sa te conduca pana acasa (asta daca voiai), dar asa e prea din scurt...nu ma pot invoi de pe o zi pe alta...pacat, chiar as fi vrut sa te salut si sa-ti strang mana...oricum ceea ce ai facut tu sa stii ca ramane pt multi un vis, un tel in viata...

Multa bafta, odihna placuta si numai satisfactii... :bow: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-am zis ca vine in scurt ceva ;)

 

Mai Mihai, da' zi mai proasta (pt mine) nu ti-ai gasit sa ajungi :bow: Din pacate la sosire te voi insoti cu gandul si asteptam vesti de o intalnire "la un ceai" sa ne povestesti mai in detaliu ce si cum :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai mah Mihai, mare pacat... Daca anuntai macar ieri de dimineata, tot s-ar fi gasit cativa care sa poata.

Oricum, bine ai venit, si sper sa ne vedem cat mai curand sa ne mai povestesti si fata in fata cate ceva la un slide-show si o bere. Oricum, banuiesc ca primele 24-48-72 de ore o sa le cam dormi. ;)

Editat de FanFane
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vb cu Liviu si sunt deja oameni la Drajna.

 

Pentru cine nu a putut iesi din Bucuresti (cica ploua in draci) vom afla cand pleaca de acolo si mergem prin pantelimon sa-i primim.

 

Dati de veste. Eu o sa anunt cand pleaca din Drajna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La naiba-n puii mei ,acum am vazut postarea cum ca vii azi ,vream si eu sa te intampin din respect pentru ceea ce ai realizat ,dar la ora asta orice as face nu am cum sa ajung atat de repede la Drajna. RESPECT !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La drajna era vorba de ploaie.

 

Deci, cine doreste cine pofteste sa-l intampinam la intrarea in Bucuresti... stay tuned. Va dau de veste cand aflu ora la care sa ne vedem prin Pantelimon.

 

0722544137.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...