Sari la conținut

Silver Pistons Presents Motorrock III


silverpistons
 Share

Postări Recomandate

motorock 1 burn out cu nipra lui Mr.Big si eu pasager pana s-a luat jandarmii de noi ca nu se mai aude ce cantau cei de la Vita de vie!!!super primul motorock!!!

motorock 2 PHEONIX eu unu zic ca zice cam tot si pe langa ei o organizare mult mai buna,si un pic de scoatere din `mlastina` lu` H-asu cu transalpu care l-a lasat sa se spele pana la parada de mal!

motorock 3 cred ca o sa iasa si mai demential ca acum au si ceva mai multa experienta si zic eu ca si mai multi oameni de partea lor!!!

DANE DEJA AM PROGRAMAT CONCEDIU MEDICAL! ma bag in ghips sa ajung! :ok: :ok: :ok: :P :blbl: :crack: :D :crack:

azuga o sa vina !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 231
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Primiti indieni calare :P si daca nu ma primiti ce io oricum sunt acolo chit ca vin pasager :ok: ....]

:crack: :blbl: :D

 

 

pe tine o sa te punem sa dansezi! :ok: prietenii stiu de ce! :ok: si sa nu uitzi costumul! :crack:

 

MAI19 MAI20 MAI21 . . . fete, trupe,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si chiar daca lumea vine "fara carnet si chiar daca vine pe scuter" poate vin si eu poate pe jos poate calare (sper calare) si vreau sa aud ZDOB SI ZDUB daca se poate

 

tu vino cu jucarie cu tot, si calare pe orice sau pe oricine ai/poti,. vino fiindca nici nu stii ce ai putea sa pierzi. :crack: Dan e modest, nu spune ca aici se pune de un event de 3 ori mai bun. dar cine e implicat, cunoaste. :blbl:

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si chiar daca lumea vine "fara carnet si chiar daca vine pe scuter" poate vin si eu poate pe jos poate calare (sper calare) si vreau sa aud ZDOB SI ZDUB daca se poate

 

 

Coco,tu stai acasa ca m'ai suparat.Iti arat poze daca fac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai gras nu inseamna mai mare!!!

 

shi ashtia mici e mai bengoshi in familia lui!!! are carnet!!!

 

:crack: ce mare dreptate ai! :crack:

 

 

on topic: d-abia astept Ploiesti Motorrock part 3 :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haideti baietzi! mai e putin! inca putin!

Supertare Show ce o sa fie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer iertare daca ma bag ca musca in lapte, dar am si eu o intrebare, asa ca un novice (nu am participat la nici un Motorrock si as fi interesat ...)

Totusi ... cine canta ??? :lol:

(in afara noastra, dupa vreo 10 beri ) :cheers: :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

subscriu, si zic ca ar trebui ceva mai multe detalii

 

Corect! Sunt convins ca baietzii de la SilverPistons o sa adauge shi detaliile de genul asta in momentul in care vor avea programul stabilit :lol: ... oricum, rau nu are cum sa iasa :laugh: :laugh: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am luat-o inainte, eu am deja doape de urechi :cheers:

Atenueaza circa 32dB. Sper sa fie suficient. Daca nu, se aplica metoda dormitului in casca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca tot la Bucov. Unde in alta parte.

 

A fost super anul trecut. Am fost si eu (in calitate de casca-ochi). Anul asta insa .. e altceva .. :cheers: :laugh:

din pacate si eu tot "casca-ochi". Din fericire "Anul asta insa .. e altceva .." si pt mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti, cine se mai inscrie?! :cheers:

Nenea Silver Pistons, pe cand cu detalii? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...