Sari la conținut

Suzuki V-Strom Dl 650/1000


Postări Recomandate

nu cumetre ca eu is cu viza de flotant in Bucureci.

oricum vad ca a iesit cine trebuia. adica am belit-o cu totii ! macar de iese UDMR-ul din schema ...tu'i in aripa de tradatori :)

da tu poza a doua aia cu zapada de unde ai facut-o ? din puscarie printre gratii ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@bogdan harea Domnu, dar ce faceai azi noapte , numarai voturile de nu aveai somn? :P Am vorbit la Ministerul Transporturilor sa va trimita si voua cateva vagoane de zapada, au ajuns? :)

 

 

 

 

A ajuns aseara zapada... :rusinica:

Incepe dorul de duca cu motocicleta :(

 

In 4 ani nu o sa ne pune pe butuci, deja suntem asa. In 4 ani o sa le fure si pe alea! :baldy:

Editat de big_boy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@bogdan harea Domnu, dar ce faceai azi noapte , numarai voturile de nu aveai somn? :P Am vorbit la Ministerul Transporturilor sa va trimita si voua cateva vagoane de zapada, au ajuns? :)

La batranete te mai scoli aiurea noaptea si daca nu ma uit la tv sau calculator nu pot adormi la loc. De fapt au latrat cainii in draci, probabil si ei nemultumiti de rezultatul alegerilor.

A ajuns si zapada.

Fabiola, nu mai dezinforma "vulturul cu dinti". Intra 2 casti lejer.

post-8769-0-73228400-1355129740_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum vad ca a iesit cine trebuia. adica am belit-o cu totii ! macar de iese UDMR-ul din schema ...tu'i in aripa de tradatori :)

 

Intotdeauna m-am simtit bine rasfoind acest forum pentru ca .....nu s-a discutat politica aici. Da nici nu ma pot abtine la un off topic acum.

 

Fara suparare, cred ca deja stiti ca sunt jumate jumate...deci ma consider total impartial....cu toate ca meseria ma trimite cu sufletul in partea majoritara.

...dar stau si ma intreb de ce unii majoritari asteapta sa-i salveze minoritatile. Si probabil daca "tu'i in aripa de tradatori" (constituiti pentru a reprezenta interese ale comunității maghiare conform actului de infiintare) nu mai salveaza una din barcile majoritarilor, ma intreb daca vom apela la toate celelalte partide ale minoritatilor pe care sa-i sodomizam si pe aia daca nu stiu sa spuna corect "branza" si sa ajunte pontistii, basescienii, becalistii sa iasa la liman. Si sunt destul de multi http://ro.wikipedia.org/wiki/Partidele_minorit%C4%83%C8%9Bilor_etnice_din_Rom%C3%A2nia

Ca sa nu fiu inteles gresit....nu m-am simtit jignit, nu sunt suparat, am raspuns la acest post doar pentru ca mi-a atras atentia si era legat de interventia mea....si consider ca e loc destul pentru oricine pe globul asta.

 

In sumar...daca impotenta noastra vointa romaneasca ne joaca feste si nu suntem in stare sa saltam pe unii mai buni sa ne guverneze, cred ca n-ar trebui sa cautam vinovati pe altii decat noi.

 

Pentru cititorii vorbitori de limba maghiara......Nu am vechimea necesara pt a ma erija in purtator de cuvant sau macar una de membru de seama a Vstromistilor, dar niste scuze pt o mica greseala diplomatica pot sa-mi cer. Va asigur ca nu este facuta cu rautate ci sunt doar vorbe.... Noua ne place sa calatorim si in calatoriile noastre apreciem si sarmalele si suflaki si gulasul.

RESPECT

Editat de Edutzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu bre, dupa plasa de tantari de la tamplarie. :P

unde ai tu bre tantari pe vremea asta ? :))

 

cu acordul lui fabio ...iti zic draca Edutzu ca nu am nimic cu ungurii si nici cu cine voteaza...dar daca tot ai deschis cutia pandorei nu m-as da in laturi de la a sodomiza (ca sa te citez :P ) vreo doua conationale dinastea etnico-minoritare (si cred ca si lor le-ar place). si nu e prima data cand imi exprim dorinta asta :crack:

evident imi place si gulasul si nu numai :)

cutie dinaia cum a avut Bogdan am si eu si incap doua casti normale. daca vulturica are casca enduro cred ca i-ar trebui un geamantan nu cutie dinasta. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mea culpa Sergiule...n-am vrut sa sune asa X-( .

Probabil ca-mi lipseste deja curentul de aer de pe mobra. Era doar o parere, un gand de impaciuire pentru frustrarile livrate de tv.

 

Cred ca trec pe :alcy: pana la primavara.........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu imi lipseste mobra, zilnic ma sui pe ea. Imi pare rau ca ma sui pe ea in scara blocului si nu undeva pe marginea unui drum national sau forestier....

daca esti cuminte prin ianuarie organizez o iesire prin parcarea de la AFI Cotroceni :) . garajul meu are legatura subterana cu parcare de sub AFI ...deci ar iesi de un traseu de 2-3 km ...facubil pana ne alunga aia de acolo :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca esti cuminte prin ianuarie organizez o iesire prin parcarea de la AFI Cotroceni :) . garajul meu are legatura subterana cu parcare de sub AFI ...deci ar iesi de un traseu de 2-3 km ...facubil pana ne alunga aia de acolo :))

 

 

:10: :10:

 

Primu o sa fiu acolo...o sa incalzesc asfaltul pana cand veniti si voi.

Daca ne strangem 4~5 cred ca o sa le fie frica sa ne zica ceva lesinatii aia de acolo :Đ

 

@florin Vezi ce se intampla daca ne faci in ciuda? Ninge in toata toara

Editat de big_boy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu il cred pe asta micu, dupa cum arata mobra mai degraba a fost la cumparaturi la kaufland. Da ce sacose incalzite ai, bre! :P

Asta mi-a zis mama cand le-a vazut :))

"Aoleu mama da ce urata e saraca cu sacosele alea pe ghidoane! Unde te duci asa pe drum?" :D

Sunt tare eficiente, desi erau cateva grade pe minus am mers cu manerele incalzite pe prima treapta si cu manusi de vara cu "gaurele".

 

 

@florin Vezi ce se intampla daca ne faci in ciuda? Ninge in toata tara

 

:( am vazut ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca esti cuminte prin ianuarie organizez o iesire prin parcarea de la AFI Cotroceni :) . garajul meu are legatura subterana cu parcare de sub AFI ...deci ar iesi de un traseu de 2-3 km ...facubil pana ne alunga aia de acolo :))

 

 

Ahaaa!!!! A ta este Stroama de langa peretele blocului vizavi de Afi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca va e dor de mobre intorc eu cutitul in rana :P

vreo 80km "revergoranti" pe temperaturi negtive

 

 

 

Daca iti incape si un termos cu ceai cald in sacosele alea isi merita banii :D

Pun si eu niste poze din iesirea de azi :P -10C, viscol, zapada 30cm

 

post-9248-0-66977100-1355333091_thumb.jpg

post-9248-0-41646500-1355333063_thumb.jpg

Editat de bocosb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

Nici in vara nu o tineai acolo?

nu, ca am garaj (chiar doua garaje :) )

troaca mea e negru cu argintiu , 1000 si cu numar de BT. probabil singurul v-strom de pe planeta cu nr de BT :crack:

asta-i troaca

post-746-0-99826000-1355348469_thumb.jpg

post-746-0-71627500-1355348482_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...