Sari la conținut

Intrunirea de comuniste si atase a anului 2009


Aleko
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 247
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

De la Cluj plecam cel putin 2 (eu si Berchezul mare)

 

Oricum tuica noastra e pregatita deja!

Tuica, tuica ma intereseaza,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,eu o sa incerc sa plec din buc vineri pe la 12. sa vezi zapaceala cu iju cu ataj pina ies pe dn 1, ma ia cu dureri de cap, mai bine nu ma gindesc :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma apuc sa fac bagajul ptr adunare , sa vedem ce mai punem pe ij, cum il mai incarcam, mai ziceti si voi ce mai trebe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma apuc sa fac bagajul ptr adunare , sa vedem ce mai punem pe ij, cum il mai incarcam, mai ziceti si voi ce mai trebe.

Va urez drum bun si asfalt uscat, si sa veniti cu cat mai multe poze inapoi sa ne bucuram si noi astia ce nu putem ajunge :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vin cu talonul de la comunista mea din '61, pe post de legitimatie, dar calare pe japoneza, ma primiti si pe mine?

Am preteni in valeni ,,,,bine, fie dar sa fi acolo, vino cu Ciprian, Leo, ,,,,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!!!

 

95% am sa spun si eu prezent alaturi de voshodina mea...impreuna cu andrei D,cicloburu si 2 IJ-uri din Tgv...

sa ne vedem cu bine!!!

 

numai bine!!! :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pleaca si din Campia Turzii 2 comuniste, eu cu simsonul si un amic cu o jawa 350.

am merge odata cu Berchezu si Silviu dar ii cam tinem in loc. Oricum sper sa nu avem probleme pe drum si sa ajungem cu bine akolo.

 

din Bv in ce parte o luam? k nu cunosc traseul:|

sincer habar nu am unde mergem:|,poate ne ajutati chiar cu o harta ceva k ne-am hotarat cam tarziu ca venim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din BraÂşov o luați direct pe DN1 spre BucureÂşti. La un km de la semnul de ieÂşire din BraÂşov, pe partea stîngă este un pod (nu-l puteți rata pentru că are bandă de încadrare), o cabană dezafectată - Dîmbul Morii, un oficiu poÂştal, o parcare Âşi după ce treceți podul o luați în continuare pe drum. Ajungeți la barieră Âşi treceți de ea tot înainte, apoi mai aveți 300 de metri Âşi vedeți gaÂşca tot pe stînga! Succes! În caz de necesitate: sună un prieten! Nr meu este: 0723.301.497!

Hartă este pusă de Aleko prin primele pagini. Sau pe topicurile precedentelor întîlniri, dacă nu-ți este greu să cauți.

Toate bune! :ph34r:

Editat de cicloburu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din BraÂşov o luați direct pe DN1 spre BucureÂşti. La un km de la semnul de ieÂşire din BraÂşov, pe partea stîngă este un pod (nu-l puteți rata pentru că are bandă de încadrare), o cabană dezafectată - Dîmbul Morii, un oficiu poÂştal, o parcare Âşi după ce treceți podul o luați în continuare pe drum. Ajungeți la barieră Âşi treceți de ea tot înainte, apoi mai aveți 300 de metri Âşi vedeți gaÂşca tot pe stînga! Succes! În caz de necesitate: sună un prieten! Nr meu este: 0723.301.497!

Hartă este pusă de Aleko prin primele pagini. Sau pe topicurile precedentelor întîlniri, dacă nu-ți este greu să cauți.

Toate bune! :ph34r:

 

 

Multumesc mult! ne vedem akolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce am vorbit cu el acum o lună, anul ăsta ne "sare", din păcate.

.

.

.

.

Drum bun celor care pleacă astăzi! :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nenea cicloburu'!?!...te sun in seara asta sa stabilim ora si locatia ptr maine...am vorbit si cu Andrei aseara...in principiu a ramas ptr parcare kaufland ca loc...vb mai incolo...

 

numai bine!!! :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...