Sari la conținut

A Cazut Bobi Cu Cbr 900rr


puya123123
 Share

Postări Recomandate

bobi din berceni,cel cu cbr 900rr galben ,s-a dat pe o roata cu pasager,si nu stiu cum s-au dezechilibrat si au cazut,pasagerul este julit,bobi are clavicula rupta....a fost si la meeting si la inmormantarea lui adrian,multi il cunoasteti..ii doresc recuperare rapida

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stati linistiti ca nu renunta,mai are cel putin o cazatura(atat stiu eu) a facut stoppie si l-a lovit saua in fund si a cazut in cap..dar ma rog,macar poarta casca tot timpul,e talentat,pacat ca se intampla sa si cazi :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a dat pe o roata cu pasager

 

Ii doresc refacere rapida si sa nu renunte la viata pe doua roti.

 

stati linistiti ca nu renunta,mai are cel putin o cazatura(atat stiu eu) a facut stoppie si l-a lovit saua in fund si a cazut in cap..

 

Din cate imi dau eu seama a renuntat deja, din moment ce prefera sa circule pe-o roata. Fie ea cea din fata sau cea din spate.

 

Topicul asta nu prea area ce cauta la "Accidente". Asa ceva ar trebui postat la sectiunea "Prostia se plateste"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A se observa tonul,atunci cand vina nu mai apartine consevarului. :angryfire:

 

 

Topicul asta nu prea area ce cauta la "Accidente". Asa ceva ar trebui postat la sectiunea "Prostia se plateste"

 

:eek:

 

faze de genul asta nu se fac cu pasager... :angryfire: mai ales daca acestia nu au experienta necesara pt wheellie/stoppie sau cum Dumnezeu s-o fi scriind... :hurt:

 

insanatoasire grabnica, oricum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca are,ma duc la el la spital azi si sper sa aflu mai multe detalii,tot ce am aflat pana acum,mergea la sala,si acolo la sala knd sa parcheze i-a zis unu da-ma o tura,si in 200-300 de metri s-a ridicat pe o roata(pasagerul fara nicio protectie) si au cazut..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda...e usor inconstient bobby, dar totusi stie bine "la pupitru".

in alta ordine de idei, bulangii aia de doctori l`au trimis acasa cu clavicula rupta fara sa`l opereze, si i`au spus sa se intoarca marti pt operatie. unde mai pui ca le`a dat si niste bani inainte...

ca informatie generala pt viitor...la bagdazar (spitalu` 9) au cea mai poasta sectie de ortopedie si cei mai prosti doctori in domeniu

 

insanatosire grabnica, bobby...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

' date='Apr 22 2006, 07:47 PM' post='375295']

mda...e usor inconstient bobby, dar totusi stie bine "la pupitru".

in alta ordine de idei, bulangii aia de doctori l`au trimis acasa cu clavicula rupta fara sa`l opereze, si i`au spus sa se intoarca marti pt operatie. unde mai pui ca le`a dat si niste bani inainte...

ca informatie generala pt viitor...la bagdazar (spitalu` 9) au cea mai poasta sectie de ortopedie si cei mai prosti doctori in domeniu

 

insanatosire grabnica, bobby...

ce oameni.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

' date='Apr 22 2006, 07:47 PM' post='375295']

mda...e usor inconstient bobby, dar totusi stie bine "la pupitru".

in alta ordine de idei, bulangii aia de doctori l`au trimis acasa cu clavicula rupta fara sa`l opereze, si i`au spus sa se intoarca marti pt operatie. unde mai pui ca le`a dat si niste bani inainte...

ca informatie generala pt viitor...la bagdazar (spitalu` 9) au cea mai poasta sectie de ortopedie si cei mai prosti doctori in domeniu

 

insanatosire grabnica, bobby...

 

Nu e chiar asa cu doctorii de la 9....cumnata-miu a cazut cu moto al meu vara trecuta (cadru stramb..furca indoita...etc) si l-au operat cei de acolo tot pentru fractura de clavicula....si acum e super bine...a stat cu suruburi 6 luni.

In fine, ceea ce vreau sa spun e k la el doctorii au reactionat imediat.

eu locuiesc in com. Berceni...stiu cbr-ul de la circa 15...nu-l stiu pe boby...imi pare rau ptr el...

 

p.s. aflasem si yo de accident....mi-a spus o gagica care frecventeaza sala de pe Racovita....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...