Sari la conținut

Grup Honda ?


if07pif
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 108
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu stiu daca e o idee buna. E cam ciudat sa fii credincios unei firme, cind lumea se schimba asa repede in ziua de azi.

Unul din principiile mele este acela de a ma bucura de ce am[in spetza motocicleta mea actuala care este a 8a ]pt ca daca nu faci acest lucru si iti vei dori mereu alceva , la sfarsit cand tragi linie o sa iti dea cu zero in fata.In acest moment am o HONDA ,o iubesc { la fel ca si pe celelalte 7 predecesoare de diferite marci :angryfire: }si vreau sa vbs si cu alti detinatori de HONDA care sa imi confirme sau nu parerea :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca e cazul, de ex eu acum am Honda dar maine cine stie? In plus, ce are CBR-ul cu XR-ul ??? :goodposting: Sau CR-ul cu VT-ul :blbl:

Ai perfecta dreptate,dar pana maine mai sunt 23h59m,si de ce nu te-ai bucura[mandri,lauda,etc}cu sau de ea!! Iar CBR,XR,CR,VT,STX,F6,GL,V-TWIN,VTR.... au in comun detinatorii care la un moment dat au vrut HONDA si nu Kawa,Yama,Suzy alea,alea.DAR TIMPUL nu e trecut ,maine putem posta la un topic Aprilia sau alceva...... :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt un posesor de HONDA cx 500, pentru ca mi-a placut mult acest model. Nu ma pot plange nici de un buget pre mare ,asa ca ma multumesc cu ce am. Singurul inconvenient.....sunt actele pentru ca nu le am. Asa ca va rog : cine are cunostinta de asa ceva , astept un semn :angryfire: Daca nu gasesc acte sunt nevoit sa o vand ca piese.... si sincer imi pare rau, mai ales ca vine vara si asfaltul ne asteapta. M-as bucura ca acest an sa ne vedem la intruniri...... Merci pentru cine ma aude :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e ok ideea. adevarul ca eu le consider cela mai bune motoare dinn lume ca fiabilitate nu neparat si performante ,dar si la capitolul asta pot sa zic ca sta f bine chiar prea bine, asa ca...........

si eu am avut si alte motoare nu numai honda dar acum a 2 honda unul de 250CB si unul CBR1000

dar cine stie ce imi rezerva viitorul poate ca o sa trec la alta marca dar nu imi shimb parerea despre honda :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ajuta prea tare datorita locatiei, dar am si eu o Honda (cea din avatar) si cand va veni vremea va fi inlocuita tot de o Honda (probabil un ST1300 sau ceva similar, mai mic, Deauville).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am acum Honda si cel putin in acest moment cred ca maine va fi tot Honda un VFR si un CR.

 

PS: de ce e bagat acest topic la motociclete de strada? (nu zic ca am eu alta idee unde ar trebui sa fie, pt ca nu am)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VTR 1000, SUPER INCANTAT, AM MAI AVUT O KAWA DAR PARCA NU SE COMPARA CU HONDA, FARA SUPARARE!

Nu-i asa ca-i tare vtr-ul? :angryfire: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Stimati prieteni, colegi.

Tinand cont ca sunt "mai incepator", am onoare sa spun ca examenul mi l-am dat pe o Honda de 80cmc, iar momentan am sarit la un VT-250F2...ma simt bine la calarit pe ele...si anul acesta daca da HondaGod, imi voi lua un CBR600F...pana atunci, bafta si :moto: cu grija ce incepe cu Hon.....da

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

unu' dintre voi a spus ca kawa sau altceva nici nu se compara cu honda, apoi a scris "fara suparare"

pai cu asta incep si eu propozitia : FARA SUPARARE! cred ca pot spune asta in numele fiecaruia de aici, ca NU vrem sa suparam sau sa jignim nici un posesor de kawa, yama, sau altceva...e doar vorba ca Honda tot Honda ramane!

 

Hai spuneti inca o firma care face motoare care fug 100-150 de mii fara reparatie sau fara probleme, si pe langa asta inca sunt intre ei si tari, si mari, si frumoase!

 

toate cele bune la toata lumea, dar Honda, HONDA ramane! :cheers:

 

respect: victor

Editat de bh99mes
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...