Sari la conținut

Silver Pistons Presents Motorrock III


silverpistons
 Share

Postări Recomandate

Merlin sunt din Giurgiu si stau pe langa petrom in bl ala turn unde e KissFM . tu cand ai facut liceu acolo ? adik cand l-ai terminat ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 231
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Va fi un camping moto mare (cel de anul trecut pentru cine stie), inconjurat cu gard inalt din plasa sudata, care va fi pazit nonstop in colaborare cu jandarmeria si politia comunitare. Intrarea in camping se va face exclusiv pe baza de bratara. Bratari vor primii numai motociclistii (a nu se interpreta real biker sau chestii de genul asta... B) ).

Celalalt camping va fi separat, pentru alte categorii de participanti sau pentru motociclistii care, evenual, nu vor incapea in primul. Noi speram sa fie loc pentru toata lumea dar in ideea asta ar fi cazul sa va grabiti... :blink: :lol:

 

Bratara vor primi si motociclistii si pasagerii? Adica daca am pasager poate sta cu mine in campingul pt motocilisti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, deci sa nu aud comentarii B) , eu vin fara motor ca nu am experienta, da am si motor si permis si vin pe motocicleta unui prieten, cu el adica! si vreu in camping :blink: !!!

Editat de TZepeSH
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, deci sa nu aud comentarii B) , eu vin fara motor ca nu am experienta, da am si motor si permis si vin pe motocicleta unui prieten, cu el adica! si vreu in camping :blink: !!!

Mergi cu noi, cu Bobbi si cu stafeta, banuiesc. Vorbim diseara la arc. Apari, da? Pana acolo poti sa te incumeti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Cine vrea sa se antreneze la mersul incet pana la Ploiesti eu o sa fiu vineri pe la 6 seara la piatra cracanata. Eu o sa merg cam cu 60 ca drujba mea are numai trei viteze. Atat stia rusu sa numere prin '58.

Drapt urmare sa se duca cineva inainte sa ocupe locuri.

Sa ne vedem cu bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare! sa inteleg ca vineri pe la 5 e lumea adunata la arc pentru plecare, nu? B) :blink:

e posibil sa am locul din spate liber, dar nu-s obisnuit cu pasager mai greu de 70 de kile :lol:

Editat de sharpe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anul asta cred ca o sa fiu si eu prezent . care aveti rabdare sa stati dupa un minskar? (nu prea am cu cine sa plec din bucuresti)

 

 

Vino frate la 6 si ceva la arc ca se gaseste cu cine sa pleci, daca nu gasesti vi cu noi ca si io tre` sa stau dupa ozzy ca are un K si merge incet. Oricum prea mare goarna n-ai unde sa-i dai de cind cu camerele de pe DN1, si daca mergem grupati iti inchipui ca o sa mergem cu viteza celui mai incet, Asa ca, bafta multa si sa ne vedem cu bine... :blink: java script:add_smilie("B)","smid_31")

friday.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.la ce ora se pleaca sambata din bucuresti?

2.de unde se pleaca?

3.sa va tineti bine ca vin motociclistii -manelisti-enduristi din titan :blink: B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare! sa inteleg ca vineri pe la 5 e lumea adunata la arc pentru plecare, nu? B) :blink:

e posibil sa am locul din spate liber, dar nu-s obisnuit cu pasager mai greu de 70 de kile :lol:

Salut Sharpe. Ideal ar fi sa plecam la 4. Apari in seara asta la arc? Discutam acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la arc n-am avut cum sa ajung. o sa stiu sigur vineri la pranz. yahoo mess daca aveti cum.

sunt toata ziua la munca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate eu si tro5 nu vom fi prezenti desi ne doream amandoi foarte mult sa ajungem la intrunirea de la Ploiesti. B)

Problemele de sanatate ne tin departe de fenomenul moto pentru o perioada, eu cu probleme de spate iar tro5 internat la spital urmand sa faca o operatie destul de dificila la nas.

Va doresc tuturor sa petreceti cat mai bine si cat mai mult ca am auzit ca se anunta o super petrecere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu negociasei cu escu? :what: te-as duce io da n-am motor, vine abia sapt viitoare (sper) :lol:

 

Pai si Escu vine cu trenu' ca-i expirara numerele rosii :crack:

Tu esti pretin cu Trashu'?

Monika B)

 

Dragi organizatori :lol:

 

As dori o informatie... :blink:

La ce ora incep concertele vineri (ma intereseaza in mod special Timpuri Noi, Vita de Vie si Zdob si Zdub...)

Treaba e ca sigur nu voi ajunge la ora 18:00, dar am inteles ca atunci vor canta neste trupe in deschidere.

 

Va multumesc,

 

Monika :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si Escu vine cu trenu' ca-i expirara numerele rosii :lol:

Tu esti pretin cu Trashu'?

Monika B)

 

Dragi organizatori :lol:

 

As dori o informatie... :blink:

La ce ora incep concertele vineri (ma intereseaza in mod special Timpuri Noi, Vita de Vie si Zdob si Zdub...)

Treaba e ca sigur nu voi ajunge la ora 18:00, dar am inteles ca atunci vor canta neste trupe in deschidere.

 

Va multumesc,

 

Monika :lol:

 

 

o Vineri 19 mai

de la ora 16 la ora 18.45 concursuri moto asistate de microfon wireless de la scena

••19.00 Concerte

 

–19.00 E.M.I.L.

-19.40 H8

–20.30 Timpuri Noi

–21.30 Vita de Vie

–22.30 Zdob si Zdub

–00.00 Nightlosers

 

Sambata 20 mai

ora 12 ora 14 parada moto in oras si demonstratii

de la ora 15 la ora 17.15 concursuri moto asistate de microfon wireless de la scena

••17.30 Concerte

 

17.30 Teamsters

18.15 Sedativ

19.00 Trooper

20.00 Desperado

21.00 Cargo

22.00 moment organizatoric + focuri artificii

22.30 Phoenix

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze ca nu am raspuns dar sintem acolo de dimineatza pina seara in pregatiri intense, deci:

 

bretzari binentzeles ca primesc motociclistii impreuna cu pasagerii lor gratuit pentru acces la camping

 

concertele incep devreme vineri la 18 si deja de la 20 o sa cinte timpuri noi asa ca trebuie sa va grabitzi daca nu vretzi sa pierdetzi, si simbata se cinta deja de la 17

 

in loc de Emil si H8 o sa cinte Oliver si EVO in deschidere vineri

 

in rest circuitul este gata si e super si pregatirile sint intense, avem mari surprize, va asteptam

 

am fugit, ciao! B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze ca nu am raspuns dar sintem acolo de dimineatza pina seara in pregatiri intense, deci:

 

bretzari binentzeles ca primesc motociclistii impreuna cu pasagerii lor gratuit pentru acces la camping

 

concertele incep devreme vineri la 18 si deja de la 20 o sa cinte timpuri noi asa ca trebuie sa va grabitzi daca nu vretzi sa pierdetzi, si simbata se cinta deja de la 17

 

in loc de Emil si H8 o sa cinte Oliver si EVO in deschidere vineri

 

in rest circuitul este gata si e super si pregatirile sint intense, avem mari surprize, va asteptam

 

am fugit, ciao! :lol:

 

 

Ozzy,pazea ca viu!Pe motor!

Sa nu uiti catemeu' ala ca vreau sa ma dau cu el. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze ca nu am raspuns dar sintem acolo de dimineatza pina seara in pregatiri intense, deci:

 

bretzari binentzeles ca primesc motociclistii impreuna cu pasagerii lor gratuit pentru acces la camping

 

concertele incep devreme vineri la 18 si deja de la 20 o sa cinte timpuri noi asa ca trebuie sa va grabitzi daca nu vretzi sa pierdetzi, si simbata se cinta deja de la 17

 

in loc de Emil si H8 o sa cinte Oliver si EVO in deschidere vineri

 

in rest circuitul este gata si e super si pregatirile sint intense, avem mari surprize, va asteptam

 

am fugit, ciao! ;)

 

 

Am cateva intrebari:

1. Unde ne vom strange pentru parada - in Ploiesti: la Gara de Sud sau in centru langa Omnia/ Primarie?

 

2. Bratarile cine le va imparti? Va veni respectivul/a la fiecare in parte sau ne vom duce personal sa le luam?

 

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am cateva intrebari:

1. Unde ne vom strange pentru parada - in Ploiesti: la Gara de Sud sau in centru langa Omnia/ Primarie?

 

2. Bratarile cine le va imparti? Va veni respectivul/a la fiecare in parte sau ne vom duce personal sa le luam?

Multumesc

 

1. in camping, daca nu te alaturi pe drum!!!

 

2. teoretic or sa se dea la intrare ca sa potzi sa intri in campigu moto sa-tzi pui cortu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi (eu si prietena mea) cred ca vom ajunge la Ploiesti cu trenul, si de acolo - God knows how?! - sper sa ne descurcam pana la Bucov :lol:

Hai sa ne vedem pe-acolo cu bine ;)

Monika :ok:

 

 

Indiferent de gara in care ajungeti (de Sud sau de Vest) trebuie sa ajungeti in centru, la Hale. De acolo luati autobuzul 40 care va duce la Bucov, asta daca nu vreti sa luati un taxi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. in camping, daca nu te alaturi pe drum!!!

 

2. teoretic or sa se dea la intrare ca sa potzi sa intri in campigu moto sa-tzi pui cortu'

 

3.chiar asa unde va fi parada...data trecuta intalnirea a fost la gara...acu unde??sper ca in centru ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...