Sari la conținut

Suzuki V-Strom Dl 650/1000


Postări Recomandate

am vazut pe lista participantilor la intrunire ca se fac si tricouri.

 

vreau si eu tricou dar nu pot veni la intrunirea de anu asta.

 

sunt din bucuresti, cu cine vorbesc?

 

merci

florin

vorbeste cu cineva din Bucuresti sa iti treaca tricoul pe lista lui si ti-l aduce cand vine inapoi de la intrunire.

Mesaj completat

Salutare la toata lumea

 

 

Nu am mai citit de mult acest topic (mea culpa),si de abia acum am aflat (cu bucurie) de intentia voastra de a organiza a doua intalnire a V-Stromerilor din Romania la Baile Tusnad.

Eu sunt din Miercurea Ciuc (deci de-al casei )si va stau la dispozitie cu orice informatii legate de cazare , stare a drumurilor , locuri de vizitat in harghita etc.

P.S In Miercurea ciuc avem un club moto REBEL WOLVES M.C si suntem 4 v-stromeri

 

 

datele mele de contact

 

SILVIU

 

e-mail: grebenisansilviu@gmail.com

tel : 0730559655

0758348633

treceti-va pe lista de V-Stromeri si, daca veniti la intrunire, pe lista de participare.

Ambele liste sunt in semnatura lui Vlad_N

 

iote cum creste gashca.

Azi mi-am luat o armura cu plasa ca sa o port in oras. Am si testat-o si pot sa spun ca e excelenta. Aerisire beton. Gata cu transpiratul vara in geaca. A costat 200 RON si mi se pare o investitie excelenta.

Mesaj completat

asta de mai sus e o metoda de relaxare FengShui

post-39728-1274858275_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

cine are un ghidon de v-strom si nu are ce face cu el?

al meu este stramb(asa l-am cumparat).

binenteles contra cost dar daca este moca nu ma supar :lol:

 

sa auzim numai de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea

 

 

Nu am mai citit de mult acest topic (mea culpa),si de abia acum am aflat (cu bucurie) de intentia voastra de a organiza a doua intalnire a V-Stromerilor din Romania la Baile Tusnad.

Eu sunt din Miercurea Ciuc (deci de-al casei )si va stau la dispozitie cu orice informatii legate de cazare , stare a drumurilor , locuri de vizitat in harghita etc.

P.S In Miercurea ciuc avem un club moto REBEL WOLVES M.C si suntem 4 v-stromeri

 

SILVIU

 

Multumesc,orice informatie e buna,daca ai citit ultimele pagini ai vazut cam care sint problemele...cazare pentru 35-40 persoane,ideal ar fi sa fim cit mai compacti ca arie,camerele sa aiba baie propie,(in jur de 15-16cam.duble si 4-5 single)..nu vrea nimeni lux dar nici la comun,pretul la camera daca se poate in jur de 100 lei.Pentru trasee mai e timp sa vorbim,urgent e sa gasim cazare.

nu trebuie musai in baile tusnad sa stam,daca stiti un loc prin apropiere (toata zona e frumoasa)unde putem tine intrunire e ok, poate e nevoie sa modificam datele pentru imprimarea tricourilor.

 

-in alta ordine,stiam de 2 stromisti in miercurea ciuc,dar ma bucur sa aud ca sinteti mai multi,sper sa veniti cu totii la intrunire.

-cei care doresc tricouri si nu pot venii la intrunire sa se treaca pe tabel si rezolvam noi cumva cu livrarea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vb acum cu Silviu (aka Silviu1971) si mi-a spus ca incearca sa rezolve cazarea la Frumoasa. la 37 de km de Tusnad sau M. Ciuc (n-am inteles prea bine, mea culpa!) la o pensiune sa stam cu totii la un loc. Tot la aceasta pensiune isi organizeaza si clubul lor intalnirea din August. Si el vrea exact acelasi conditii ca si cele enumerate de Jhon, asa ca suntem pe aceeasi lungime de unda (se vede, bre, ca imbatrinim :lol: ). Spera ca aceasta pensiune sa fie disponibila in perioada aleasa de noi. Oricum o sa ma tina la curent cu detalii. Hai sa ne intalnim azi la Arc mai multi sa putem discuta putin mai in amanunt, ca in functie de raspunsul lui Silviu ma duc peste 2 saptm in zona.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vb acum cu Silviu (aka Silviu1971) si mi-a spus ca incearca sa rezolve cazarea la Frumoasa...

 

Ar fi super sa fie libera pensiunea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

sa o luam cu inceputul.

 

In urma discutiei telefonice de ieri cu Vlad am fost la Frumoasa sa vad ce si cum.

Pensiunea este libera pe perioada 16-18 iulie .

Putina descriere: Pensiunea este situata pe malul lacului de acumulare Frumoasa ,are o capacitate de cazare de 130 persoane in camere cu 1 pat ,2 paturi,4 paturi ,fiecare camera are baie separata ,pensiunea are restaurant propriu ,parcare pazita si o sala de conferinte pentru cca. 50 persoane, mai dispune de strand .

Buuun, mai departe... in urma discutiei avute cu patroana am reusit sa negociez preturi de grup dupa cum urmeaza:

- cazarea 40 ron/persoana/noapte (indiferent de tipul camerei)

- pranz 20-25 ron,

- cina 15 - 20 ron,

- mic dejun 5 - 7 ron

 

Ok..Acum in functie de interesul prezentat se poate opta pentru urmatorul program de weekend :

- 16 iulie sosirea in Miercurea Ciuc ,tot aici si cazarea ,

dupa rezolvarea procedurilor legate de cazare si alea,alea toti participantii sunt oaspetii

clubului REBEL WOLVES M.C la un garden party (care se lasa cu traditionalul gulas secuiesc ,bere pentru stins iuteala, mini foc de tabara )

la sediul clubului nostru care este situat la 5min. de mers pe jos de la potentialul loc de cazare .

- 17 iulie (in functie de ora de trezire) deplasarea la lacul de acumulare Frumoasa unde va fi cea dea 2 locatie de cazare descrisa mai sus

Daca se opteaza pentru programul de 2 zile am sa revin cu preturi si pentru cazarea si masa din Miercurea Ciuc.

Aveti mai jos fotografii cu pensiunea din Frumoasa.

 

Cu stima SILVIU.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

sa o luam cu inceputul.

 

In urma discutiei telefonice de ieri cu Vlad am fost la Frumoasa sa vad ce si cum.

Pensiunea este libera pe perioada 16-18 iulie .

Putina descriere: Pensiunea este situata pe malul lacului de acumulare Frumoasa ,are o capacitate de cazare de 130 persoane in camere cu 1 pat ,2 paturi,4 paturi ,fiecare camera are baie separata ,pensiunea are restaurant propriu ,parcare pazita si o sala de conferinte pentru cca. 50 persoane, mai dispune de strand .

Buuun, mai departe... in urma discutiei avute cu patroana am reusit sa negociez preturi de grup dupa cum urmeaza:

- cazarea 40 ron/persoana/noapte (indiferent de tipul camerei)

- pranz 20-25 ron,

- cina 15 - 20 ron,

- mic dejun 5 - 7 ron

 

Ok..Acum in functie de interesul prezentat se poate opta pentru urmatorul program de weekend :

- 16 iulie sosirea in Miercurea Ciuc ,tot aici si cazarea ,

dupa rezolvarea procedurilor legate de cazare si alea,alea toti participantii sunt oaspetii

clubului REBEL WOLVES M.C la un garden party (care se lasa cu traditionalul gulas secuiesc ,bere pentru stins iuteala, mini foc de tabara )

la sediul clubului nostru care este situat la 5min. de mers pe jos de la potentialul loc de cazare .

- 17 iulie (in functie de ora de trezire) deplasarea la lacul de acumulare Frumoasa unde va fi cea dea 2 locatie de cazare descrisa mai sus

Daca se opteaza pentru programul de 2 zile am sa revin cu preturi si pentru cazarea si masa din Miercurea Ciuc.

Aveti mai jos fotografii cu pensiunea din Frumoasa.

 

Cu stima SILVIU.

 

Salut,multumiri pentru implicare (multumiri si amicilor tai),am vorbit si eu cu vlad si tinind cont si de numarul mare de participanti si de problemele avute cu gasirea unui loc suficient da mare si liber in acea perioada ACEASTA LOCATIE E CEA MAI BUNA,e un loc mai retras care se preteaza mai bine la ce vrem noi.pretul e bun. Am decis sa deschidem un cont incepind de luni 31-05 in care stromisti sa versa bani pentru avans,in felul acesta si noi si pensiunea vom avea garantia ca nu vor fi probleme.

Cazarea in cele 2 nopti se va face aici.

Apoi eu si vlad (si cine mai doreste o plimbare)vom merge la fata locului sa vedem exact locatia,si sa platim avansul .

Silviu spune te rog cite camere duble are pensiunea,pentru ca necesarul ar fi de vreo 20 cam. si cum se numeste pensiunea?

Mesaj completat

traiasca netu' ,am gasit pensiunea...KISHAVAS la 11km de miercurea ciuc ,si la 265 km de bucuresti (asta pentru ca sintem mai multi),silviu vezi cum aranjezi cu camerele ,care sinteti pescari puteti da la peste,care vreti baie au si strand.Daca ne stringem prea multi in localitate mai sint vreo 3 pensiuni mai mici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

sa o luam cu inceputul.

 

In urma discutiei telefonice de ieri cu Vlad am fost la Frumoasa sa vad ce si cum.

Pensiunea este libera pe perioada 16-18 iulie .

Putina descriere: Pensiunea este situata pe malul lacului de acumulare Frumoasa ,are o capacitate de cazare de 130 persoane in camere cu 1 pat ,2 paturi,4 paturi ,fiecare camera are baie separata ,pensiunea are restaurant propriu ,parcare pazita si o sala de conferinte pentru cca. 50 persoane, mai dispune de strand .

Buuun, mai departe... in urma discutiei avute cu patroana am reusit sa negociez preturi de grup dupa cum urmeaza:

- cazarea 40 ron/persoana/noapte (indiferent de tipul camerei)

- pranz 20-25 ron,

- cina 15 - 20 ron,

- mic dejun 5 - 7 ron

 

Ok..Acum in functie de interesul prezentat se poate opta pentru urmatorul program de weekend :

- 16 iulie sosirea in Miercurea Ciuc ,tot aici si cazarea ,

dupa rezolvarea procedurilor legate de cazare si alea,alea toti participantii sunt oaspetii

clubului REBEL WOLVES M.C la un garden party (care se lasa cu traditionalul gulas secuiesc ,bere pentru stins iuteala, mini foc de tabara )

la sediul clubului nostru care este situat la 5min. de mers pe jos de la potentialul loc de cazare .

- 17 iulie (in functie de ora de trezire) deplasarea la lacul de acumulare Frumoasa unde va fi cea dea 2 locatie de cazare descrisa mai sus

Daca se opteaza pentru programul de 2 zile am sa revin cu preturi si pentru cazarea si masa din Miercurea Ciuc.

Aveti mai jos fotografii cu pensiunea din Frumoasa.

 

Pensiunea Frumoasa mi se pare super ok si la preturi si arata si bine.

Daca are 130 de locuri de cazare este sigur ca vor fi locuri in camere destule. Chiar daca sunt 4 paturi in fiecare camera inseamna ca sunt peste 30 de camere ceea ce satisface complet cerintele noastre.

Are si piscina. E si la 5 minute de mers PE JOS (=putem bea o bere) de clubul baietilor.

 

Dar eu as vrea ca in 17 sa facem cat de cat un program de tura (nu foarte mare ca sa nu ne obosim).

Adica sa facem o tura prin zonele frumoase de pe acolo si, eventual, Silviu sa gasesti un restaturant care sa fie pregatit sa dea la amiaza de mancare la atata popor.

Seara ne intoarcem la pensiune si halim cina, mai bem un suc sau o bere si ne mai povestim.

 

Duminica dimineata ne adunam la o ora H, halim micul dejun, ne pupam dulce pe obraji si fiecare pleaca pe drumul lui catre casa.

 

Ce ziceti?

 

Si apropo de cont: nu aveti niciunu dintre voi (jhon-n sau vlad_n) un card pe care nu il folositi? la ce naiba sa mai deschideti inca un cont (ceea ce inseamna bani). E doar o idee.

 

Si dati IBAN-ul aici ca imi stau banii in buzunar si se strica! ;)

 

@Silviu1971: noi nu contribuim cu nimic la garden partyu-ul ala? Ma refer la suport financiar. Ca..., oaspeti-oaspeti, da' suntem o "turma" de oameni. :wave:

Ah. Si sa faceti gulasul cat mai iute ca ma bag. :lol:

 

OffTopic: voi ati vazut ca pensiunea aia are deja V-Stroame in fata? :kiss:

Editat de vrajitoru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu si eu la cele zise de Jhon. Am vb cu Silviu si implicarea lui este peste asteptari. Multumesc mult pentru ajutorul si sprijinul tau si al prietenilor din clubul Rebel Wolves M.C. Oricum regruparea se face pe 16 iulie la voi in Miercurea Ciuc, unde nu ramanem peste noapte dar cu siguranta eu iau o portie dubla de gulas si stam la palavre sa ne cunoastem. Cu berea...mai subtirel, dar va asteptam pe voi sa ne urmati la Frumoasa sa petrecem.

Acum la turma noastra de oi

Probleme care trebuie rezolvate:

1. Numarul de camere duble: trebuie vb la fata locului daca se taxeaza suplimentar ocuparea in sistem double a camerelor cu 4 paturi. Silviu a spus ca pretul este de 40 RON/pers/zi indiferent de tipul camerei, dar e posibil ca gazdei sa nu-i convina prea mult ca ocuparea camerelor cu 4 paturi sa se faca doar de 2 persoane.

2. Problema avansului: la o ochiometrica evaluare suma s-ar ridica la 140 RON/persoana (cazare 2 nopti, 2 cine, 2 mic-dejunuri). Eu o sa deschid un cont bancar in care fiecare sa verse 50% din suma. Inainte de plecare o sa cer un extras de cont pe care o sa-l afisez pe forum. Cu banii stransi achitam avansul. Rugamintea mea este ca atunci cand depuneti suma sa mai adaugati si cativa lei in plus pentru comisioanele bancare si extrasul de cont.

In week-end-ul 4-6 Iunie o sa merg la fata locului cu Jhon. Daca mai doreste cineva sa ne insoteasca la o plimbare, este binevenit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu si eu la cele zise de Jhon. Am vb cu Silviu si implicarea lui este peste asteptari. Multumesc mult pentru ajutorul si sprijinul tau si al prietenilor din clubul Rebel Wolves M.C. Oricum regruparea se face pe 16 iulie la voi in Miercurea Ciuc, unde nu ramanem peste noapte dar cu siguranta eu iau o portie dubla de gulas si stam la palavre sa ne cunoastem. Cu berea...mai subtirel, dar va asteptam pe voi sa ne urmati la Frumoasa sa petrecem.

Acum la turma noastra de oi

Probleme care trebuie rezolvate:

1. Numarul de camere duble: trebuie vb la fata locului daca se taxeaza suplimentar ocuparea in sistem double a camerelor cu 4 paturi. Silviu a spus ca pretul este de 40 RON/pers/zi indiferent de tipul camerei, dar e posibil ca gazdei sa nu-i convina prea mult ca ocuparea camerelor cu 4 paturi sa se faca doar de 2 persoane.

2. Problema avansului: la o ochiometrica evaluare suma s-ar ridica la 140 RON/persoana (cazare 2 nopti, 2 cine, 2 mic-dejunuri). Eu o sa deschid un cont bancar in care fiecare sa verse 50% din suma. Inainte de plecare o sa cer un extras de cont pe care o sa-l afisez pe forum. Cu banii stransi achitam avansul. Rugamintea mea este ca atunci cand depuneti suma sa mai adaugati si cativa lei in plus pentru comisioanele bancare si extrasul de cont.

In week-end-ul 4-6 Iunie o sa merg la fata locului cu Jhon. Daca mai doreste cineva sa ne insoteasca la o plimbare, este binevenit

incerc niste corectari:

Silviu zice "... la sediul clubului nostru care este situat la 5min. de mers pe jos de la potentialul loc de cazare." => program = cazare, despachetare si pe urma la club "per pedes apostolorum"

Daca vineri seara mancam la club la lupi, la ce mai luam o cina? Deci ar trebui socotit 2 nopti, 1 cina si 2 mic dejunuri.

Comisioane: 5 lei in plus de la fiecare e suficient? daca da atunci avansul fiecaruia i se socoteste asa: suma trimisa - 5 ron. Daca nu e suficient dam 10. Imi e egal. Sa fie o suma fixa convenita de noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Am vb cu Silviu si implicarea lui este peste asteptari....

...o portie dubla de gulas si stam la palavre sa ne cunoastem....

 

...suma s-ar ridica la 140 RON/persoana (cazare 2 nopti, 2 cine, 2 mic-dejunuri)...

 

Beton, beton...

Hm.... Gulas-ul ala... hm....

 

INTREBARE:

 

Stiu ca se doreste a fi intalnirea VStromistilor, dar un prieten cu un Suzuki GSR600 intreaba daca il primim printre noi, in cazul in care mai sunt locuri de cazare in pensiune...

 

Florin

Editat de R600
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incerc niste corectari:

Silviu zice "... la sediul clubului nostru care este situat la 5min. de mers pe jos de la potentialul loc de cazare." => program = cazare, despachetare si pe urma la club "per pedes apostolorum"

Daca vineri seara mancam la club la lupi, la ce mai luam o cina? Deci ar trebui socotit 2 nopti, 1 cina si 2 mic dejunuri.

Comisioane: 5 lei in plus de la fiecare e suficient? daca da atunci avansul fiecaruia i se socoteste asa: suma trimisa - 5 ron. Daca nu e suficient dam 10. Imi e egal. Sa fie o suma fixa convenita de noi.

clubul isi are sediul in Miercurea Ciuc,noi ne cazam la Frumoasa,silviu zicea ca prima noapte sa stam in oras (baietii vor sa ne faca o primire frunmoasa) si a doua la Frumoasa,era o propunere

Mesaj completat

sint amanunte care le vom discuta si pune la punct,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pensiunea arata foarte ok, preturile rezonabile... eu zic sa go for it! :lol:

Are cineva coordonatele pe google maps?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beton, beton...

Hm.... Gulas-ul ala... hm....

 

INTREBARE:

 

Stiu ca se doreste a fi intalnirea VStromistilor, dar un prieten cu un Suzuki GSR600 intreaba daca il primim printre noi, in cazul in care mai sunt locuri de cazare in pensiune...

 

Florin

nici anul trecut nu a fost "restrictionat" accesul.

daca vor fi locuri de cazare eu zic ca e ok. ca nu suntem snobi, ce naiba.

 

si apropo de cazare in 2 locuri: cum vrea mushkii vostri :lol:

eu vin unde merge toata lumea: ma lipesc ca mucii de chiuveta.

 

AMR : 50 zile

HAI LIBERARE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in urma problemelor semnalate incerc sa va raspund dar sa o luam pe rand sa nu ne incurcam ,si pe masura ce clarificam un aspect mergem mai departe. Deci problema cazarii la pensiunea "KISHAVAS" din loc.Frumoasa.

 

Am dat o fuga din nou la Frumoasa si am primit asigurarea ca pensiunea are capacitatea sa cazeze 40-50 persoane cate 2 in camera (aici dupa preferinte:care cu sotia,care cu amanta care cu asistenta etc),schema ar fi cam asa :

- 10 camere cu 2 paturi (cu baie separata) = 20 persoane

- 5 apartamente cu 3 camere x 2 paturi (o baie /apartament )= 30 persoane

- se poate opta si pentru camere cu 4 paturi in functie de preferinte

pretul este de 40 ron/persoana indiferent de camera .

 

Stima SILVIU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) ce fitosi sint motociclistii... de 2 zile merg pe scuter si nu ma mai saluta nimeni :wave:

scrie si tu pe casca MUGUR400 si cind te intilnesc pe drum te salut eu si ceilalti stromisti :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: ce fitosi sint motociclistii... de 2 zile merg pe scuter si nu ma mai saluta nimeni ;)

salut Mugur :kiss:

Mesaj completat

Salutare.

sa o luam cu inceputul.

 

In urma discutiei telefonice de ieri cu Vlad am fost la Frumoasa sa vad ce si cum.

Pensiunea este libera pe perioada 16-18 iulie .

Putina descriere: Pensiunea este situata pe malul lacului de acumulare Frumoasa ,are o capacitate de cazare de 130 persoane in camere cu 1 pat ,2 paturi,4 paturi ,fiecare camera are baie separata ,pensiunea are restaurant propriu ,parcare pazita si o sala de conferinte pentru cca. 50 persoane, mai dispune de strand .

Buuun, mai departe... in urma discutiei avute cu patroana am reusit sa negociez preturi de grup dupa cum urmeaza:

- cazarea 40 ron/persoana/noapte (indiferent de tipul camerei)

- pranz 20-25 ron,

- cina 15 - 20 ron,

- mic dejun 5 - 7 ron

 

Ok..Acum in functie de interesul prezentat se poate opta pentru urmatorul program de weekend :

- 16 iulie sosirea in Miercurea Ciuc ,tot aici si cazarea ,

dupa rezolvarea procedurilor legate de cazare si alea,alea toti participantii sunt oaspetii

clubului REBEL WOLVES M.C la un garden party (care se lasa cu traditionalul gulas secuiesc ,bere pentru stins iuteala, mini foc de tabara )

la sediul clubului nostru care este situat la 5min. de mers pe jos de la potentialul loc de cazare .

- 17 iulie (in functie de ora de trezire) deplasarea la lacul de acumulare Frumoasa unde va fi cea dea 2 locatie de cazare descrisa mai sus

Daca se opteaza pentru programul de 2 zile am sa revin cu preturi si pentru cazarea si masa din Miercurea Ciuc.

Aveti mai jos fotografii cu pensiunea din Frumoasa.

 

Cu stima SILVIU.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

multumim Silviu pentru ajutor. Astept cu nerabdare weekendul 16-18.07.2010.Cele bune :wave:

Editat de optaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare baieti,

 

Voua va vine sa credeti ca s-au adunat 29 de motoare?!?!?! ;)

Sa speram ca vor veni cu totii!!!!

Offff, ce mult mai este pana atunci........! :wave:

 

Si......hai cu contu'....."stau micii"....

 

Multumim Silviu si colegilor!! :lol:

 

Cu respect,

I.Marinescu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scrie si tu pe casca MUGUR400 si cind te intilnesc pe drum te salut eu si ceilalti stromisti :lol:

 

buna idee, multumesc Jhon. Io ma gindeam sa port pe scuter un tricou cu Vstromania, dar inscriptionat pe piept. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"silviu 1971" eu zic sa te interesezi si la celelalte pensiuni din Frumoasa pentru citeva camere ,vad ca numarul participantilor creste .

LOCALITATEA FRUMOASA VA FI COTROPITA DE V-STROAME.

vrajitorule vezi sa nu incurci AMR,si musai trebuie sa vorbesc cu silviu ca special pentru tine sa te duca pe un drum forestier,dar nu stiu daca gaseste unul in lungime de 30km ,daca nu, vei merge simbata cu noi ,dar noi pe asfalt tu pe marginea drumului, ia-ti o perna s-o pui sub fund :lol:

am vazut ca deja te antrenezi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...