Sari la conținut

Grup Honda ?


if07pif
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 108
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

PinkHelmet, ai motor foarte frumos, intretinut! :ok:

i-mi place foarte mult! am vazut una si la cluj, dar nu am stiut ce model e, ca nu am vazut pana atunci asaceva de la Honda!

Sa-l stapanesti sanatos

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideea ar fi ok.am putea schimba idei pareri si ajutor daca are nevoie cineva.subscriu si eu cu ideea.salutari si asfalt uscat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

honda mea ajunge mai departe decat puteti crede ;) am facut cu ea deocamdata 21mii km ..fara nici o problema si cu aceeasi bujie :bigstar: schimbi uleiul ,placutele frana ,filtrul si mergi mai departe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"honda mea ajunge mai departe decat puteti crede am facut cu ea deocamdata 21mii km ..fara nici o problema si cu aceeasi bujie schimbi uleiul ,placutele frana ,filtrul si mergi mai departe"

 

 

vedeti oameni buni?!? pentru asta este honda, HONDA! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Sal!

 

Am o Honda Vigor FX650 de care nu pot spune daca sunt multumit sau nu deoarece este prima mea motocicleta, ma dau cu ea de 2 zile si nu imi dau seama de ce se intampla cu mine deocamdata :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca in continuare se freaca menta...nu stiu la ce e bun topicul asta cu grupul Honda daca nu ne adunam si noi sa dam o tura sau ceva. :cheers:

 

eu sambata dimineata vreau sa plec spre mare.

se baga vreunu dintre voi ? B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut.

Apropo de frecat menta, io care-s partial handicapat mintal cand e vorba de mecanica....

am o intrebare vis a vis de montat crashbar-uri la Hornet...

Iata si intrebarea :

"CUM DRACU LE MONTEZ?" ca nu ma duce capu' si nu ma prind...:rolleyes:

 

A mai montat cineva? nu am schema sau ceva si nici priceput nu-s

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Apropo de frecat menta, io care-s partial handicapat mintal cand e vorba de mecanica....

am o intrebare vis a vis de montat crashbar-uri la Hornet...

Iata si intrebarea :

"CUM DRACU LE MONTEZ?" ca nu ma duce capu' si nu ma prind...:crack:

 

A mai montat cineva? nu am schema sau ceva si nici priceput nu-s

 

Eu mi-am montat crash-pad-uri pe Hornet. Altfel spus niste gâlme de metal foarte dur pe laterale. Zic eu ca asigura o protectie destul de buna in caz de cazatura si tarait motoru pe o parte. Ce-i drept n-am gasit galme speciale de Hornet, dar am luat unele de R1 pe care le-am modificat si acum e ok. :rolleyes:

 

Daca vrei ne intalnim sa ne scremem amandoi creierii sa montam crash-bar-urile si sa dam si o tura. Daca noi suntem suficient de retarzi incat sa nu le dam de cap, mergem la niste prieteni de-ai mei foarte priceputi.

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am montat crash-pad-uri pe Hornet. Altfel spus niste gâlme de metal foarte dur pe laterale. Zic eu ca asigura o protectie destul de buna in caz de cazatura si tarait motoru pe o parte. Ce-i drept n-am gasit galme speciale de Hornet, dar am luat unele de R1 pe care le-am modificat si acum e ok. :rolleyes:

 

Daca vrei ne intalnim sa ne scremem amandoi creierii sa montam crash-bar-urile si sa dam si o tura. Daca noi suntem suficient de retarzi incat sa nu le dam de cap, mergem la niste prieteni de-ai mei foarte priceputi.

:bounce:

Suna foarte bine. Eventual weekendul asta dar inca nu stiu daca is in Bucuresti sau nu. Chiar as fi curios sa mai vaz un Hornet :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

mai parca topicul asta nu era sa ne prezentam hondele ci sa discutam pb intalnite si pe cat posibil sa le rezolvam :crack:

am o honda cbr600 f1.ce presiune in pneuri se recomanda sa fie?lichidul de racire ce concentratie tre sa aiba??

multumesc frumos

:crack:

Editat de norway_gl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am apucat inca sa-mi iau o motocicleta pentru ca nu am terminat scoala...moto :D

Cred ca imi voi lua o HONDITZA second hand - ceva naked... Hornet sau 500 - mai vedem... :lol:

oricum va fi o Honda

Din ce stiu eu sunt cele mai fiabile si, cel putin la inceput, tre' sa am incredere in ce am intre craci, nu?

:crack:

 

Suna foarte bine. Eventual weekendul asta dar inca nu stiu daca is in Bucuresti sau nu. Chiar as fi curios sa mai vaz un Hornet :D

Cum e cu Hornetu'?

Esti multumit? Vreau si eu sa-mi iau una... ar vtrebui sa fiu atent la ceva in mod deosebit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...