Sari la conținut

Suzuki V-Strom Dl 650/1000


Postări Recomandate

Este o surpriza pt mine impresia ta legat de cauciucuri. Am folosit trei perechi de Tourance pana acum si nu le-am gasit defecte. Mie mi se par foarte bune, cel putin comparativ cu cele originale care pe udatura sau vopseaua de marcaj mi-au alunecat ce cateva ori. Sa nu fie cumva foarte vechi, mai mult de 2 ani.

 

Sunt Tourance fabricate in sapt 40 din 2008.Mai bine cumparam Exp sau Bridgestone BattleWing 501-502 care am inteles ca si tin multi km.Am sa le incerc si pe un forestier, poate imi fac alta parere.

Editat de spd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baietzi.... :D sambata lucrez. :moto: ...si ca sa ma enervez si mai tare am fost anuntzat ca trebuie sa merg la brasov :bounce: o sa ma intorc duminica pe la 12....sincer imi pare rau si-mi cer scuze pentru incurcatura dar nu aveam de unde sa stiu :lol: duminica dupamasa daca vreti sa iesim la o bere ies cu cea mai mare placere....oricum pentru weekendul viitor sunt disponibil de calatorie (fie unde-o fi)....seara buna si scuze maxime... :rock:

 

in seara asta iese cineva la o bere?(NA)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mai fost cineva la intruniri in Bulgaria ? Vreau sa stiu daca se vind mici, ca berea lor oricum e de slaba calitate comparativ cu cea RO.

Am fost cu v-stromul in concediu pe litoralul bulgaresc si am constatat ca mincarea lor traditionala e naspa rau. De aia intreb daca au mici, ca sa stiu daca vin la Ruse sau ma duc la Gheorghieni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mai fost cineva la intruniri in Bulgaria ? Vreau sa stiu daca se vind mici, ca berea lor oricum e de slaba calitate comparativ cu cea RO.

Am fost cu v-stromul in concediu pe litoralul bulgaresc si am constatat ca mincarea lor traditionala e naspa rau. De aia intreb daca au mici, ca sa stiu daca vin la Ruse sau ma duc la Gheorghieni.

Mie mi s-a parut chiar buna mancarea bulgareasca, si am fost in multe locuri.

Evident, depinde si ce noroc ai, dar in general e foarte buna si au niste portii uriase.

Au si un fel de mici, dar au mai mult gust de chiftele, nu sunt asa condimentati ca la noi.

La intruniri n-am fost.

Mai merge cineva sambata la Ruse?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iustis era cu initiativa ,el sa iasa la -raport- sa comunice traseu si ora de plecare,vedem pe urma daca vrem si noi :moto:

eu merg :rock: mai ales ca simbata va fi o zi frumoasa si calduroasa :bounce:

 

 

Eu sunt dispus sa merg , asa cum vorbisem la Vulcanii Noroiosi sau eventual Transalpina.Dar in orice caz asta inseamna sa fie plecrea destul de devreme.

Doritori ceva?

Editat de mki79r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la Russe este de ras :bounce: .

Nu si daca o luam prin Calarasi! :rock:

Tu nu mergi pe nicaieri sambata?

Eu unul sincer sa fiu m-am cam saturat si de Ruse, si de Veliko, si de Vulcanii Noroiosi. Dar asta nu inseamna ca refuz o plimbare oriunde, daca organizam ceva. Care mai e situatia pe Transfagarasan, se poate merge?

 

John, in Bulgaria de obicei imi ajung 20 de leva pt mancare (adica vreo 10 euro), iar la benzinarie platesc cu cardul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu si daca o luam prin Calarasi! :bounce:

Tu nu mergi pe nicaieri sambata?

Eu unul sincer sa fiu m-am cam saturat si de Ruse, si de Veliko, si de Vulcanii Noroiosi. Dar asta nu inseamna ca refuz o plimbare oriunde, daca organizam ceva. Care mai e situatia pe Transfagarasan, se poate merge?

 

John, in Bulgaria de obicei imi ajung 20 de leva pt mancare (adica vreo 10 euro), iar la benzinarie platesc cu cardul.

 

 

http://www.cnadnr.ro/

am sunat la ei si au spus ca se circula, s-a eliberat drumul de stinci.

 

programul meu de weekend:

 

simbata: bucuresti - pitesti - curtea de arges - transfagarasan - valea oltului - rimnicu vilcea - tirgu jiu - petrosani - hateg - sarmisegetuza - drum forestier in retezat - cort.

 

duminica: cort - caransebes - resita - anina - oravita - moldova noua - orsova - drobeta - craiova .... - .... - bucuresti.

 

daca e cineva doritor ...

 

ps pe transfagarasan ma intilnesc cu niste prieteni, ei hotarasc ora, posibil sa plec la 6:30 din bucuresti, in functie de ce hotarasc ei.

Editat de adrian cristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are dreptate Bogdan ,daca mergem in Bulgaria , hai sa mergem macar pana la Veliko Tarnovo, ce ziceti?

Ideea era ca e intrunire moto la Ruse weekendul asta, desi pe mine sincer sa fiu ma cam lasa rece, prefer sa ma plimb.

Daca voteaza mai multi pt Veliko Tarnovo vin si eu, desi m-am cam saturat de drumul ala :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merg fratilor numai hotarati-va unde si stabiliti ora de plecare

 

pe transfagarasan se circula ,am fost eu marti pe acolo,GRIJA mare pe partea argeseana ,se pun plombe in asfalt si lasa mult pietris in urma lor - periculos in curbe -

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi convine si Transfagarasan-ul si Veliko Tarnovo, dar hai sa stabilim si noi exact ca sa stim. Pana acum suntem 3 (atw, jhon-n, eu) si probabil fabio si alex4.

Editat de mki79r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, hai la Veliko, daca ziceti ca pe Transfagarasan e pietris :bounce:

Eu unul nu sunt foarte matinal, si diseara ma si duc la un chef, asa ca as prefera sa nu plecam chiar cu noaptea-n cap. Dupa 9 e bine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.cnadnr.ro/

am sunat la ei si au spus ca se circula, s-a eliberat drumul de stinci.

 

programul meu de weekend:

 

simbata: bucuresti - pitesti - curtea de arges - transfagarasan - valea oltului - rimnicu vilcea - tirgu jiu - petrosani - hateg - sarmisegetuza - drum forestier in retezat - cort.

 

duminica: cort - caransebes - resita - anina - oravita - moldova noua - orsova - drobeta - craiova .... - .... - bucuresti.

 

daca e cineva doritor ...

 

ps pe transfagarasan ma intilnesc cu niste prieteni, ei hotarasc ora, posibil sa plec la 6:30 din bucuresti, in functie de ce hotarasc ei.

 

Eu votez Transfagarasan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vreau curbe......................si cort........................ :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu votez Transfagarasan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vreau curbe......................si cort........................ :rock:

 

domnu bozoro,era vorba de o plimbare de o zi nu doua ,si mers stil aproape de legalitate nu sa te dai tu in stamba pe soselele patriei si sa mai strici tu bunatate de scarite :moto: :bounce:

 

sint dispus sa plec si la 8 dar si la 10,daca ramane ora 9 e foarte bine ,mai mult ma intereseaza citi km vom parcurge miine sa nu fie mai mult de 500km ca nu prea e timp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok deci ramane 9 la Petrom Progresul. Cine vine acolo?

Eu confirm diseara, dupa ce ajung acasa.

Petrom Progresul e ala din Jilava, la 5-600m dupa sinele de tramvai si tren pe dreapta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...