Sari la conținut

Detinatori de Yamaha R6


sacal
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut, eu am mers pe Michelin Pilot power 2ct sau simplu, am fost si o sa fiu mereu f multumit de ele, acum spre exemplu am schimbat un pic si mi-am luat niste pirelli diablo supercorsa, sunt diferite, astept sezonul sa vad cum sunt :) parerile sunt impartite, vorbesti cu 5 oameni si aduni 6 idei diferite :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt si baieti pe aici care mai aduc, cred ca poti sa gasesti si un pic mai ieftin de 1100 ron. Sper sa nu ma insel..intereseaza-te la cat mai multa lume si alege pretul pe care ti-l doresti tu.

Editat de Thunderlight
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms thundelight,nu prea mai intra lumea acuma iarna pe forum...din cate vad eu numa acuma in 14 decembrie mi-am luat motoru si doar cauciucurile tre sa le schimb nu e super necesar dar vreau sa fiu eu cu gandul impacat,si cablu de ambreiaj in rest tzatza de matza :)

Editat de Draguska
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca ai un mentor ok ,da ! daca nu ,ai toate sansele sa te razi de pe fata Pamantului ..despre anvelope ... racerii prefera dunlop&pirelli...stiu ei ceva ..michelin nu stiu cum e,pt ca n-am avut niciodata,iar bridgestone sigur sigur n-o sa am niciodata:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tu ai supercorsa, sint o alegere excelenta. Daca or fi chiar Supercorsa SC , e si mai bine. Cu toate astea ai specificat ca-i trebuie de strada, adica nu GP. Am inteles bine? GP Racer sint best choice ca bani /durata, aderentza. PP2CT sint depasite demult, sint chiar la coada .

 

Spor la plimbari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi degeaba scrie ca astia dau toti tepe pe net si ma trezesc ca trebuie sa mai fac schimbari etc.Plus sistemu ala de la semnalizari nu prea am incredere in el scrie ca se monteaza direct pe carena cu burete dublu-adeziv...

Editat de snitzelCBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi dimineata mi-a ajuns furca comandata de pe ebay.Care aveti nevoie de alte poze si detalii despre furca usd(in cazul meu ohlins)pe r6 2002,intrebati.

post-30304-0-07044600-1360687220_thumb.jpg

Editat de lipton_gs5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v changed the title to Viteză maximă Yamaha R6 2004

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...