Sari la conținut

Kawasaki lanseaza GTO, inlocuitorul lui GTR 1400


paul_biker
 Share

Postări Recomandate

Kawasaki lanseaza GTO, cel mai puternic sport tourer produs vreodata, menit sa inlocuiasca actualul GTR 1400. Desi este model nou, designul este usor inspirat din cel al motocicletelor touring Kawasaki din anii 80. Observati combinatia bicolora deosebita si design-ul futurist al bordului. Sper sa ajunga si-n Romania in primavara.

 

Sursa

Editat de paul_biker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toti frustratii cumpara honda ,ca taranii si tiganii mercedes!!!!!!!!!!!!! :laugh:

 

Poate ai fost putin cam dur.Este in mare parte adevarat ce zici tu dar...cu mici exceptii (exista si oameni civilizati care isi cumpara Mercedes :laugh: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toti frustratii cumpara honda ,ca taranii si tiganii mercedes!!!!!!!!!!!!! :laugh:

 

 

calmeaza-te, fiecare-si alege ce vrea, cum bmw nu te face cocalar (desi am vazut ca in 90 % dintre cazuri, te face) nici honda nu e marca de lasat deoparte. personal nu-mi plac hondele. posesorii sunt cam fanatici. :laugh:

 

oricum, misto reclama :laugh: GTO FTW!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kawasaki lanseaza GTO, cel mai puternic sport tourer produs vreodata, menit sa inlocuiasca actualul GTR 1400. Desi este model nou, designul este usor inspirat din cel al motocicletelor touring Kawasaki din anii 80. Observati combinatia bicolora deosebita si design-ul futurist al bordului. Sper sa ajunga si-n Romania in primavara.

 

Sursa

 

Fuck yea! :laugh: :laugh:

:laugh:

Editat de Mr.Watt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Confort,putere,imagine,fiabilitate...Ce poti sa ceri mai mult? In lumea reala,vb unui prieten, un motor cu un cuplu de camion si o pozitie confortabila poate sa "faca" pe un drum virajat si nu numai un motor dintr-o clasa dedicata :)

 

Am avut surpriza de a sta pret de cativa km intr-o noapte prin Bucuresti dupa un rider de varsta cu tata ,calare pe un GTR, si m-a intrigat cum desi am mers si portiuni cu mult peste limita legala,curbe luate ceva mai in forta,bla,bla totul parea effortlessly pt riderul de la ghidonul mastodontului japonez in timp ce motorul meu parca cerea o pauza :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toti frustratii cumpara honda ,ca taranii si tiganii mercedes!!!!!!!!!!!!! :)

 

 

 

nu ma obosesc sa-ti dau reply

dar totusi...cere-ti scuze !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toti frustratii cumpara honda ,ca taranii si tiganii mercedes!!!!!!!!!!!!! :)

 

Ca sa-ti raspund(pamflet)...Toti cocalarii fara permis viseaza la ninja :) Toti aia care au ninja sunt frustrati ca n-au honda...Pot sa continui cu jignirile gratuite,am resurse nelimitate.

 

 

Mesaj completat

Honda e o mizerie, d-aia am facut 20000 km intr-un an cu una fara sa-i schimb altceva decat consumabilele. Sa mai spun ca avea/are 10 ani? Sa mentionez ca m-a dus peste tot fara sa dea vreun semn de oboseala...Stiu,stiu si ninja face asta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

 

Adi ai consumat alcool? :cheers: Sau e Ramy la butoane?

 

Acum fara misto,daca ai ocazia,testeaza un motor din gama sport-tourer(mare) si s-ar putea sa-ti pui RR-ul la vanzare dupa :disappointed: sau daca-l testezi cu Ramona in spate s-ar putea sa-l puna ea inaintea ta :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau daca-l testezi cu Ramona in spate s-ar putea sa-l puna ea inaintea ta :disappointed:

S'ar putea sa te inseli, ea nu vrea autobuz. :cheers:

GTR'ul chiar e impunator tehnologic, ca si dotari si ca design (aici sunt subiectiv). Insa nu cred ca avem nevoie de ditai motorul de 1400cmc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiecare cumpara ce-i place,poate sa fie si mobra,dar cand aud ca honda e honda,ma cam deranjeaza,ca am avut honda si eu(cbr1000r)si eu numai probleme am avut si asta a fost in 95 cand alti smecher care se dau pe obositele alea de honda in ziua de azi nici nu visau la o japoneza,si acuma ei sunt mari experti!!!!

Deci va respect pe toti dar decat sa schimb marca mea preferata(kawa)mai ales pe honda,eu personal renunti la motociclism!!!!!! :disappointed: :cheers:

post-47331-1255193097_thumb.jpg

post-47331-1255193247_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiecare cumpara ce-i place,poate sa fie si mobra,dar cand aud ca honda e honda,ma cam deranjeaza,ca am avut honda si eu(cbr1000r)si eu numai probleme am avut si asta a fost in 95 cand alti smecher care se dau pe obositele alea de honda in ziua de azi nici nu visau la o japoneza,si acuma ei sunt mari experti!!!!

Deci va respect pe toti dar decat sa schimb marca mea preferata(kawa)mai ales pe honda,eu personal renunti la motociclism!!!!!! :disappointed: :cheers:

 

Lasa-neee, lasa-neee....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...