Sari la conținut

Hot - Spot! - Evenimente, clipe , intimplari


Galen
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 326
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

http://www.stiridecluj.ro/politic/trei-variante-de-tunel-pe-sub-cluj-napoca-cel-mai-ieftin-costa-330-de-milioane-de-euro-vezi-avantajele-fiecaruia

 

O solutie fireasca si mult asteptata pentru fluidizarea traficului in zona centrala a orasului este pe cale sa fie bugetata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

am fost azi la drive test la bmv. frumos gs800 si manevrabil. dar am fost impresionat de 1300r. uau.

Huqvarna Nuda 900 !!! No, apoi aia chiar impresioneaza. N-am simtit motor sa traga mai brutal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost azi la drive test la bmv. frumos gs800 si manevrabil. dar am fost impresionat de 1300r. uau.

am fost si eu azi, probat 1200 GSA,

 

dar !! la pretul de aproape 18.500 eu si la cata reclama are peste tot, personal ma steptam la ceva mult mai spectaculos, este ok motorul, dar nu de 18.500 eu .

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost si eu azi, probat 1200 GSA,

 

dar !! la pretul de aproape 18.500 eu si la cata reclama are peste tot, personal ma steptam la ceva mult mai spectaculos, este ok motorul, dar nu de 18.500 eu .

Tu oricum NU esti fan bembeu,asa ca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu oricum NU esti fan bembeu,asa ca...

si nici mai departe nu voi fi, bani multi dati pe gaze de marketing si brand asta am vazut eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa vlady ca ce-i a lor i a lor. chiar daca esti gica contra. au motoare bune.

Corect ! In plus fac un eveniment ce nici un alt importator nu se mai osteneste sa il faca. tot respectul pt asta. Si da, 1200 GS nu merita 18k...atat timp cat nu ii am.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah oamenilor la banii aia de 18500 euro motocicleta aia a fost ce mai vanduta motocicleta din germania. sursa http://www.bild.de/geld/wirtschaft/motorrad/motorrad-boom-heisser-sommer-und-neue-fuehrerscheinregel-31881282.bild.html

 

6333 de bucati din 17000 total au fost vandute doar in germania anul acesta.

 

Motocicleta aia ii etalon pentru orice motociclist dornic de aventura si de motociclism adevart...

atunci insemna ca eu nu sunt motociclist adevarat dornic de aventura , ce sa facem de, gustibus non est disputandum, pt. mine nu reprezinta un etalon

 

ps . acuma ar fi culmea nemtii sa nu cumpre bmw,sursa tot cu .de este

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare! Cine mai stie ceva de Dan Iliesiu? (semienduristul cu dominator NX 650 -pe forum userul "nx250") M-a cautat in repetate randuri Ivan "Pedala" intreband de el, are sa-i dea o suma de bani lui Dan.

Telefonul lui Dan este afara din retea si nu raspunde la SMS-uri. Este plecat din tara?

multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

clipe, intamplari, evenimente

 

 

 

si toate in acelasi loc, si nici una nu-i Japoneza, ce minunatie de motor mi-e rau!!!!!

aici intervine poxilina,super glue ........ prieteni stiu de ce !!!!!! :crack:

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

clipe, intamplari, evenimente

 

attachicon.gif1391654_10152061796126320_690278559_n.jpgattachicon.gif1422371_10152061796251320_1772780051_n.jpgattachicon.gif1450884_10152061798991320_105814958_n.jpgattachicon.gif1452500_10152061798656320_1859123596_n.jpgattachicon.gif1456027_10152061795296320_1451357463_n.jpgattachicon.gif1459103_10152061796581320_315323724_n.jpgattachicon.gif1459916_10152061794146320_151526452_n.jpg

 

si toate in acelasi loc, si nici una nu-i Japoneza, ce minunatie de motor mi-e rau!!!!!

aici intervine poxilina,super glue ........ prieteni stiu de ce !!!!!! :crack:

 

mah, asta e noul model de suspensie asistata electronic. poate au apasat riderii din greseala pe butonul de LowRider Mode :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ioioioioioi!Ma,astea-s trucaje!NU va cred!!! :nono:

asa ma gandeam si eu , cred ca vina aprtine lui photoshop, oricum sunt clipe si evenimente neplacute, dar!!!! sunt clipe si evenimente

 

gust puternic si amarui

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa ma gandeam si eu , cred ca vina aprtine lui photoshop, oricum sunt clipe si evenimente neplacute, dar!!!! sunt clipe si evenimente

 

gust puternic si amarui

Ma,tu faci reclama la un brand de bere cunoscut...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Nu stiu daca aici este topicul potrivit, dar nu am stiut unde sa postez.

In data de 9 noiembrie mi s-a furat bicicleta (sunt fan 2 roti si nemotorizate).Stau la parter si desi este inalt de peste 3 metri tot s-a ajuns la ea.Am tinut-o acolo timp de doi ani fara sa cred ca poate sa dispara.Marca bicicletei este Ghost SE 1900-eu unul nu am mai vazut modelul asta in Cluj(este exact ca cea din poza) .Este destul de usor de recunoscut, are culoarea albastra si scrie cu alb Ghost pe cadru, roti si scaun.Ca si semn distinctiv(daca nu vor fi schimbate), camasile cablurilor de frana sunt portocalii.Le-am schimbat recent si nu mai aveau negre. Am si certficat de proprietate de la Registrul de Biciclete (cu serie de cadru), deci pot dovedi apartenenta. Voi incerca sa merg in Oser in urmatoarele sambete si sa urmaresc cateva site-uri unde se vand biciclete. Stiu ca sansele de a o recupera sunt foarte mici, dar daca cumva o vedeti puteti sa imi trimiteti un mesaj sau sa-mi dati un telefon-0745971169. Va rog dati si un share la mesaj, niciodata nu se stie....


Multumesc si scuze daca am gresit sectiunea.post-36210-0-41324900-1384108751_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti dam semn cei care mai circulam prin trafic daca intalnim fantoma albastra, dar din pacate este putin probabil sa circule prin Cluj altfel decat in componente. O ideea buna aia cu site-urile de piese, mai vezi si oferta din orasele invecinate, ce sfat mai pot sa-ti dau, vezi si analizeaza cine mai avea vizibilitate directa asupra balconului tau, fa o lista si apoi procedezi prin eliminare. Asa am facut si eu candva cand mi-au sterpelit semicursiera de la scoala, am facut inventarul claselor care avusesera ore in corpul respectiv de cladire.

Dupa povesti cu dirigintii, lista s-a redus la 3 persoane si primul de pe lista era chiar hotul. N-am vazut in viata mea asa depozit de componente, avea omul casa plina. Nu mi-a mai restituit niciodata bicicleta mea, dar a asamblat una in 5 minute cu o dexteritate de "expert". :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...