Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ia uite haiosii. sus bagam nervi ai aici e caterinca? am gresit topicul.

ma lasarati acolo de unu singur.

io si cu mubarak. da cica demisioneaza azi.

 

pai bre.....cine te pune sa stai singur acolo?iti creste tensiunea doar :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1) Nyt - George05

2) Cataaa

3) Metalwarrior + Catalina

4) Ravenitza 50-50 sanse

5) Roxynel+1

6) styx (Stefan)

7) Ulita

8) GH

9) Sorin128 (daca nu nasc pana atunci)

10)Razvinte+familia

11)......

12)......

13)arlequin

14)edu2009

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DECI.....in urma unui pont pe care mi l-a vandut un frate viespar,am aflat ca la ghimbav este pista de kart care arata foarte bine....eu maine dimineatza voi suna sa aflu detalii,daca lasa moto,daca se poate inchiria full day,care e programul,ordinea,si asa mai departe....propunerea mea....LUAM IN CALCUL SI VARIANTA ASTA?din mai multe motive:drum mai easy pt cei din sud respectiv bucale,cazare se gaseste mai usor si mai ieftin(vezi Darste),am si eu mai putini km de facut..ce ziceti?

 

 

http://www.masterkart.ro/circuit.jsp?pageI...mp;languageId=1

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DECI.....in urma unui pont pe care mi l-a vandut un frate viespar,am aflat ca la ghimbav este pista de kart care arata foarte bine....eu maine dimineatza voi suna sa aflu detalii,daca lasa moto,daca se poate inchiria full day,care e programul,ordinea,si asa mai departe....propunerea mea....LUAM IN CALCUL SI VARIANTA ASTA?din mai multe motive:drum mai easy pt cei din sud respectiv bucale,cazare se gaseste mai usor si mai ieftin(vezi Darste),am si eu mai putini km de facut..ce ziceti?

http://www.masterkart.ro/circuit.jsp?pageI...mp;languageId=1

 

am fost pe pista de la ghimbav :bigstar:

firma ne-a platit cursuri de conducere preventiva pe care le-a sustinut la ghimbav keleti(sau cum se scrie) si grigorescu (acum ma laud :D )

dap, pista este senzationala, insa nu pot sa o compar cu cea de la amk fiindca aici n-am fost. risnovul este destul de aproape si acolo gasesti locuri de cazare, moteluri, dar cred ca si camping-uri... cat despre drum, sunt vreo 250 km de la buc.

 

nu stiu daca lasa pe oricine pe pista, si nu stiu daca lasa cu motorete, desi grigorescu zicea ca fusesera in urma cu cateva zile niste baieti care se dadusera very race (se vedeau si urmele de la derapajele controlate), dar cu masini...

 

eu unul, desi peisajul nu este nou pentru mine, iar predealul m-a intampinat tot timpul cu ploaie, sunt pentru aceasta locatie fiindca este mai aproape, fiindca este si pista si fiindca sansele sa fim cat mai multi viespari cresc!

 

asa ca... go for ik!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DECI.....in urma unui pont pe care mi l-a vandut un frate viespar,am aflat ca la ghimbav este pista de kart care arata foarte bine....eu maine dimineatza voi suna sa aflu detalii,daca lasa moto,daca se poate inchiria full day,care e programul,ordinea,si asa mai departe....propunerea mea....LUAM IN CALCUL SI VARIANTA ASTA?din mai multe motive:drum mai easy pt cei din sud respectiv bucale,cazare se gaseste mai usor si mai ieftin(vezi Darste),am si eu mai putini km de facut..ce ziceti?

 

 

http://www.masterkart.ro/circuit.jsp?pageI...mp;languageId=1

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am dat si eu cu kartul la masterkart. pista e asemanatoare ca lungime cu cea de la tunari, doar ca mie mi s a parut mai ingusta, iar portiunile de degajare din jurul ei mult mai mici sau inexistente. tin minte ca am intrebat atunci daca permit si accesul cu motoare si au zis da, dar nu mai tin minte conditii/preturi/etc.

 

oricum, cred ca s-ar putea gasi mult mai usor cazare in zona (bran - moeciu de exemplu), drumul din bucuresti pana acolo e muuult mai frumos si ceva mai scurt. deci "UP" de la mine! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buuuuun...vad ca sunt "fani" si pt varianta asta.maine cand ma trezesc dau un telefon acolo sa vedem ce si cum cu conditiile si preturile.sa speram ca e accesibil si ca lasa motorete :D ....revin dimineatza cu discutia :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre nea' George e dimineata, haide ce faci, iara mori...?

ce ai bro t, ard calcaiele? :bigstar: ...tocmai ce am sunat,nu mi s-a raspuns,mai sun un pic mai incolo.am trimis si un mai lunde am explicati doleantele noastre.acum sa vedem daca sunt seriosi si raspad,daca nu...sa fie sanatosi :D

Mesaj completat

tocmai am fost informat ca pista e fff ingusta,lucru pe care nu ilo stiam,si ca nu are deloc zone de degajare..si ca pericolul sa o ardem de asfalt direct in gard e maaaaare.dupa mintea mea......daca stau asa lucrurile.....ramane la prima varianta? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ai bro t, ard calcaiele? :D ...tocmai ce am sunat,nu mi s-a raspuns,mai sun un pic mai incolo.am trimis si un mai lunde am explicati doleantele noastre.acum sa vedem daca sunt seriosi si raspad,daca nu...sa fie sanatosi :laugh:

Mesaj completat

tocmai am fost informat ca pista e fff ingusta,lucru pe care nu ilo stiam,si ca nu are deloc zone de degajare..si ca pericolul sa o ardem de asfalt direct in gard e maaaaare.dupa mintea mea......daca stau asa lucrurile.....ramane la prima varianta? :blink:

 

 

DA! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci......am primit raspuns de la Masterkart.treaba sta in felul urmator.costa 50ron/ora de mers efectiv(nu inteleg ce inseamna asta,ma gandsc ca nu iti dau transpondere).trebuie sunat si rezervat din timp.dar cum spuneam si mai sus....eu personal cred ca mai indicat ar fi si mai safe sa ramanem la varianta Bacau prin prisma faptului ca pista de la Ghimbav e exagerat de ingusta si fara locuri de degajare.si daca ne varsam careva motoru(Doamne fereste) macar sa fie pe iarba undeva...nu sa il agatam in ceva gard la fabrica de eclicoptere :bigstar: .la Bacau costa 100ron?zi,pista mai lata,tot tacamul.......ramane doar sa ne ajute viesparul Edu2009 cu ceva pensiuni prin zona la pret decent....parerea mea.....lumea c zice?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1) Nyt - George05

2) Cataaa

3) Metalwarrior + Catalina

4) Ravenitza 50-50 sanse

5) Roxynel+1

6) styx (Stefan)

7) Ulita

8) GH

9) Sorin128 (daca nu nasc pana atunci)

10)Razvinte+familia

11)......

12)......

13)arlequin

14)edu2009

......

 

35) Moldoviencieeee multe uaiiiii!!!! :bigstar:

Editat de sorin128
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...