Sari la conținut

Suzuki V-Strom Dl 650/1000


Postări Recomandate

:alcy: ce tank bag folositi pe DL-uri cu magnet sau cu chingi? ce marca si si ce capacitate? :bow:

Eu am doua tankbag-uri, amandoua magnetice - unul mic pt plimbari scurte, in care imi tin aparatul foto, si unul ca al lui john - moto-detail, 16-24L. Asta e destul de ok, cu conditia sa nu il incarci prea tare. Are aripioarele cam mari, si unii dintre magneti ajung pe partea de plastic. Daca il burdusesti bine se cam plimba pe rezervor, si risti sa te trezesti cu el in brate la un demaraj mai tare. :D

La anul cred ca o sa-mi iau un "sutien" din ala de piele de pus pe rezervor si un tankbag prins cu catarame de el.

 

In alta ordine de idei, vad ca s-a schimbat prognoza pt weekendul asta, acum sunt 14-16 grade si soare! Unde mergem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot sa vin cu voi ,imi pare rau,in weekend-ul asta imi duc consoarta sa-si vada neamurile de la tara dar tot cu moto :D ca nici eu nu am apucat sa-l duc la grajd pentru iernat :alcy: si ce ma bucur ca n-am apucat :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ar fi mai interesant pe la Ostrov-Adamclisi-Cernavoda, scapi si de taxa de pod!

 

Oricum, daca vremea e buna, parca as merge pe la munte. N-am mai fost de mult pe la Cheia. :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi??

Astazi bineinteles, sambata! ;)

Mesaj completat

Ne-am intors cu bine. Prezenta destul de redusa! Licuriciule, iar ai batut cluburile toata noaptea si nu te-ai mai putut scula de dimineata. :) . Maine dupa votare un turism electoral ceva? Nu prea departe sa ne intoarcem tot pe lumina. :) Multumesc pe aceasta cale lui Fabio (cel mai tare mecanic dintre V-Stromisti) care mi-a reparat/reglat motorul. Merge brici!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce problema ati avut domnu bogdan?

Minore, dar deranjante. Ralantiu fluctualt s-a rezolvat prin echilibrarea vacuumatica, intreruperi electrice tot la ralanti de la distanta la electrozii bujiilor prea mare si filtru de aer exagerat de murdar. Acum merge rotund si trage ca noua ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frati motoristi in ale v-stromului saptamina asta am avut o aniversare :s-a inplinit un an de cind sint posesorul unei motociclete suzuki v-strom si azi a doua aniversare: primii mei 10.000 km cu aceasta scula (nici macar un bec n-am schimbat la ea,doar benzina si ulei )...iar saptamina viitoare un an de cind am si cat A pe permis.

a fost un an fara necazuri pe sosele,un an in care mi-am facut prieteni noi,am vazut locuri noi si mi-a facut placere sa ma alatur acestui grup de motociclisti ,vreau sa multumesc toturor celor care i-am gasit aici pentru ca in mare masura datorita lor am achizitionat aceasta motoreta de care sint super multumit

in continoare va doresc numai bine, fara incidente neplacute si sa va bucurati de viata de motociclist

Mesaj completat

;) :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

enimentele ar trebui sarbatorite ,sincer miine ma gindeam sa duc calutul la iernat dar cu vremea asta frumoasa nici nu mai stiu ce sa fac...voi ce traseu aveti in plan pentru miine ?ca poate ,poate il mai scot la o plimbarica ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...