Sari la conținut

Mi-a Venit Motoru !


coxx
 Share

Postări Recomandate

:laugh:

fratilor...sunt in delir ! mi-a ajuns Hornetutza...si e geniala ! cred ca o sa ajung ca mosii aia care stau tot weekendu in fata blocului si-si lustruiesc daciile ! dar nu ma pot abtine...

acum vroiam sa va intreb...de unde-mi iau eu niste galme d-alea de cauciuc de pus pe laterale ca in cazul unei cazaturi sa nu se juleasca motorul ?? stie cineva ? vreau urgent sa-mi cumpar !

 

cu ocazia asta simt nevoia sa le zic baietilor de la www.motostore.ro, Luci si Darius, "Jos palaria!". au lucrat impecabil, mi-au adus motocicleta exact in ziua in care mi-au promis ca o aduc, mi-au livrat-o la scara blocului, totul s-a miscat frumos si linistit si mi-au adus exact motocicleta la care am visat. respect !

 

cand e prima adunare a motoristilor din Bucuresti si unde ? ca de, acuma trebuie sa fiu si eu prezent...ca am cu ce ! :cheers:

post-8913-1143198082_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo, foarte frumoasa, s-o stapanesti sanatos!

Cat a fost, ce an, da si tu niste detalii!

Asfalt uscat!

 

 

Multumesc.

E o Honda CB600F Hornet din 2002, 14.000 de km, absolut perfecta, zici ca s-a mers cu ea prin casa.

5300 de euro.

 

Bijuteria mea ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari :cheers: Vino in Etrusco diseara, pe la 8 sa o vedem si noi :laugh:

Gasesti sigur indicatii cum sa ajungi, pe forum.. in caz ca nu stii

 

Daca nu, miercuri la arc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari :laugh: Vino in Etrusco diseara, pe la 8 sa o vedem si noi :lol:

Gasesti sigur indicatii cum sa ajungi, pe forum.. in caz ca nu stii

 

Daca nu, miercuri la arc!

 

 

Mai de graba miercuri la arc. Abia luni imi iese talonul la ea ! :cheers: Pana atunci...voi face niste excursii de neuitat prin parcarea blocului ! :laugh:

La ca ora se aduna lumea la arc ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@coxx : daca vorbesti de ceea ce cred eu (arata asa ca niste ciperci ca sa zic asa), se numesc crash-pad-uri si sunt la louis da-s 50 de euroi bucata. Se folosesc mai mult la carenate, pentru naked-uri exista crash-bar, care protejeaza si capacele de la motor. Nu uita si de capetele de ghidon. Toate la un loc isi fac destul de bine treaba, si minimalizeaza daunele in caz ca o scapi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@coxx : daca vorbesti de ceea ce cred eu (arata asa ca niste ciperci ca sa zic asa), se numesc crash-pad-uri si sunt la louis da-s 50 de euroi bucata. Se folosesc mai mult la carenate, pentru naked-uri exista crash-bar, care protejeaza si capacele de la motor. Nu uita si de capetele de ghidon. Toate la un loc isi fac destul de bine treaba, si minimalizeaza daunele in caz ca o scapi.

 

mersi de pont. problema e ca e pe comanda dureaza cu saptamanile sa-mi aduca... nu stiti nici unul un magazin unde sa aiba asa ceva pe stoc ? nu de alta dar sigur n-o sa am rabdare 2 saptamani si o sa ies cu ea fara protectii... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate crash-pads-urile in sine (adica ciupercutele de plastic) au si prinderi. Prinderile sint specifice fiecarui tip de moto.

Asa ca multe sanse sa gasesti "ciupercutele" dar mult mai putine sa gasesti prinderile.

Iti recomand magazinul lui Dobrescu care aduce multe chestii de la Powerbronze daca nu vrei sa astepti. Dar pe de alta parte iti recomand LSL, care le poti cumpara de la Louis, de o calitate foarte buna (nemti, deh).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...