Sari la conținut

Silver Pistons Presents Motorrock III


silverpistons
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 231
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Va rog sa-i gasiti din timp un motor Dlui Covaci sa nu se arda la ...hmm nu mi-a placut deloc atitudinea de anul trecut, la concertul lor fac pauza. :moto:

Dar in rest, abia astept, bere neagra o sa fie?

 

Dar ce s-a intamplat anul trecut? Chiar nu stiu nimic? Imi poti spune?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ash baga si eu. sa vad daca mai invatz sa merg ca am motoreta de 3 saptamani :moto:

Trei saptamani si cu doua pana atunci sunt suficiente. Baga mare. Daca esti din Bucuresti, vii cu noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti pot trimite dv-ul cu toate intalnirile din 2005.Daca treceai pe la smaeb .standul 2 roti. il puteai lua de acolo.

Dar ce s-a intamplat anul trecut? Chiar nu stiu nimic? Imi poti spune?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti pot trimite dv-ul cu toate intalnirile din 2005.Daca treceai pe la smaeb .standul 2 roti. il puteai lua de acolo.

Am trecut pe la stand pe acolo dar nu am vazut dv. Cat costa? Sunt interesat. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul asta vom avea doua campinguri separate, unul exclusiv pentru moto B)

 

pentru fitzosii care nu vor sa stea la cort, in apropiere:

Hotel Forum tel fax 0244/406601 mobil 0722.997.979

Motel Europa tel fax 0244/597336 mobil 0722.607.283

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul asta vom avea doua campinguri separate, unul exclusiv pentru moto B)

 

pentru fitzosii care nu vor sa stea la cort, in apropiere:

Hotel Forum tel fax 0244/406601 mobil 0722.997.979

Motel Europa tel fax 0244/597336 mobil 0722.607.283

 

 

sa inteleg ca va fi un campin exlusiv ptr motoristi,cum a fost la targoviste?Adica nu vor avea acces tot felul de "punkeri" scandalagii? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRIMITI SI UNUL CU GIPSUL PUS?CE ESTE DREPT NU MAI VIN CU MOTORUL SI NICI NU MAI SUNT SEXY , PENTRU CA MI-AM DAT JOS FIXATORUL SI NU MAI SUNT PROTEJATUL FETELOR! B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care mai primeste un membru in grupul de bikeri care pleaca spre Motor Rock ? nu am cu cine sa plec din bucuresti . ps : am minsk si nu stiu daca atinge 90 B) viteza de croaziera undeva pe la 75

Vezi topicul cu Turul Romaniei - Stafeta. Plecam vineri la 16 sau la 17, de la arc. Sunt multe localitati oricum, daca merge cu 80 e rezonabil. E drumul scurt si nu conteaza. Nici a mea nu depaseste 130 orice i-ai face.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai! eu fac tot posibilul sa fac rost si de permis pana atunci si sa termin si motocicleta. da daca vin fara (doamne fereste) sper ca nu aud comentarii cand oi vrea sa pun cortu! oricum, daca vin, m-as baga si eu in coloana de la arc. problema e ca nu stiu prea multe despre niprul meu, ca am mers doar odata cu el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai! eu fac tot posibilul sa fac rost si de permis pana atunci si sa termin si motocicleta. da daca vin fara (doamne fereste) sper ca nu aud comentarii cand oi vrea sa pun cortu! oricum, daca vin, m-as baga si eu in coloana de la arc. problema e ca nu stiu prea multe despre niprul meu, ca am mers doar odata cu el.

Nu stiu ce sa zic. E destul de riscant fara experienta la traficul de pe DN1. Eventual daca ai merge toata saptamana prin trafic....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...